Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Karolina Brzuszczyńska błaga o pomoc dla CHOREGO BRATA. "Ma żonę i dwie córki, dla których MUSI ŻYĆ"

217
Podziel się:

"Mój brat umiera... musimy w bardzo krótkim czasie uzbierać 1,5 miliona złotych" - pisze Karolina Brzuszczyńska znana pod pseudonimem "Way of Blonde". "Nie znam tak dobrodusznej i oddanej osoby jak mój braciszek".

Karolina Brzuszczyńska błaga o pomoc dla CHOREGO BRATA. "Ma żonę i dwie córki, dla których MUSI ŻYĆ"
Karolina Brzuszczyńska prosi o wsparcie finansowe dla chorego brata (Instagram)

Karolina Brzuszczyńska dała się poznać szerszemu gronu za sprawą udziału w "Top Model", do którego na casting wybrała się wraz z partnerką, Agnieszką Skrzeczkowską. Choć ostatecznie żadna z pań nie podbiła świata modelingu, udało im się zostać influencerkami. W efekcie dziewczyny skrzętnie relacjonują wspólne życie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Czy Polska ma szansę wygrać Eurowizje 2022?

Na instagramowym profilu Karoliny działającej pod pseudonimem Way of Blonde fani zazwyczaj mogą oglądać treści raczej pozytywne i mające motywować do działania. Najnowszy post odbiega jednak nieco od tego, co dziewczyna publikowała dotychczas. W niedzielę 28-latka udostępniła zdjęcia z bratem, do których dołączyła obszerny wpis z apelem skierowany do obserwatorów.

Mój brat umiera - zaczęła. Musimy w bardzo krótkim czasie uzbierać 1,5 miliona złotych na jego leczenie. Mamy za mało czasu, by uzbierać tak duża kwotę własnymi środkami, dlatego proszę Was o pomoc - pisze bez zbędnego owijania w bawełnę, następnie przybliżając nieco smutną historię brata:

(...) Choć staram się dawać Wam tutaj dużo pozytywnej energii, to moje życie od roku jest sinusoidą. W marcu 2021 roku mój brat w trakcie oddawania krwi jako honorowy dawca został skierowany do szpitala. Wykryto u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. W ciągu tego roku mój brat był kilkukrotnie jedną nogą po drugiej stronie, a my z rodziną czekaliśmy tylko na wieści ze szpitala - czytamy pod zarówno aktualnymi, jak i archiwalnymi zdjęciami Karoliny z bratem.

Po kolei każda z metod leczenia okazywała się nieskuteczna. Aż przyszedł czas na przeszczep, którego dawcą była moja siostra. Wpierw zaczął nabierać sił i pod koniec marca został wypuszczony ze szpitala. Kilka dni temu w trakcie badań kontrolnych okazało się, ze przyczep się nie przyjął... - pisze dalej Brzuszczyńska. Otrzymaliśmy informację, że jedyną nadzieją dla mojego brata jest terapia CAR-T. Jest bardzo droga, ale ma wysoką skuteczność. Każdego dnia mój brat jest coraz słabszy, więc czasu mamy coraz mniej...

Brat Brzuszczyńskiej jest mężem i ojcem: Mój brat ma żonę i dwie córki, dla których chce, musi żyć - pisze Karolina, podkreślając, że mężczyzna jest wyjątkową osobą:

Nie znam tak dobrodusznej i oddanej osoby jak mój braciszek. To człowiek anioł. Zawsze wszystkim pomagał bezinteresownie. Jest honorowym dawcą krwi i dawcą szpiku, a teraz sam potrzebuje pomocy - kwituje.

