Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati. Po czyjej stronie są celebryci? Rozrysowaliśmy Wam to na RINGU PUDELKA

952
Podziel się:

Ostra wymiana zdań między Kingą Rusin a Weroniką Rosati trwa. Obie celebrytki mogą liczyć na wsparcie swoich znajomych z branży. Przygotowaliśmy dla Was specjalną grafikę, dzięki której poznacie rozkład sił. A Wy jesteście #teamKinia czy #teamWera?

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati. Po czyjej stronie są celebryci? Rozrysowaliśmy Wam to na RINGU PUDELKA
Ring Pudelka: #TeamWera czy #TeamKinia? (Pudelek Exclusive)
bEIKVcSt

Od kilku dni na Instagramie trwa osobliwa potyczka między Kingą RusinWeroniką Rosati. Wszystko zaczęło się od tego, że Weronika przypomniała opinii publicznej kultowe oscarowe afterparty Kingi Rusin, uświadamiając jeszcze nieuświadomionym, że zachowanie dziennikarki wpisało się w schemat zachowań, które w Stanach są uznawane za "szczyt chamstwa". Potem ruszyła lawina postów, lajków, oznaczeń, udostępnień i oskarżeń, które obserwujemy z zaciekawieniem.

Przypomnijmy, że do tej pory (piątkowe popołudnie) rozegrało się już pięć rund, ale wciąż nie ma wyniku. W komentarzach piszecie, że cała sytuacja przypomina Wam kolejną odsłonę Fame MMA. Rozpiszmy więc wszystko według prawideł walki w ringu.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska: "Po walce w FAME MMA nie chciałam już brać w tym udziału"
bEIKVcSv

W prawym narożniku zasadziła się Weronika Rosati, która bezpardonowo rozpoczęła starcie, waląc w Kingę prawym sierpowym oskarżeń o brak wyczucia podczas relacjonowania oscarowego after party: Weronika Rosati wspomina pooscarowe after party Kingi "przyćmiłam Beyonce" Rusin i poucza: "To jest postrzegane jako SZCZYT CHAMSTWA"

Kinga Rusin szybko odpowiada, stosując podobną technikę wypominania przeciwniczce "hollywoodzkiej" przeszłości: Kinga Rusin OSTRZEGA Weronikę Rosati, by nie naruszała jej dóbr osobistych i przypomina: "Ja nie komentowałam TWOJEJ RELACJI z Weinsteinem"

Weronika Rosati zastosowała szybki unik, wycofała się do narożnika i zagroziła Kindze prawnikiem: TYLKO NA PUDELKU: Weronika Rosati REAGUJE na wpis Kingi Rusin: "Przekazałam sprawę moim PRAWNIKOM"

bEIKVcSB

Między drugą a trzecią robi się o wiele ciekawiej, bo w wymianę ciosów zostaje włączona publiczność w osobach "przyjaciółek z branży": Karolina Korwin Piotrowska i Paulina Młynarska stają po stronie Weroniki Rosati, za co ona dziękuje im w poście, kąśliwie przypominając, że Kinga Rusin chętnie wspiera się hasłami Strajku Kobiet. To technika nazywana ciosem poniżej pasa: Weronika Rosati odpowiada Kindze Rusin: "Chodzi o PROWOKACJĘ DO MEDIALNEGO LINCZU. Kobieta - kobiecie? Naprawdę?"

Witamy w rundzie czwartej, która zaczęła się prawie w momencie zakończenia rundy trzeciej: Kinga Rusin, fizycznie na Malediwach, ale mentalnie wciąż w ringu, wali na oślep i mówi, że będzie atakować bez względu na płeć: Konflikt Kinga Rusin-Weronika Rosati odcinek 4. Rusin znów odpowiada: "ONA MI BĘDZIE MÓWIĆ O HEJCIE? Jeśli ktoś mnie atakuje, nie patrzę na płeć"

Dziennikarka między rundami blokuje jeszcze niewygodne dla siebie komentarze, a w piątej odsłonie starcia odgraża się, że Rosati nie pokona jej tak szybko: Kinga Rusin vs. Weronika Rosati runda 5. Kinga znów w ofensywie: "Będę mówiła NIEWYGODNĄ PRAWDĘ"

Na razie startu rundy szóstej jeszcze nie ogłoszono, ale wszystkiemu przyglądają się z zaciekawieniem fani i znani przyjaciele walczących celebrytek. Póki co #TeamWera to między innymi Julia Wieniawa i Maja Staśko, a #TeamKinia, znacznie bogatszy w głośne nazwiska, tworzą chociażby Oliwia Bieniuk, Ewa Chodakowska i Sonia Bohosiewicz. Co ciekawe, Ania Lewandowska jest jednocześnie #TeamKinia i #TeamWera.

bEIKVcSC

Żeby wszystko się rozjaśniło, rozrysowaliśmy Wam to na ringu Pudelka.

