Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Katarzyna Skrzynecka przyznaje, że miała koronawirusa: "Trzeba nosić maseczki i NIE MA CO JĘCZEĆ"

65
Podziel się

Niestety Skrzyneckiej i jej bliskim również nie udało się uniknąć zakażenia. "Na szczęście mamy to już za sobą" - zaznacza z wyraźną ulgą.

Katarzyna Skrzynecka przyznaje, że miała koronawirusa: "Trzeba nosić maseczki i NIE MA CO JĘCZEĆ"
Katarzyna Skrzynecka i jej rodzina chorowali na COVID-19 (Instagram.com, East News)
bDJplbyt

Pandemia koronawirusa od kilku miesięcy mocno wpływa na naszą codzienność. Mimo wprowadzanych wiosną obostrzeń druga fala zakażeń mocno zachwiała sytuacją w wielu krajach, w tym w Polsce, gdzie od tygodni przybywa kilkanaście tysięcy chorych dziennie.

W tym gronie nie brakuje też znanych osobistości, a od początku pandemii koronawirusa ze złośliwym patogenem zmagali się m.in. Radosław Majdan, Maryla Rodowicz czy nawet prezydent Andrzej Duda. Teraz okazuje się, że wśród osób, które uległy zakażeniu, znalazła się też Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną. Aktorka poinformowała o tym za pośrednictwem Super Expressu.

bDJplbyv
Zobacz także: Skrzynecka twierdzi, że nie jest królową kiczu. Ma swoją teorię

W rozmowie z tabloidem Skrzynecka przyznaje, że ona i jej bliscy zakażenie koronawirusem mają już za sobą i niedawno dołączyli do grona ozdrowieńców. Twierdzi przy tym, że na szczęście chorobę przechodzili łagodnie i zaapelowała do innych, aby stosować zalecane środki bezpieczeństwa i "nie jęczeć".

bDJplbyB

Skoro maski trzeba nosić dla bezpieczeństwa nas i otoczenia, to trzeba je nosić i nie ma co jęczeć... Cóż, mnie i mojej rodzinie udało już się przebrnąć przez wirus na szczęście w formie dość łagodnej, więc mamy to już za sobą. (...) Może to i lepiej, mniej się stresujemy, ale nosimy maski wszędzie w miejscach publicznych, ponieważ taki jest obowiązek, dla bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia otoczenia. Chociażby nam już sprzyjały przeciwciała, jednak inni mają prawo oczekiwać od nas chodzenia w maseczkach, dopóki trzeba - rozprawiała na łamach tabloidu.

Co więcej, z lektury dziennika dowiadujemy się, że mimo rozszalałej pandemii aktorka nadal pracuje na planie zdjęciowym - oczywiście przy zachowaniu wszystkich obostrzeń.

Plan serialu to chyba ostatnie miejsce pracy, którego, póki co nam nie zamknięto. Na planie zdjęciowym wszyscy pracujemy w maskach, cała ekipa produkcyjna serialu i aktorzy równie. Wszyscy jesteśmy w maskach, zdejmujemy je tylko na same ujęcia. Jedynie podczas kręconej sceny nie trzeba ich mieć - wyznała.

Myślicie, że koleżanki z branży posłuchają jej rad?

bDJplbyC
bDJplbyD
bDJplbyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(65)
miu
3 miesiące temu
Nosiła i zachorowała haha.Oszczędź sobie kobieto i nie kompromituj się.Myślałam ,że jesteś mądrzejsza
popi74
3 miesiące temu
Jakim trzeba być naiwnym żeby wierzyć w maski. Słów brak!!!
Jaa
3 miesiące temu
Maseczki nie chronią!!!!
bDJplbyX
Noni
3 miesiące temu
Są na świecie trzy rodzaje kłamstwa, małe, duże i statystyka ;)
Baśka
3 miesiące temu
A ja już drugi raz miałam opryszczkę wargową. I to pomimo noszenia maseczki. Więc jak, do diabła ciężkiego, ta maseczka chroni przed wirusami? Chyba jednak nie chroni.
ghghgh
3 miesiące temu
całe zycie zyła z telewizji czyli układów- bo nikt inny tam nie wystapi i teraz wciska ludziom jakies szmaty,;kobieto masz juz koło 50 ;ludzie powyzej tego rocznika nie sa juz społeczesntwu potrzebni pobieraja tylko swiadczenia
Michu
3 miesiące temu
Co drugi celebryta i co tysięczny normalny człowiek ma koronawirusa, ciekawe.
okkook
3 miesiące temu
No właśnie, trzeba było! Swoją drogą, szkoda, że maski nie są na całą twarz i nie mają wyciętych dziur na oczy. Nie trzeba by było patrzeć na jej tandetny makijaż.
Mira
3 miesiące temu
Celebryci i aktorzy zdrowieją w wyjątkowo szybkim tempie......
Aldona
3 miesiące temu
W czym ta aktorka niby grała ostatnio ? Bo akurat nie pamiętam, kojarzę ją tylko z prowadzenia TzG. Jakoś zawsze wydaje mi się, że ona mówi sztucznie, jak niejaka Kurowska. Wielka mi aktoreczka. Proszę pilnować dziecka swego męża, bo oczy ma innego koloru niż rodzice, więc pewnie jest od surykatki ...
fdsADF
3 miesiące temu
nie zabije covid zabije to co innego zabije niestety zycie jest brutal bo konczy sie smiercią..
beatta
3 miesiące temu
Ja od noszenia maseczki bez przerwy pokasłuję, mam jakby drapanie w gardle. Sam lekarz TVNu Grzesiowski mówił, że maseczki szkodzą (jak i Szumowski).
ina
3 miesiące temu
nie ma sie czego bac to choroba celebrytow i politykow nie widzicie tego
bDJplbyP
ina
3 miesiące temu
rak bardziej zabija czemu o tym nie mowia tylko srovid i plandemia
...
Następna strona
bDJplbzr