Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Kamerzysta AWANTUROWAŁ SIĘ na konferencji Prime Show MMA i RZUCIŁ KIELISZKIEM w publiczność...

64
Podziel się:

Podczas konferencji przed pierwszą galą Prime Show MMA Kamerzystę znów poniosło. Kontrowersyjny youtuber awanturował się i rzucał wulgaryzmami, a w pewnym momencie cisnął kieliszkiem w kierunku Ziemowita Kossakowskiego. Szkło ostatecznie trafiło w tłum zgromadzonych widzów, lądując ponoć obok małoletniej dziewczyny...

Kamerzysta AWANTUROWAŁ SIĘ na konferencji Prime Show MMA i RZUCIŁ KIELISZKIEM w publiczność...
Kamerzysta awanturuje się na konferencji Prime Show MMA (Instagram, TikTok)

Walki celebrytów w oktagonie już od kilku lat cieszą się w Polsce chorą popularnością, jednocześnie wzbudzając przy tym szereg kontrowersji. W momencie debiutu Fame MMA prawdopodobnie mało kto spodziewał się, że impreza okaże się tak dochodowym przedsięwzięciem i w konsekwencji doczeka się aż dwunastu edycji. Do tej pory znalazło się już wielu chętnych, którzy, zmotywowani sukcesem federacji Wojtka Goli, wystartowali z własnymi walkami. Swoich sił w tej dziedzinie postanowił na przykład spróbować jego kolega z "Warsaw Shore", Don Kasjo - zostając włodarzem Prime Show MMA.

Pierwsza gala Prime Show MMA odbędzie się już 19 lutego. Wśród celebrytów, którzy tego wieczora staną w szranki, znajdą się m.in. Stifler, Paweł "maść na grzyba" Tyburski, Dawid Narożny czy Jaś Kapela. Widzowie w oktagonie będą również mogli "podziwiać" Kamerzystę. O patoyoutuberze głośno mówiło się w ubiegłym roku, kiedy to trafił do aresztu za upokarzanie niepełnosprawnego chłopaka w jednym ze swoich filmów. W październiku Kamerzysta wyszedł na wolność po wpłaceniu 100 tysięcy złotych kaucji i wkrótce przyjął propozycję udziału w Prime Show MMA. W ramach imprezy kontrowersyjny youtuber w sobotę zmierzy się z kolegą po "fachu", Lordem Kruszwilem.

W niedzielę odbyła się konferencja Prime Show MMA, na której nie zabrakło również Kamerzysty. Nie jest tajemnicą, że wydarzeniom poprzedzającym kolejne celebryckie gale zawsze niezmiennie towarzyszą karczemne awantury między uczestnikami, obrzucanie się wyzwiskami i ciskanie wulgaryzmami. Nie inaczej było również w przypadku ostatniej konferencji Prime - podczas której Kamerzystę chyba nieco poniosło...

Zobacz także: Wojtek Gola broni Fame MMA: "Inni zobaczyli, że można z tego czerpać duże zyski"

Siedząc przy trójkątnym stole wraz z innymi uczestnikami gali oraz szefem Prime, Don Kasjo, Kamerzysta niemal bez przerwy donośnie krzyczał i rzucał przekleństwami. Wielokrotne upomnienia i uciszanie przez innych uczestników na konferencji nie zdołały uspokoić patoyoutubera. Podczas pełnej wulgaryzmów słownej przepychanki z Ziemowitem Kossakowskim Kamerzysta zaczął rzucać jedzeniem w kierunku byłego dziennikarza TVP. Na tym jednak nie poprzestał. Wkrótce patoyoutuber chwycił za stojący przed nim kieliszek i w przypływie wściekłości z całych sił cisnął nim w stronę Kossakowskiego.

Szybko okazało się, że Kamerzysta spudłował. Choć wyrzucone przez niego szkło ostatecznie nie trafiło w Kossakowskiego, wylądowało w tłumie zgromadzonych na konferencji widzów. Ponoć kieliszek rozbił się tuż obok małoletniej córki Roberta Maruszaka - trenera jednego z uczestników gali, Mateusza Murańskiego. Niektórzy świadkowie twierdzą nawet, że szkło trafiło dziewczynę.

K**wa, Kamerzysta. Bo naprawdę zaraz... - oburzył się Don Kasjo.

