Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Jarosław Jakimowicz wyrozumiale o strajkującym synu: "To jest BUNT MŁODEGO CZŁOWIEKA"

94
Podziel się:

"Zgodziliśmy się w sprawie, że niszczenie kościołów i obraza uczuć religijnych to zła droga" - zdradza 20-letni Jovan.

Jarosław Jakimowicz wyrozumiale o strajkującym synu: "To jest BUNT MŁODEGO CZŁOWIEKA"
Jarosław Jakimowicz komentuje udział syna w Strajku Kobiet (ONS)
bEDodVSd

Choć Jarosław Jakimowicz przez lata uchodził za trzecioligowego celebrytę, odcinającego kupony od występu w Młodych wilkach z 1995 roku, dzięki serwowaniu obraźliwych wypowiedzi na temat mniejszości seksualnych udało mu się zapunktować u rządzących.

Od jakiegoś czasu aktor znany z jednej roli ma okazję u boku niedoszłej prezydent, Magdaleny Ogórek, sprawdzać się w roli prowadzącego w jednym z programów TVP Info.

bEDodVSf

Ostatnio zrobiło się jednak głośno o relacjach Jarka z synem, który jest owocem małżeństwa celebryty z malarką Joanną Sarapatą. W niedawnym wywiadzie artystka wyznała, że studiujący politologię w Londynie Jovan, który nie podziela poglądów taty, stara się po prostu nie rozmawiać z nim o polityce.

20-latek uczestniczy też w Strajku Kobiet, zdjęcia z manifestacji publikując w sieci. W rozmowie z Faktem zaangażowanie pierworodnego w protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego postanowił skomentować sam Jakimowicz. Na pytanie, jak sytuacja wpływa na jego relacje z synem, odpowiedział dziennikarce:

bEDodVSl

Powiem pani, jak zareagowałem jako ojciec. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem tak: "Jovan, jak tam było? Czy było wszystko ok? Czy nie było jakichś niebezpiecznych sytuacji itd.?". On mi powiedział, że było wszystko ok, że było wesoło. Więc powiedziałem mu tak: "Synu, byłbym hipokrytą i byłbym ostatnim niesprawiedliwym, gdybym ci mówił teraz, co jest dobre, a co jest złe".

W rozmowie z tabloidem "młody wilk" przyznał, że poprosił syna o jedno:

On jest tak wychowany, że sam decyduje, jak powinien postępować. Ja w jego wieku byłem taki sam. I teraz byłbym niesprawiedliwy, gdybym się dziwił, że on ma taki charakter buntownika. Dlatego ja to teraz muszę akceptować. (...) Powiedziałem mu: "Synu, błagam cię, tylko nie daj się sprowokować do tego, żeby cię ktoś podpuścił na jakieś głupie wymazywanie czegoś na murach, niszczenie jakiegoś dobra, ataków na kościół itd.". A on mi odpowiedział: "Tato, ja bym tak w życiu nie zrobił". I to jest wzruszające dla mnie, dla ojca - przytacza rozmowę z pociechą.

Według Jarka Jovan przechodzi obecnie bunt: Wiem, że on by tak nigdy nie zrobił, bo on jest inaczej wychowany. Jemu nie o to chodzi. To jest ten bunt młodego człowieka, który jest wpisany w życie każdego z nas. A jak te bunty są ukierunkowywane, przez kogo, po co i dlaczego to już jest inna sprawa…

bEDodVSm

Jakimowicz podkreślił, że dobry kontakt z pierworodnym jest dla niego priorytetem:

Relacja z moim synem to jest jedna z najważniejszych relacji w moim życiu. Ja bym życzył każdemu rodzicowi, któremu się wydaje, że wychował swoje dziecko, zna je i wie, jakie ono jest, żeby miał taki kontakt ze swoim synem, jak ja mam. A tak dużo mówi się o tym, jak bardzo różnią nas poglądy.

Fakt skontaktował się także z samym Jovanem, który potwierdził, że może liczyć na wsparcie i wyrozumiałość znanego taty.

