Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Weronika Rosati odpowiada Kindze Rusin: "Chodzi o PROWOKACJĘ DO MEDIALNEGO LINCZU. Kobieta - kobiecie? Naprawdę?"

682
Podziel się

Weronika Rosati odniosła się do konfliktu z Kingą Rusin, po tym jak ta wypomniała jej znajomość z Harveyem Weinsteinem. "Miałam nadzieję, że popieranie postulatów Strajków Kobiet, "nigdy nie będziesz szła sama" to nie puste gesty. Myliłam się bardzo" - pisze aktorka.

Weronika Rosati odpowiada Kindze Rusin: "Chodzi o PROWOKACJĘ DO MEDIALNEGO LINCZU. Kobieta - kobiecie? Naprawdę?"
Weronika Rosati odpowiada Kindze Rusin (Instagram)
bDZFOMid

Po tym jak Weronika Rosati w jednym z wywiadów niepochlebnie skomentowała zeszłoroczne "podboje" Kingi Rusin na oscarowym afterparty, dziennikarka przeszła do "kontrataku". Wygrzewająca się na Malediwach milionerka postanowiła zemścić się na aktorce, przypominając opinii publicznej jej znajomości z predatorem seksualnym Harveyem Weinsteinem.

Były zdjęcia obejmujących się Rosati z Weinsteinem na warszawskiej Starówce - grzmiała Rusin i zapowiedziała zadziornie, że czeka na pozew od Weroniki.

bDZFOMif

Celebrytka dość długo zastanawiała się, jak odpowiedzieć na post "koleżanki" z branży. W końcu zamieściła na InstaStory wymowny cytat: "Nienawiść. Spowodowała wiele problemów na świecie, ale jeszcze żadnego nie rozwiązała", a kilka godzin później napisała post, w którym zwróciła się wprost do Kini...

Do "oczekującej na pozew” Pani Rusin. Miałam nadzieję, że poprzedni wpis to efekt emocji, nieprzemyślany impuls. Że chwilowe zaćmienie. Że kobieta - kobiecie nie zrobiłaby czegoś takiego celowo. Że popieranie postulatów Strajków Kobiet, "nigdy nie będziesz szła sama" to nie puste gesty. Myliłam się bardzo. Dzisiejszy wpis na koncie IG Rusin (na którym zostałam zablokowana i nie mam dostępu, więc czytam o postach o mnie w prasie) nie pozostawia żadnych złudzeń. Jednak chodzi o prowokację. Celową strategię, polegającą na publicznym obrzuceniu błotem, by uruchomić lawiny hejtu. Prowokację do medialnego (na razie?) linczu - stwierdziła Rosati.

Harvey Weinstein to skazany na karę więzienia drapieżnik seksualny, którego zdemaskowanie sprowokowało ruch #metoo. Jego przestępstwa i sposób działania są powszechnie znane. Pani Rusin pisze "była relacja Rosati-Weinstein", powołując się na materiały plotkarskich serwisów. Nie wiem dlaczego. Dla medialnego rozgłosu, przypomnienia o sobie, z nudów? Uderza we mnie, nie mając żadnej realnej wiedzy na temat, który porusza. Pisze "Rosati udaje ofiarę" - dodała aktorka.

Zobacz także: Weronika Rosati pogodzi się z Robertem Śmigielskim? "Chcę, żeby córeczka również nosiła moje nazwisko"
bDZFOMil

Weronika zapowiedziała, że słowa Kini nie ujdą jej płazem...

Pani Rusin oczekuje na moją reakcję. Doczeka się jej w stosownym czasie. Na pewno jednak nie odbędzie się to w takiej formie, jaką w kontaktach ze mną przyjęła Pani Rusin. Przypominam jednak o odpowiedzialności za słowa. Za mowę nienawiści, która z sieci przenosi się do realnego świata żywych ludzi. Kobieta - kobiecie? Naprawdę? Dziękuję @karolinakp i Paulinie Młynarskiej. Nigdy nie będziesz szła sama - zakończyła wpis Weronika.

Paulina Młynarska i Karolina Korwin Piotrowska wcześniej publicznie okazały wsparcie Rosati.

bDZFOMim

W taki dzień jak dzisiaj widać jasno, kto jest kim. (...) Nie wiem, czy znam się na życiu, ale na kinie tak i najważniejsze pytanie, jakie musi postawić sobie reżyser, stawiając kamerę na planie brzmi: Po co? W jakim celu? Co chcę uzyskać? To jest cholernie ważne pytanie. Po co czasem gadać? #teamwera #victimblaming - pisała Korwin Piotrowska.

Myślicie, że Kinga znów odpowie Weronice?

bDZFOMin
bDZFOMiG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(682)
!!!!!
2 tyg. temu
Weronika trochę racji ma
Londyn
2 tyg. temu
Kinga wie że Pola woli dziewczyny ?
Jaaaa
2 tyg. temu
Dziewczyno, sama rozgrzebałaś i się dziwisz, że ktoś Ci odpowiedział. Po co wywloklas temat sprzed roku? Co chciałaś tym swoim wpisem uzyskać? Fajnie Ci dojechała Kinia? Warto było? Obie bez klasy. Obie...
bDZFOMiH
Xxxx
2 tyg. temu
Kobieta kobiecie? A Weronika mogła jechać po Kindze? XD
Gość
2 tyg. temu
Też mi dyskusja, skoro Kinia zablokowała Werkę! Jeśli chciala wymiany zdań, to nie powinna jej blokować. A jak było z Wensteinem, to wie tylko Wera, inni przypuszczaja a to nie to samo. Na zdjęciach widać ich, jak idą przez Plac zamkowy, on ją na chwilę objął ramieniem i tyle. Łatwo krytykować wybory innych, ale czasem lepiej sobie odpuścić, bo każdy popełnia błędy i czasem źle wybiera.
Najnowsze komentarze (682)
Lol
2 tyg. temu
Skandaliczne zachowanie młodej
555
2 tyg. temu
Bardzo słabo to wszystko wygląda ze strony Rosati
Iga
2 tyg. temu
I bardzo dobrze, że Kinga się broni, niech ta Werka uświadomi co zaczęła
Kama
2 tyg. temu
A ja myślałam, że wielkie gwiazdy jak Rosatka mają klasę
Bo nie rozumi...
2 tyg. temu
A co złego zrobiła Kinga?
Porko
2 tyg. temu
Werka zdawała sobie sprawy kogo się czepia, niech wyciągnie teraz wnioski
Anna
2 tyg. temu
Może jakieś bardziej ciekawe artykuły wrzucicie?
Dobi
2 tyg. temu
Rusin ma klasę w przeciwieństwie do Rosati
bDZFOMiz
Ola
2 tyg. temu
Zupełnie niepoważne zachowanie Werki
Elmere
2 tyg. temu
Żałosne zachowanie Rosatki, ciągle musi robić awantury, żeby i niej mówiono
Ewelina
2 tyg. temu
Oj Werciu bardzo głupie zachowanie
Siostra
2 tyg. temu
Kinga rozsądnie się zachowuje
Gość
2 tyg. temu
Ta młoda pogada i się uspokoi
Wolo
2 tyg. temu
Dobrze rozumiem że Werka ma dużo wolnego czasu dlatego dogryzanie innych ciągle
...
Następna strona
bDZFOMjb