Przypomnijmy, że zaledwie trzy lata temu Kinia też stanęła w ringu, ale z Gosią Rozenek: Kto popiera kogo w konflikcie Rusin z Rozenek? ROZRYSOWALIŚMY WAM TO

A Wy jesteście #TeamWera czy #TeamKinia?

bEIKVcSD
bEIKVcSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(952)
To ja
6 miesięcy temu
Ha ha ha, a Ania Lewandowska jak zawsze bez zdania
pipi
6 miesięcy temu
czemu ann jest po obu stronach XDDD
aaa
6 miesięcy temu
Lewandowska po obu stronach kibicuje? hahahaha
bEIKVcSX
Gość
6 miesięcy temu
No cóż, Werka spotykała się z Weinsteinem, ale nikomu tym krzywdy nie zrobiła, to był jej wybór z kim się spotyka. Tak więc wytykanie komuś takich rzeczy jest mega słabe i świadczy tylko o niskim poziomie intelektualnym i chamstwie. Kini wychodzą wszystkie słabości na wierzch.
agata
6 miesięcy temu
Nie wiem czemu to ma służyć,ale myślę że lepiej będzie jak się ta cała sytuacja zakończy...
Najnowsze komentarze (952)
Roman i
5 miesięcy temu
Ludzie nie sa po stronie Rusin. Kazdy artykul, ktory wypuszcza w necie Rusin ma multum negatywnych komentarzy. Rusin obraza, wyzywa, klamie, bredzi, myli fakty. Jest bezczelna. Czytaj w necie od 3 dekad Rusin czyni skandale. Lamie prawo drogowe notorycznie i etc.
Marta
5 miesięcy temu
Weronika rusza z kosmetykami, a Rusin wscieklizny dostaje, bo Rusin szachrajstwo odstawila w firmie kosmetycznej Magdy Hajduk. Czytaj w Wyborczej o tym. Rusin niewiarygodna.
Roman
5 miesięcy temu
Ludzie skandale, chamstwo, wyzywanie i etc. Rusin Lis Kingi Julity - tak widnieje w KRS beda dlugo, dlugo pamietac, wszystko jest w necie. Od 3 dekad Rusin bezczelnosci czyni
Osk&Ade
5 miesięcy temu
Rusin sa zdjecia w necie jak wystepujesz z roznymi chlopami o nieciekawej reputacji. Chyba dziennikarze wezma sie za opisanie twojego lansu z nimi
Xawery
5 miesięcy temu
Kindziunia leczy kompleksy poza Warszawa
Joanet
5 miesięcy temu
Rusin do Sokolowskiej sie przylepila, bo chciala z coruniu zrobic modelke, ha ha ha
joanna
5 miesięcy temu
po lewej patocelebryci, twory nie wiadomo skąd, po prawej ogarnięci ludzie. Rusin prywatnie jest agresywną osobą która ma pretensje do całego świata że coś jej nie wyszło w życiu. Ludzie już o tym zapomnieli a ona dalej męczy materiał.
TEAMWERA
5 miesięcy temu
#TEAMWERA
bEIKVcSP
gość
5 miesięcy temu
A może to zwykłą ustawka żeby na zasadzie " nie ważne co mówią ale żeby mówili i tylko nazwiska nie przekręcili" przecież to nawet nie śmieszne ale wprost żenujące takie zachowanie
Aga
5 miesięcy temu
Team Kinga!
123
5 miesięcy temu
Dlaczego gość ma tyłu zwolenników
Marta
5 miesięcy temu
Weronika rusza z kosmetykami, a Rusin wscieklizny dostaje, bo Rusin szachrajstwo odstawila w firmie kosmetycznej Magdy Hajduk. Czytaj w Wyborczej o tym. Rusin niewiarygodna.
Marek
5 miesięcy temu
Chamska Rusin, bedzie w roznych gazetach opisana, moze sobie kasowac, reputacji to jej nie poprawi
Kuba
5 miesięcy temu
Rusin ty nie na Oskarach, ha ha ha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIKVcTI
bEIKVcTJ
bEIKVcTK
bEIKVcTL
bEIKVcTM
bEIKVcTr