TUTAJ możecie wesprzeć zbiórkę, z której pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie brata Karoliny.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(217)
Megiii
2 miesiące temu
10 wpisów na instagramie, 3 polecajki produktów i pomoc koleżanek sprzedawczyń w mediach społecznościowych i juz masz wspomniana kwotę.
ziomuś
2 miesiące temu
przestań zbierać od zwykłych ludzi którym ciężko, zacznij zbiórkę od influenserów, werowów, friców bezosów itp itd ..... tam kasy z insta że hoho 1,5 melona zbiora w chwilę...
Ewa
2 miesiące temu
A co ma powiedzieć kilkadziesiąt tysięcy polskich rodzin, będącej w takiej samej, a nawet w trudniejszej sytuacji, bez środków finansowych?
Nick
2 miesiące temu
Rozumiem pudel, że będziesz codziennie informować przynajmniej o jednej zbiórce!! Byłaby to naprawdę fajna i potrzebna inicjatywa, wiec liczę ze tak właśnie będzie. W końcu przydałby się do czegoś sensownego.
Jaa
2 miesiące temu
Dlaczego leczenie nie jest na naszą kieszeń to powinno być najważniejsze
Najnowsze komentarze (217)
gghh
miesiąc temu
Nie oceniajcie żebyście nie byli ocenieni.Nikt nie wie co go czeka i jego bliskich.Każdego dnia na fundacji Siępomaga jest masę wątków zwykłych ludzi,nie celebrytów i masę ludzi pomagających.
TRJ
miesiąc temu
Terapia CART jest za darmo w USK we Wrocławiu dla wszystkich
Koles
miesiąc temu
I co z tego, że ma 2 córki, to coś zmienia? Tzn. Że starego kawalera w ogóle nie warto ratować? Albo brzydkiego? No bo jak to,kto to widział żeby ładna dziewczyna umierała. Nie to co brzydka, albo brzydki chłopak...
Doni
miesiąc temu
Na twoim miejscu bym: sprzedała mieszkanie i samochód, pożyczyła od szefów z Fame MMA - milionerów, a potem dała 3 walki bez wypłaty, pożyczyła od znajomych influencerów, a na końcu poprosiła obcych ludzi o zrzutkę na brakującą kwotę. Ale łatwiej od drugiej strony.
Hmmm
miesiąc temu
Ludzie A kto to jest ten kolejny plastik To ona nie ma zawodu żeby zarobić to jaką ona szkolecskonczyla?
Hmmm
miesiąc temu
Ludzie A kto to jest ten kolejny plastik To ona nie ma zawodu żeby zarobić to jaką ona szkolecskonczyla?
Notaaa
miesiąc temu
Spłaćcie mi kredyt bo przecież zarabiam ale wole sępić od was 🤣
Bardzonieladn...
miesiąc temu
Wkurza mnie to ze teraz każdy chce zbierać kasę ograbiając przy tym tych którzy mają serce. Sprzedaj auto, mieszkanie, oddaj gaże za walkę na FAME MMA. Bardzo współczuje Twojemu bratu, jednak uważam że mogłabyś też coś dać od siebie.
Obs
miesiąc temu
Karolcia, a wyobraź zecniectylko twój brat jest umierajacy?mnóstwo takich Kowalskich jest i to jescze młodszych, ale co tam inni przecież nie mają DZIECI ani żony to pi co mają żyć?Masz kolezanki kolegów z tej branży co ty to ci pomoga, a nam po drodze jest jakoś bardziej pomagać z tych naszych szarych sfer...
Halo
miesiąc temu
Sprzedaje doczepy swoje i kolezanki, i kasa się powoli uzbiera
Kurdxz
miesiąc temu
Ale ma tupet dziewucha, wiedziala że brat choruje na raka ivtovod jakiegoś czasu, a ta teraz sobie przypomniałam, o ratowaniu braciszka, po jakiego grzyba bralas jakieś śluby wesela kupowanie mieszkań, sorocwiedzialas ile trzeba kasy na leczenie?I co i teraz my mapy płacić za twojecfanaberie?A może masz wyrzuty sumienia na co rozpuscilas kase,
Kasia
miesiąc temu
Mam pytanie, dlaczego nie można dodawać komentarzy do artykułów związanych z eurowizją?
z tależyka so...
miesiąc temu
MNIE NIKT NI DAJE jesteś bogatsza
Hiacynta Buki...
miesiąc temu
Zastanawia mnie, dlaczego ludzie chętnie wyskoczyli z kasy dla chorego bąbelka Magdaleny Stępień, a nie chcą wspomóc chorego mężczyzny? Jeśli chodziło o tamte zbiórki, to nie pisaliście tak wrednych komentarzy. Ja mam więcej współczucia dla dorosłego mężczyzny, bo on zdaje sobie sprawę ze swojego istnienia, ma świadomą wolę życia, plany na przyszłość, świadomie odczuwa ból fizyczny i cierpienie psychiczne oraz strach na myśl o swojej śmierci. Tego samego nie można powiedzieć o niemowlęciu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie