Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Dumna Joanna Przetakiewicz komplementuje "nieroszczeniowego" syna: "Jest DOJRZALSZY"

66
Podziel się:

Aleksander prowadzi z mamą La Manię. "Mogłam mu zrzucić na głowę księgowość".

Dumna Joanna Przetakiewicz komplementuje "nieroszczeniowego" syna: "Jest DOJRZALSZY"
Joanna Przetakiewicz chwali syna (Pudelek Exclusive, Instagram)

Joanna Przetakiewicz zabłysnęła na firmamencie show biznesu w okolicach 2003 roku, gdy poznała Jana Kulczyka, swojego późniejszego "męża zarejestrowanego pod prawem szwajcarskim". Do dzisiaj Joanna podkreśla na każdym kroku, jak wiele zawdzięcza ukochanemu Jankowi, który wlał w nią pewność siebie i nauczył prowadzenia biznesu.

Okazuje się jednak, że z tym prowadzeniem Joanna wciąż potrzebuje pewnej pomocy. Żeby było łatwiej, prezesem zarządu swojej firmy La Mania mianowała jednego z synów, 31-letniego Aleksandra, światowo nazywanego przez mamę Alexem. Mama i syn gościli w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o niezwykłej relacji, która buduje się także na gruncie biznesowym.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź upaja się porażką Przetakiewicz: "Po co brać się za biznes, na którym się nie znasz"

Joanna Przetakiewicz postanowiła skomplementować syna i stwierdziła, że ma wrażenie, że "jest dojrzalszy od niej". Być może ukształtowało się to po rozwodzie Joanny z pierwszym mężem, gdy Aleksander miał zaledwie 13 lat. To zdaniem byłej szwajcarskiej żony milionera spowodowało, że 31-letni Alex mieszkający na co dzień w Londynie "nie jest roszczeniowy".

Aleksandra urodziłam po pierwszym roku studiów, mając 21 lat, więc mamy partnerską relację. Wydawać by się mogło, że obcej osobie trudniej jest powiedzieć o oczekiwaniach, a tymczasem nas związek, także biznesowy, oparty jest na wielkiej przyjaźni. Czasem miałam wrażenie, że wychowywaliśmy się nawzajem, mam wrażenie, że Alex jest dojrzalszy niż ja - przekonywała projektantka.

U nas szczególne jest to, że ja po kilkunastu latach rozwiodłam się z mężem. To jest ten moment, gdy synowie mamy stają się jej protektorami, wielkim wsparciem. Mój rozwód miał miejsce, gdy Alex miał 13 lat. Smutną częścią tej histor jest to, że takie dzieci tracą pewną część beztroski, ale dojrzewają znacznie szybciej, są mniej roszczeniowe niż inne. Niesamowite jest odczuwać wielką dumę, jak na moich oczach stał się dorosłym, odpowiedzialnym mężczyzną - komplementowała syna.

Mamę jako współpracowniczkę chwalił także sam nieroszczeniowy 31-latek: Balans jest idealnie zachowany, mama jest wulkanem energii, a ja buduję długoterminową strategię, czasem jestem hamulcem, ale rozsądnym. Inicjatywa była moja, wiedziałem, że moje doświadczenie pozwoli mi na budowanie przyszłości biznesowej - opowiadał Aleksander Przetakiewicz.

Joanna stwierdziła jeszcze, że w biznesie to nie ona jest od tabelek, bo tym zajmuje się jej syn: Ja nie patrzę na strategię, na Excel, ma być tak, że ja to kocham, mam swoją "Manię", natomiast Aleksandrowi mogłam zrzucić na głowę księgowość, to cudowne uczucie - stwierdziła.

Chcielibyście być tak nieroszczeniowi, by pracować razem z mamą?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(66)
bogunia
2 lata temu
nie chce nic mówić.. ale w rodzinach dysfunkcyjnych, w których mama jest niedojrzała i ma często poważne problemy ze sobą lub jest uzależniona od czegoś dzieci przejmują rolę "dorosłego" i dlatego są tacy, jak to opisuje Pani Przetakiewicz... Mial wyjsc komplement, wyszło niezręcznie.
Heh
2 lata temu
Ach te cudowne dzieci polskich celebrytów...
Yyaa
2 lata temu
Z tą Frąckowiak, to był niezły "kosmos"
Ddd
2 lata temu
Nie za madra
Kaja
2 lata temu
A to na 100 jest nie dojrzalszy ale mądrzejszy chociaż niezbyt urodziny z twarzy
Najnowsze komentarze (66)
To prawda
3 miesiące temu
Moje córki są zaradne ,piękne i samodzielne.Nikt o tym nie pisze🤩
CNT
rok temu
mają udziały w Nowa5Dzielnica w Krakowie...rodzina biznes
Gość
2 lata temu
Mama i syn z nienachalnej urody ale lubię mamę 😁
Gość
2 lata temu
A co się dzieje z Magdą Frąckowiak,nie jest w jakimś psychiatryku.
Fgh
2 lata temu
To dobrze nie to co syn zenka
Kris
2 lata temu
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"..niestety dr Jan odszedł przedwcześnie i nie zdążył zabezpieczyć latorośli, ale jest za to Pan Rinke i kto wie, być może zatrudni młodego i zdolnego chłopaka u siebie;)
Ktos
2 lata temu
HAHA MNIEJ ROSZCZENIOWY BO ONA NIC NIE MA MATERIALNEGO CO MOGŁABY MU DAC NAWET NIE STAĆ JEJ BY DZIECIOM MIESZKANIA KUPIĆ A TYTUŁUJE SIĘ MILIONERKA ...
Roma
2 lata temu
Najpierw Kulczyk załatwił mu pracę, ale mu podziękowali, a teraz może się przestawiać jako CEO (w ledwo wiążącej koniec z końcem) w firmie mamusi- też w całości sfinansowanej z pieniędzy jej facetów.
Drops
2 lata temu
Bzdury. Wychowanie wynosi się z domu. Jaka matka, taki syn. Koniec, kropka.
124
2 lata temu
Piękna mama i piękny syn.Cudownie że się mogą wspierać.
ona
2 lata temu
Kolejna, która skrzywdziła syna. Jeszcze otwarcie mówi, że jest z nim w związku. Może dlatego nie wyszło mu z Frąckowiak, bo nie może mamy zostawić.
Gość
2 lata temu
Ta La Mania to klapa. O czym oni gadają.
Gość
2 lata temu
Zazdroszczę dzieciom bogatych rodziców. Ja od moich nic nigdy nie dostałam. Na wszystko pracuję sama. Zaraz po liceum musiałam iść do pracy. Na studia musiałam zapracować sama. Teraz jeszcze muszę pomagać rodzicom finansowo bo sami nie dają rady. Jak słyszę gdy ktoś mówi że dostał mieszkanie od rodziców albo samochód to zwyczajnie jest mi przykro bo wiem że ja na takie mieszkanie chyba nigdy nie odłożę pieniędzy. Przykre to wszystko.
Uop
2 lata temu
W przeciwieństwie do matki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie