Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kinga Rusin odpowiada Janowi Śpiewakowi: "Przeszkadza mu, że jestem przedsiębiorcą i DZIELĘ SIĘ MAJĄTKIEM z potrzebującymi!"

804
Podziel się

Jan Śpiewak skrytykował ostatnio aktywistyczne zapędy wypoczywającej na Malediwach Kingi Rusin. Na odpowiedź dziennikarki nie trzeba było długo czekać.

Kinga Rusin odpowiada Janowi Śpiewakowi: "Przeszkadza mu, że jestem przedsiębiorcą i DZIELĘ SIĘ MAJĄTKIEM z potrzebującymi!"
Kinga Rusin odpowiada Janowi Śpiewakowi (AKPA, East News)
bEhnFOzp

Kinga Rusin z pewnością nie może ostatnio narzekać na nudę. Choć dziennikarka od dłuższego czasu stacjonuje na Malediwach, wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze światem zewnętrznym i uważnie śledzi najważniejsze wydarzenia w ojczyźnie. Ostatnio wystosowała na przykład ostry apel do rodaków, przy okazji pozując z Konstytucją na tle malowniczej plaży.

Aktywistyczne zapędy Kingi Rusin wyjątkowo nie spodobały się Janowi Śpiewakowi. W obszernym facebookowym wpisie działacz społeczny wytknął celebrytce, że usilnie stara się narzucić "szarym obywatelom" swój punkt widzenia, gdyż może się pochwalić wyższym statusem materialnym.

bEhnFOzr

Celebrytka-milionerka Kinga Rusin poucza nas, jak żyć z "wygnania" na Malediwach. To stały mechanizm na Instagramie. Oderwani od rzeczywistości celebryci-bogacze uczą nas, robaków, co mamy myśleć i jak mamy żyć (...) - możemy przeczytać we wpisie Śpiewaka.

Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać. W czwartek "reporterka bez granic" zamieściła na Instagramie kolejny pokaźnej długości wpis, w którym nie szczędziła Śpiewakowi "ciepłych słów".

Ułaskawiony przez Dudę atencjusz spłaca dług. Wrzaski Śpiewaka nie zakryją prawdy, którą wszyscy widzimy: niszczenia Konstytucji, niszczenia wolnych sądów, łamania praw kobiet i praw mniejszości, bezkarności policji, miliardów na propagandę - rozpoczęła.

W dalszej części wpisu Rusin przystąpiła do obrony swojego punktu widzenia, wyliczając najbardziej palące problemy państwa Polskiego.

bEhnFOzx

Czyż nie mam racji, że trzeba pilnować naszej wspólnej kasy przed zakusami PiS, bo inaczej trafi do Rydzyków i Kurskich? Czyż nie mam racji, że przy okazji KPO (Krajowy Plan Odbudowy) trzeba uzyskać gwarancję dla zachowania praworządności, praw obywatelskich, praw kobiet, bo inaczej nie będzie gdzie dochodzić sprawiedliwości, a więzienia zapełnią się tymi, którzy bronią demokracji i swojej wolności? Czy nie mam racji, że PiS łamie polską Konstytucję, bo interesuje ich wyłącznie władza absolutna i nie chcą nad sobą żadnej kontroli? - pytała Kinga.

Następnie Kinga podkreśliła, że ma prawo wypowiadać się na tematy polityczne, gdyż w Polsce prowadzi swój biznes, odprowadza podatki oraz udziela się charytatywnie.

bEhnFOzy

Dla Śpiewaka powyższe to „bzdury”, a „taka jak ja” nie ma prawa zabierać głosu. Wyraźnie temu socjalistycznemu radykałowi przeszkadza, że jestem przedsiębiorcą produkującym w Polsce i płacącym w Polsce podatki. A w dodatku, o zgrozo😱, dzielę się majątkiem z potrzebującymi! Próbuje pogardliwie wrzucić mnie do grona „instagramowych influenserek”, które rzekomo mówią ludziom, „jak żyć”. Wali na oślep po to, by pojawić się na portalach i dać na swoich profilach linka do artykułów o sobie samym - czytamy.

Na zakończenie dziennikarka przytoczyła natomiast słowa Andrzeja Saramonowicza.

Andrzej Saramonowicz wczoraj o Śpiewaku: ”Kolejny "wielki lewicowiec" to pieszczoch internetu Jan Śpiewak, który przegrawszy wszystkie procesy o zniesławienie, w worku pokutnym doczołgał się do Canossy w Pałacu Prezydenckim i wyżebrał u Dudy ułaskawienie - zacytowała Kinga.

Myślicie, że Rusin właśnie uwikłała się w kolejną medialną wojnę?

bEhnFOzz
bEhnFOzA
bEhnFOzS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(804)
Lili
miesiąc temu
Jak ktoś jest dobry, pomaga innym od serca, to się tym nie chwali wszem i wobec🤔
Danka
miesiąc temu
Czy ona kiedykolwiek wypowiedziała się o kimś pozytywnie? Jest tak zjadła i wulgarna, yoga jej nie pomaga. Biedna kobieta.
321
miesiąc temu
Kinia siedź tam gdzie jesteś i nie wracaj
bEhnFOzT
Hmmm
miesiąc temu
Ta kobieta jest irytująca
Frania
miesiąc temu
Ach ta Kinia o złotym sercu i charakterze do rany przyłóż
Najnowsze komentarze (804)
Jan
miesiąc temu
Rusin jak tam sprawy sadowe z 2015 roku. Podziel sie nowinami
zuza
miesiąc temu
on swoje odbija negatywnymi slowami, najwyraźniej coś musi haha
weronika
miesiąc temu
karma wraca, juz wspolczuje panu spiewakowi
Rara
miesiąc temu
No ciekawe kiedy spłaci swój dług u prezydenta za ułaskawienie i przestanie gnoić innych
nastka
miesiąc temu
spiewak kompletnie nie ma racji i tyle w temacie
Glem
miesiąc temu
No tak, a on w końcu nie ma najmniejszych problemów żeby wykorzystywać adwokatów którzy pro bono będą go bronić w licznych procesach.... żałosne...
marika
miesiąc temu
tak trzymaj kinga !
betty
miesiąc temu
w życiu mu nie wyszło to musi swój jad przerzucić na innych
bEhnFOzL
Natalia
miesiąc temu
Naturą p Śpiewaka jest obrażanie wszystkich, którzy ciężką pracą coś osiągnęli w życiu...
ewson
miesiąc temu
śpiewak rzucił się na nią bo jest bogata, to już bogavi ludzie nie mogą mieć własnej opinii politycznej? nie dajmy sie zwariowac ze wzgledu na zazdrosc....
berenika
miesiąc temu
Panie Janie, p. Kinga Rusin ma prawo pisać mniej lub bardziej łzawe posty, również na Malediwach. Jest taką samą obywatelką jak Pan. Czym jej opinie są gorsze lub lepsze od pańskich?
Kimi
miesiąc temu
Mieć studia i być biednym to wstyd panie aktywisto.
Celina
miesiąc temu
to ten koleś, który mówi, że zabroni sprzedaży ziemi deweloperom a jednocześnie obiecuje tysiące nowych mieszkań? czy to nie jest czasami chorobą?
Mruczek
miesiąc temu
A za chlapanie błotem juz zapłacił wysoka cenę: być ułaskawionym przez Dudę to obciach.
...
Następna strona
bEhnFOAn