Oparta o palmę Karolina Pajączkowska WYPINA POŚLADKI do zdjęcia, które zrobił jej syn. "Pewnie się SPALA ZE WSTYDU za mamusię" (FOTO)
Gwiazda TVP Info Karolina Pajączkowska zamieściła na swoim profilu zdjęcie z wakacji. "Fotografem zawsze jest mój synek" - napisała, co nie spodobało się niektórym internautom.
Karolina Pajączkowska jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Wcześniej próbowała swoich sił w "Top Model" oraz konkursie Miss Intercontinental. W odróżnieniu od innych "gwiazd" TVP, prezenterka nie ma problemu z wyrażaniem swoich opinii.
Pajączkowska regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Można zauważyć, że nie ma problemu ze skupianiem na sobie uwagi zgrabną figurą i eksponowaniem swoich wdzięków. Nie inaczej było i tym razem. Dziennikarka TVP wybrała się na wakacje na Karaiby, czym pochwaliła się na swoim Instagramie, zamieszczając kokieteryjne zdjęcie pod palmą.
Nowe twarze TVP
Celebrytka napisała pod jednym z komentarzy, że autorem fotografii jest jej syn, co najwyraźniej nie przypadło do gustu niektórym internautom.
Żal mi Pani syna, pewnie się spala ze wstydu za mamusię - stwierdził jeden z nich.
Nie zabrakło jednak osób, które stanęły w obronie Pajączkowskiej.
Każde dziecko jest inne, inaczej wychowywane i inaczej reaguje na ludzkie ciało;
Człowieku, ogarnij się! Trochę szacunku dla piękna! - czytamy w komentarzach.
Fani nie omieszkali zostawić pod wpisem Pajączkowskiej słów zachwytu.
Jak zawsze piękna!; Bogini; Ktoś tu chyba czeka na swojego Tarzana? Czy to Jane czy Karolina? Ja na miejscu Tarzana wybrałbym Karolinę! - czytamy.
Piękna?