Trener Murańskiego błyskawicznie rzucił się w kierunku Kamerzysty, zmuszając obecnych na miejscu ochroniarzy do interwencji. Youtuber zaczął przepraszać rozgniewanego mężczyznę za swój wybryk. Inny uczestnik Prime Show MMA zaczął zaś zastanawiać się: "Kto tu w ogóle wpuścił dziecko?".

Co ciekawe, po awanturze Kamerzysta i Kosssakowski uzgodnili... dodatkową walkę podczas sobotniej gali.

Zobaczcie, jak Kamerzysta awanturuje się na konferencji Prime Show MMA.

Zobacz także: Oszust z Tindera i skamlący Stanowski
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(64)
🙏🏻🤦🏼‍♀️Ze...
2 lata temu
Polscy Idole 21 wieku brawo polska..
AJOL
2 lata temu
DLACZEGO TO GOW NO NIE SIEDZI ?
Pato
2 lata temu
Co tam robiło dziecko? Tak się wychowuje młodzież.
Roza
2 lata temu
Próbowałam to oglądać. Nie da się. Poziom zażenowania sięga zenitu.
wnioski
2 lata temu
Niby wyglądało naturalnie, ale to dziwne że akurat było jedno dziecko na publiczności (którego zresztą ani razu nie pokazali) i akurat blisko tego jednego dziecka rzucił szklanką. Poza tym wątpię że chciał trafić Kossakowskiego w głowę. Wyobrażacie sobie co by się stało gdyby go walnął szklanką w głowę? Poważne obrażenia i szpital. Natomiast było widać że szklanka uderzyła w podłogę koło publiczności, a ewentualnie jakiś rozprysk szkła poleciał dalej.
Najnowsze komentarze (64)
zenek_koksown...
2 lata temu
"Kto tu w ogóle wpuścił dziecko?". W PUNKT. CO TAM ROBIŁO DZIECKO???? WIADOMO JAK WYGLĄDAJĄ TE KONFERENCJE Z UDZIAŁEM PATUSÓW.
Tyra
2 lata temu
Ci z widowni brali 14-latki na seks. Teraz mają córki . Gdzie tu flow? Niech dadzą córki swoim kolegom, jak oni brali te biedne dziewczyny... no przecież nic im nie zrobią, co?????
peeling
2 lata temu
Proponuję walkę na piły motorowe, wtedy przynajmniej jakiś pożytek dla społeczeństwa. Oczyściłoby się z mętów.
qwas
2 lata temu
a to nie jest impreza do patologii pełnoletniej?
bleeeeee
2 lata temu
Ja w ogóle zachodze w głowę, jak ktoś może z własnej nieprzymuszonej woli oglądać to szambo. Dla mnie jest to patologiczna rozrywka dla patologicznych odbiorców. Śmieszy, że wszyscy cisną z tego kamerzysty, że tak się zachował, jak tam takie zachowania i słownictwo jest na każdym kroku. Epidemia cwaniactwa i wulgaryzmów. Troglodytyzm do potęgi. Beida intelektualna i chamstwo w rozkwicie.
ona
2 lata temu
włączyłam to na chwile wczoraj.... serio ktos wykupi i bedzie ten shit ogladac? ani to sport walki ani smieszne ...dosłownie dno
Meg
2 lata temu
a co tam robiło dziecko?
Gerard
2 lata temu
Pomysły ma fajne
Ha ha
2 lata temu
Biedny sfrustrowany chlopczyna
Michalina
2 lata temu
Elita.. ile tam osób w publice było? 30? Tłumy!
Realia
2 lata temu
Tata kozak miał racje , że chciał patuskowi wcześniej gale zafundować Tylko Kto zabiera dzieciaka na konferencje pato celebrytów , gdzie prowadzący pyta lalki , która lepiej loda robi kurła A co jeśli twojej córce dadzą 100 tys za takie przedstawienie To po prostu cyrk tylko zwierzętami są ludzie
Gosc
2 lata temu
To sa pierwsze skutki jak z nikogo robi sie gwiazde
Sylwiak
2 lata temu
Mozna go lubic lub nie lawe SKAD TAM DZIECKO? JAKI RODZIC ZA"DZIECKO" W TAKIE MIEJSCA??????????????????????????????
Sylwiak
2 lata temu
Mozna go lubic lub nie lawe SKAD TAM DZIECKO? JAKI RODZIC ZA"DZIECKO" W TAKIE MIEJSCA??????????????????????????????
...
Następna strona