Rozmawiałem dzisiaj z moim tatą. Wzajemnie szanujemy nasze odmienne poglądy. Teraz też ojciec akceptuje moją postawę. Zgodziliśmy się w sprawie, że niszczenie kościołów i obraza uczuć religijnych kogokolwiek to zła droga - tłumaczy i apeluje: Dlatego namawiam do tego, żeby ostudzić emocje w tej kwestii. Kościoły to nie tylko księża, ale ważne miejsca dla wielu osób.

bEDodVSn

20-latek wyznał też, dlaczego zdecydował się uczestniczyć w protestach:

Dla mnie orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego i "orędzie" Jarosława Kaczyńskiego to wypowiedzenie wojny kobietom i młodym ludziom. Dlatego protestuję. Dlatego będziemy protestować.

Relacja ojciec-syn godna pozazdroszczenia?

bEDodVSo
bEDodVSG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
wer
11 miesięcy temu
Mam dziecko z porażeniem mózgowym- to jest wegetacja. Musiałam zrezygnować z pracy, z życia. zapożyczyć się , upodlić i poniżyć aby zbierać jałmużnę na leczenie na rechabilitację bo na nfz NIE MA ! ( tzn jest ale kompletnie niewystarczająca!) Ojciec się zawiną bo go to przerosło. Sama bym uciekła jak najdalej ... Nienawidzę siebie, swojego życia, nie umiem kochać, mam żal do boga. I żadnej innej kobiecie nie życzę takiego koszmaru! Gdybym miała wybór to nie wybrała bym śmierci za życia dla siebie i dziecka- a to właśnie dostałam. Walczcie !
Oki
11 miesięcy temu
Juz szczujecie. Chcielibyście zeby złapał go za gardło co? A młody moze jeszcze za kilka lat tak zmienic zdanie ze ojcie bedzie przy nim szalonym liberałem
Arek
11 miesięcy temu
Syn mądrzejszy od ojca.
bEDodVSH
kkk
11 miesięcy temu
żeby cała Polska mogła się tak dogadać
Uto
11 miesięcy temu
Tak bo mądrą i szanują siebie na wzajem, mimo różnic w poglądach
Najnowsze komentarze (94)
Kamila
11 miesięcy temu
Ciesz się człowieku że masz takiego syna i że nie ma twoich poglądów!!
Renia
11 miesięcy temu
A Syn...jest taki dzięki Matce...brawo dla Tej Kobiety
Renia
11 miesięcy temu
Kasuję..tego człowieka z info...nie mogę go już słuchać ani czytać
Monika
11 miesięcy temu
To co Jalu? Za 3 lata głębokie bezrobocie?
Jaga
11 miesięcy temu
Bunt młodego człowieka??? Panie Jakimowicz, Pan jest oderwany od rzeczywistości??? Jakie to szczęście dla Jovana , że wychowała go matka . Syn mądrzejszy od ojca .
km.
11 miesięcy temu
To jest świadomość tego mądrego młodego chłopaka. Ale co pan, prosty chłop, może o tym wiedzieć ? Duma pewnie rozpiera, ale nic z tego. Ten fantastyczny syn, to syn swojej Matki!
Gosc
11 miesięcy temu
Sprawdza się ze jajko mądrzejsze od kury,stary jakiś przestarzaly
TO JA
11 miesięcy temu
UCZEŃ PRZERÓSŁ MISTRZA
bEDodVSz
Facet
11 miesięcy temu
Panie Jakimowicz! Jest pan już starcem, na dodatek dwulicowcem, który nie powinien zabierać głosu. BRAWO dla mądrego SYNA i MAMY, która wychowała go na myślącego i prawego człowieka!!!
Rjot
11 miesięcy temu
Dobrze, że podobny do Mamy, bo i ładniejszy.
Lula
11 miesięcy temu
I tu widac jak na tacy kto na co głosuje. Osoba, która stoi murem za wyrokiem to osoba, która z rozmnażaniem już raczej nic wspólnego mieć nie będzie. Młody czlowiek, który ma najwięcej do powiedzenia jest zaś nazywany buntownikiem...
Efekt
11 miesięcy temu
Tak? Bunt młodego człowieka? To ja się pytam czy gdybys miał chore niepełnosprawne dziecko to zajmował byś się nim ? Czy zwalił na matkę dziecka ? Co byś zrobił lalusiu?
Gosc
11 miesięcy temu
Syn to mlody myslacy czlowiek nie buntownik , tylko super inteligentny chlopak w przeciwienstwie do ojca
gosc
11 miesięcy temu
Syn madrzejszy od ojca. To tylko dzieki matce..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDodVTs
bEDodVTt
bEDodVTu
bEDodVTv
bEDodVTw
bEDodVTb