Trwa ładowanie...
Przejdź na
Faustyna Kranda
|
aktualizacja

Kamil Durczok PRZYZNAŁ SIĘ DO WINY! Podrobił podpis żony

183
Podziel się

Była żona Kamila Durczoka nie chce polemizować z przedstawicielem dziennikarza: "Są organy do tego przeznaczone i grafolodzy".

Kamil Durczok PRZYZNAŁ SIĘ DO WINY! Podrobił podpis żony
(PAP, Bartłomiej Zborowski)
bDZSpVZx

Na początku sierpnia pojawiły się pierwsze plotki o rzekomym podrobieniu podpisu na wekslu wartym 2 miliony franków szwajcarskich przez Kamila Durczok. Podpis dziennikarz miał złożyć w imieniu swojej żony Marianny Dufek. Kobieta dowiedziała się o zadłużeniu dopiero w momencie, kiedy bank zgłosił się po jego spłatę.

W poniedziałek media obiegła informacja o ponownym zatrzymaniu Kamila Durczoka, który miał podrobić podpis byłej żony na wekslu, czemu do samego końca zaprzeczał jego przedstawiciel, twierdząc, że Marianna Dufek była obecna przy podpisywaniu dokumentów.

bDZSpVZz

W rozmowie z Pudelkiem Marianna Dufek odcięła się od byłego męża, uznając, że medialna walka z nim nie ma sensu:

Nie będę wchodziła w polemikę z panem Isenko (adwokat Durczoka) - są organy do tego przeznaczone i grafolodzy - powiedziała.

I jak się okazało słusznie. Wirtualna Polska poinformowała, że Kamil Durczok przyznał się do winy:

Dziennikarz przyznał się do podrobienia podpisu na wekslu z sierpnia 2008 roku na sumę 2.035.729,30 franków szwajcarskich oraz do sfałszowania innych dokumentów bankowych m.in. deklaracji wekslowej i oświadczenia o podaniu się egzekucji bankowej - czytamy na wp.pl

bDZSpVZF

Skontaktowaliśmy się ponownie z Marianną Dufek z prośbą o komentarz, jednak nie była w stanie z nami rozmawiać.

bDZSpWaa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(183)
aga
rok temu
o to przykład na samoistną zagładę. Drugie życie mu darowane postanowił ( pewnie nieświadomie) przeznaczyć na zniszczenie samego siebie. Gotowy materiał na pracę magisterską z psychologii.
Hhh
rok temu
Ale dno !!! Żona klasa !!!!!
Wro
rok temu
Ok, przyznał się. Nie wróżę temu jakiegoś nawrócenia pana Durczoka, pewnie po prostu dowody były za mocne i to była jedyna możliwość. Gdyby dowodów nie było, dalej szedłby w zaparte i w żywe oczy wciskałby, że żona była przy podpisywaniu tych weksli. Ciekawe czy dostanie też zarzut o krzywoprzysięstwo, skoro na początku twierdził, że ona to podpisywała. Pewnie znów będzie się bronił amnezją. On jest niesamowity. Nie wiem jak można żyć w takim zakłamaniu. Miał tyle i na własne życzenie to przegrał. Podziwiam tę byłą żonę - tyle publicznych upokorzeń i jeszcze na koniec o mało co 2mln franków nie miałaby do spłacenia. Mam nadzieję, ze on odpowie za to wszystko, co zrobił i tym kobietom w TVN i swojej byłej żonie i nie wywinie się, bo to by było mega niesprawiedliwe.
bDZSpWab
Jaa
rok temu
Upadek...
Nick
rok temu
Grubo...
Najnowsze komentarze (183)
Pipi
rok temu
Szkoda chopa!!! Ale życie czasem takie jest!!
Ipp
rok temu
Jakoś ci nie wierzę
Nieufny
rok temu
Jak żona może nie wiedzieć za co kupują nową wille w górach ,wartą kilka milionów? I że spłacali kredyt na nieruchomość.
Jane
rok temu
Skoro "miał podrobić", to podrobił. Jak ja mam coś zrobić, to też to robię. ;-)
Ktoś
rok temu
Każde zabezpieczenie kredytu musi zostać podpisane w obecności pracownika banku. Dlaczego nikt nie poruszył tego tematu???
Uczciwy
rok temu
A ja się pytam KTO udzielił temu Panu kredytu bez obecności (fizycznej) żony w banku przy zawieraniu umowy kredytowej i składaniu weksla? Mieli wspólność majątkową, a pracownik banku BEZWGLĘDNIE powinien wymagać podpisania umowy kredytowej i złożenie zabezpieczenia przez obojga małżonków na jego oczach. Pozwać należy tego pracownika banku - bo uczestniczył w tym matactwie!!!
Alanek
rok temu
O ja pierdylę, celebryta z tvn.Takie towarzystwo. Dno i sam muł.
Ania
rok temu
Żal tylko syna...upadek Ikara..ale każdy może się podnieść z kolan..szkoda ..bo dobry był z niego dziennikarz..zmarnował życie. .a w tym czasie inne dziennikarz tez na raka chorował i moźe nie zmarnowałby tej szansy..
bDZSpVZT
Zosia
rok temu
Kamilku,pisałam wczoraj ,że anioły Cię nie opuszczą.Dziś wyszedłeś z aresztu,jutro dostaniesz dobrą pracę i pospłacasz te kredyty.Ty jesteś kochanym człowiekiem i wszyscy o tym wiedzą.A każdy z nas się potyka,wyjdziesz z tego silniejszy.
wadd
rok temu
mój mąż nabrał pozyczek w banku na 150 tys i nikt go nie pytał o podpis zony. Pracownicy banku to osoby kryminogene. Połowa z nich działa na rympał, oby zarobićdając ludziom kredyty bez podpisów drugiej osoby lub respektując sfałszowane podpisy
tigo
rok temu
do kopalni go to odrobi
Paullo
rok temu
I to on prawił w mediach o moralności i uczciwości. ŚMIEĆ JEDEN
baba jaga
rok temu
Ciekawe,czy we więźniu spotka koleżankę -celebrytkę-wyłudzaczkę Dominikę T.W?
Joł
rok temu
Były dziennikarz TVN.
...
Następna strona
bDZSpWav