Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Kinga Rusin OSTRZEGA Weronikę Rosati, by nie naruszała jej dóbr osobistych i przypomina: "Ja nie komentowałam TWOJEJ RELACJI z Weinsteinem"

1319
Podziel się:

Kinga Rusin zareagowała na ostatni wywiad Weroniki Rosati, w którym ta skrytykowała zachowanie dziennikarki z oscarowego afterparty. Kinga odpłaciła z nawiązką.

Kinga Rusin OSTRZEGA Weronikę Rosati, by nie naruszała jej dóbr osobistych i przypomina: "Ja nie komentowałam TWOJEJ RELACJI z Weinsteinem"
Kinga Rusin ostrzega Weronikę Rosati i przypomina jej relację z Weinsteinem (AKPA)

Niedawno obchodziliśmy pierwszą rocznicę słynnej pooscarowej domówki, w której brała udział Kinga Rusin. Celebrytka dała wtedy upust swej ekscytacji, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia i relację z imprezy, czym naraziła się wielu osobom i zapracowała na status, mówiąc delikatnie, niedyskretnej.

Teraz zachowanie Rusin pragnącej bratać się z gwiazdami Hollywood skomentowała Weronika Rosati, która od lat mieszka w Los Angeles. W rozmowie z Plejadą aktorka skrytykowała brak wyczucia i łamanie niepisanych zasad obowiązujących w środowisku.

Rosati nazwała odbieranie prawa do prywatności gwiazdom "szczytem chamstwa" i wystawiła laurkę amerykańskiemu społeczeństwu, które - jej zdaniem - potrafi uszanować prawo do prywatności znanych osób. Aktorka stwierdziła też, że robienie zdjęć w lokalach, w których przebywają celebryci, niesie za sobą nieprzyjemne konsekwencje dla łamiących zasady.

Zobacz także: Kinga Rusin snuje o przyszłości córek

Rusin nie pozostawiła słów Rosati bez odpowiedzi. W poście, który niedawno ukazał się na jej Instagramie, Kinga zaapelowała do "koleżanki", by "nie naruszała jej dóbr osobistych".

Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne - pisze Rusin.

Następnie celebrytka tłumaczy, jak z jej perspektywy wyglądało afterparty, podczas którego rozmawiała z Adele o butach.

Na imprezie pooskarowej, w której brałam udział w zeszłym roku, nikomu nie zabierano telefonów i nikt z nas ich tam nie użył, ani otwarcie ani po kryjomu. Nie robiłyśmy sobie zdjęć z Adele na imprezie, tylko po imprezie. To były zdjęcia pozowane (co chyba widać), a Adele osobiście wybierała później najlepsze ujęcia. Nikt na tej imprezie się na nikogo "nie gapił", tylko wszyscy po prostu dobrze się bawiliśmy. Nikt nie wyniósł żadnych poufnych informacji. Ale może dla Ciebie chodzenie w kapciach na imprezie jest informacją poufną - pisze Kinga Rusin.

Dziennikarka wspiera się też autorytetem amerykańskiego satyryka, który miał w podobny sposób opisać swój udział w tej samej imprezie rok wcześniej.

Dziennikarz i satyryk, Trevor Noah, w swoim słynnym amerykańskim show telewizyjnym opisał swoje przygody na tej samej imprezie rok wcześniej, w podobnym tonie - dodaje Rusin, po czym zmienia ton.

Rozumiem, że wymyślanie i powtarzanie historii o łamaniu zasad dobrze się klika (niestety napędza też hejt i dlatego "odpubliczniłam" rok temu mój pooskarowy post), ale na pewno ani moja minirelacja ani Trevora nie przekraczały granic i nie naruszały prywatności żadnej z osób. Sama zaś informacja o imprezie była publiczna, impreza jest cykliczna i odbywała się w klubie, a nie w prywatnym domu.

Kończąc swój post, Kinga Rusin używa argumentu poniżej pasa, wyjaśniając Weronice Rosati, dlaczego nie powinna komentować jej życia.

PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem - kończy jadowicie Rusin, nawiązując do dawnych lat w życiu aktorki, gdy na warszawskim Starym Mieście widywano ją z producentem, który dziś odsiaduje wyrok za przestępstwa seksualne na kobietach pracujących w show biznesie.

Czekacie na ciąg dalszy tej rozmowy przez Instagram?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1319)
twwój nick
2 lata temu
KINIA ale zdanie na temat jakieś tak osoby w tym przypdaku twojej to nie jest narszzenie dóbr, a tak krzyczysz za wolnym krajem i nie pozwalasz wypiwiadać się komuś na twój temat?????????? chyba czegoś w tej wolności nie riumiesz, Werka tak trzymać:-)
Jimmy
2 lata temu
Jaka ta Kinga jest nieszczęśliwa po tym Lisie. Tyle jadu od lat. Może ktoś napisze książkę "Co z tą Rusin?"
Lila
2 lata temu
Kinga. Naprawdę żal.pl
góralka
2 lata temu
Zawsze mnie bawiło jak słuchałam, że ktoś tam Kogoś widział czy zdobył autograf...i co? teraz jest bardziej wartościowy, nie rozumiem tego
przepowiednia
2 lata temu
rosati zaraz po odszkodowanie poleci do sądu jak zwykle hahaha
Najnowsze komentarze (1319)
Obie
2 lata temu
zachowują się przaśnie, mają sporo za uszami. Obie zrobią karierę po trupach, nie licząc kosztòw, a ich ego jest jak z Warszawy do Pekinu
Magdalena
2 lata temu
Pani Rusin wstyd. Biedna kobieta zionie jadem.
jolka
2 lata temu
sama odeszła z wolnych mediów bo i tak ją by wywalili czuła to tak jak DIanę Rudnik.
widzka
2 lata temu
KInga Rusin żenada !!
widzka
2 lata temu
KInga Rusin żenada !!
widzka
2 lata temu
KInga Rusin żenada !!
jatak
2 lata temu
Rusin, pokaż zęby! Dziwnie jakoś je chowasz...
Ala
2 lata temu
Czy to ta pani,która zagladała niczym uboga bezdomna jakiejs celebrytce do pudełka z pizzą?I teraz powołuje sie na jakiegoś komika ze robił to samo.Tez sobie znalazła wzór do nasladowania.Jeżeli ktoś zachowuje się chamsko,tłumaczenie ze ktoś inny też tak robi jest bardzo słabe.No chyba że nie posiada się za grosz własnej godności.Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić bez względu na nazwisko
Anna
2 lata temu
Pani Kingo ale skomentowała Pani i tak zwyczajnie po ludzku zachowała się nie ładnie.
magda
2 lata temu
rusin to kobieta ktora nienawidzi kobiet.
Lena
2 lata temu
Niestety....Pani Rusin nie pokazała klasy opisując imprezę wśród prawdziwych gwiazd, które są naprawdę na poziomie. Skromności ZERO. Smutne, żenujące i ukazuje jakby zakompleksienie nas Polaków. Nawet gdyby było prawdą, że Beyonce z grzeczności skomplementowała Panią Rusin przez myśl by mi nie przeszło, żeby o tym pisać porównując się z prawdziwą gwiazdą światowego formatu jaka niewątpliwie jest Beyonce.
popla
2 lata temu
weronika jest słabą kobietą
gigi
2 lata temu
całkiem popieram Kingę w tym, ona ma rację
beata
2 lata temu
jak długo to potrwa? Czy to jest na tyle ważne żeby rozwijać ten temat?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie