Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Jarosław Jakimowicz pozwał TVN! "Uczestniczyli w ROZSTRZELIWANIU MNIE I MOJEJ RODZINY"

252
Podziel się:

Chodzi o materiał "Uwagi", w którym poruszono temat rzekomego gwałtu, jakiego miał dopuścić się "gwiazdor publicystyki TVP Info".

Jarosław Jakimowicz twierdzi, że to pomówienia.

Jarosław Jakimowicz pozwał TVN! "Uczestniczyli w ROZSTRZELIWANIU MNIE I MOJEJ RODZINY"
Jarosław Jakimowicz (Pudelek Exclusive)

Jarosław Jakimowicz od stycznia walczy z opinią publiczną po tym, jak dziennikarz Piotr Krysiak opisał sprawę domniemanego gwałtu, jakiego miał dopuścić się "gwiazdor publicystyki TVP Info". Chociaż Krysiak nie podał nazwiska sprawcy, Jarosław Jakimowicz usilnie twierdzi, że nie chodzi o niego. Robi to tym częściej i głośniej, im częściej ktoś o sprawie wspomina. A materiałów na ten temat powstało już całkiem sporo - domniemany gwałt był tematem chociażby magazynu Uwaga emitowanym w TVN-ie.

Reportaż Uwagi był pierwszym materiałem dziennikarskim, w którym otwarcie połączono Jarosława Jakimowicza z opisywanym przez Krysiaka gwałtem. W programie zawarto stanowiska ofiary, prokuratora, psychologa oraz "pana Jarosława", starannie zamazując jego twarz. Teraz Jarosław Jakimowicz poinformował, że pozwał TVN właśnie za wspomniany reportaż.

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

1. marca, wraz z moim pełnomocnikiem złożyliśmy pozew sądowy o ochronę dóbr osobistych przeciwko telewizji TVN. Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię. By ktoś kłamał na mój temat, pomawiał mnie, niszcząc w ten sposób moje życie a - przede wszystkim - życie moich bliskich - poinformował Jakimowicz w mediach społecznościowych. Telewizja TVN, realizując reportaż na mój temat nie dołożyła choćby minimum staranności dziennikarskiej. Oparła swoją narrację na pomówieniach, nie weryfikując źródeł informacji.

W nieco ostrzejszym tonie Jarosław Jakimowicz wypowiedział się dla serwisu Wirtualne Media. Stwierdził, że dziennikarze stacji "przyłożyli rękę do rozstrzeliwania jego i jego rodziny":

Przyłożyli rękę do niszczenia mojej rodziny, do niszczenia mnie. I to na podstawie niepewnych, byle jako skonstruowanych "poszlak", które każdy myślący człowiek odrzuciłby od razu. Ze wstydu powinni się spalić, albo zapaść pod ziemię. Uczestniczyli w tym haniebnym rozstrzeliwaniu mnie i mojej rodziny - skomentował aktor.

Jarosław Jakimowicz umieścił w mediach społecznościowych jedynie pierwszą stronę pozwu, z której wiadomo, że domaga się przeprosin od TVN-u. Wiadomo jednak, że aktor zażądał również odszkodowania w formie finansowej, jednak ma ono zostać przekazane na cele charytatywne. Jakimowicz nie zdradził póki co jego wysokości.

Aktor na koniec podkreślił w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, że wciąż nie usłyszał żadnych zarzutów prokuratorskich w sprawie opisywanej przez Krysiaka: Choćby to powinno dać do myślenia osobom, które publicznie zarzucają mi czyny, których przenigdy bym się nie dopuścił - skonkludował.

Myślicie, że wygra?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(252)
Ggf5drd
2 lata temu
Czemunon nigdy nie ma maseczki?ostatnio byl filmik chyba na stronie radia z jak policjant powalil na ziemie mezczyzne za brak maseczki , doslownie siedzial na nim masakra a ten tu sobie chodzi bez i nic
aaa
2 lata temu
Straszne to nawet nie ten Jakimowicz tylko ludzie którzy go wsadzili do telewizji publicznej ... poczytajcie wikipedie i co ten koleś napisał w bio ... te tajki i inne zeczy. Naprawde to już nie jest nawet śmieszne
Upadek
2 lata temu
Czy to jest jakiś zart??? To ciebie chyba każda osoba o której paplales powinna pozwać. Pracujesz w propagandzie komunistycznej, codzień kłamiesz siejesz nienawisc mało tego mówicie w waszych programach ze nienawisc trzeba w sobie pielęgnować! Mówicie ze trzeba wyrwać polowe Polaków z korzeniami, o kobietach ze to wściekłe macice! Powinni na ciebie zbiorowy pozew złożyć. Tylko co to da? Ujma na honorze? Jak ty honoru nie masz, bo codzień plujesz na polowe Polaków a potem łapę wyciągasz po ich pieniądze tak jak twoja żona!
Ewa
2 lata temu
Tak sobie myślę, że jak podczas swojego "programu" poniża innych to jest ok ale jak sam tego doświadcza to jest wielki bunt. Jeżeli wszedł w bagno to niech pływa w nim bo nawet jak wyjdzie to i tak zostanie na nim cały szlam
chacha
2 lata temu
U niego nie ma czego "SZARGAĆ"! Sam zszargał się idealnie i nikt nie musi tego czynić!
Najnowsze komentarze (252)
Dziewczyna
2 lata temu
Kolejne niewiniątko. U mnie sąsiad oskarżony o molestowanie własnych dzieci tez się sądził z TVN o reportaż, nawet wygral i dostal odszkodowanie. Tylko co z tego, jak rok po tym poszedł do więzienia za gwałt na tych dzieciach. Jedym przewinieniem TVN było to, ze sprawa była w toku i facet nie został wtedy jeszcze prawomocnie skazany. Od tego są media zeby pewne sprawy nagłaśniać, chociażby po to, żeby inni zboczenscy się przestraszyli.
Tina
2 lata temu
Komiczna para.Jak z czeskiej kreskówki 😂
Olo
2 lata temu
Ciekawe kiedy program zgroza jak odkopać grób
Olo
2 lata temu
Garnitur jak z niemieckiego cmentarza
Olo
2 lata temu
Proszę uważać na pisanie bo on zna mafię
Olo
2 lata temu
Ale wzrok jakby chciał odprowadzić do hotelu ha
Olo
2 lata temu
Trudne momenci
😁😁😏😏😏😏
2 lata temu
Jakimowicz pasuje do TVP to dno i drugie też nawet jeszcze większe dno
Tony
2 lata temu
Zawsze był ujem i pasuje tylko do Joli Rutowicz
NieHejterka
2 lata temu
Sam zniszczył życie swoim bliskim jest podejrzewany o gwalt śledztw trwa 🤔 Jarus takie sprawy załatwia się w sądach a nie strasząc w Tvpis i info 😪 Uwaga TVN 😌 przedstawila skrzywdzona kobietę nie z jezorem na brodzie jak Ciebie
🤑🤑🤑🤮🤮🤮
2 lata temu
Niech do roboty idzie stary kon na etat,a nie my będziemy dopłacać za swoich jeszcze
🥶🥶🥶
2 lata temu
Odstreczajacy
Nahah
2 lata temu
Hahahahaha wez chłopie idz juz
Okols
2 lata temu
Nie wiadomo do końca jak tam było, i nie można ludzi oceniać po domysłach. Ma rację że pozwał TVN.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie