Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Kolega Julii S. z "Hotelu Paradise" usłyszał zarzuty za narkotyczny rajd. Po wypadku próbował schować się na przystanku autobusowym

84
Podziel się

Julia z "Hotelu Paradise" na długo zapamięta ostatnie Walentynki. Chłopak, z którym się umówiła, roztrzaskał luksusowego mercedesa.

Kolega Julii S. z "Hotelu Paradise" usłyszał zarzuty za narkotyczny rajd. Po wypadku próbował schować się na przystanku autobusowym
Chłopak Julii S. z "Hotelu Paradise" usłyszał zarzuty (Instagram, ochota.policja.waw.pl)
bDIacIAB

Ostatnie Walentynki nie były zbyt romantyczne dla Julii S., uczestniczki drugiej edycji Hotelu Paradise. Jej chłopak nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekł policjantom, a w efekcie - rozbił luksusowego mercedesa na warszawskiej ulicy. Po wszystkim usiłował udawać, że to nie on, ale ukrywanie się na przystanku autobusowym jakoś nie pomogło. Trafił do aresztu.

Menedżerka celebrytki zapewniła nas, że Julia nie wiedziała, że jej towarzysz był pod wpływem narkotyków. Gdy tylko domyśliła się jego stanu, chciała jak najszybciej wysiąść z samochodu. Cała sytuacja była podobno dla niej bardzo traumatyczna: TYLKO NA PUDELKU: Julia S. z "Hotelu Paradise" miała NIE WIEDZIEĆ, że jej kolega zażył narkotyki. "Kazała kierowcy się zatrzymać i WYBIEGŁA Z TEGO SAMOCHODU!"

bDIacIAD

Cóż, trauma raczej się nie zmniejszy, bo Julia będzie zapewne zeznawać w sądzie, gdzie opisze, jak wyglądały tegoroczne Walentynki. Swoją wersję wydarzeń przedstawi także 27-latek, który już usłyszał zarzuty.

Zobacz także: Policjant wyjaśnia nowe przepisy dotyczące prawa jazdy

Gdy policjanci już wydobyli kierowcę z przystanku autobusowego, zaprowadzili go na ochocką komendę, gdzie okazało się, że roztrzaskany samochód to najmniejszy problem. 27-latek nie miał nawet uprawnień do kierowania pojazdami.

bDIacIAJ

Znajdował się on również pod wpływem narkotyków oraz posiadał dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna po wykonaniu czynności został doprowadzony do policyjnego aresztu. 24-letnia pasażerka nie ucierpiała w zdarzeniu - komentuje oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji III Karol Cebula.

Przy 27-latku zabezpieczono też gotówkę, która została zatrzymana na poczet przyszłych kar, jakie będzie musiał zapłacić. Tych będzie niemało, o ile skończy się jedynie na uszczerbku finansowym. Kierowcy grozi 5 lat więzienia.

Ochoccy śledczy przedstawili 27-latkowi zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz pod wpływem środka odurzającego, niestosowania się do zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz niewykonania polecenia funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji do zatrzymania pojazdu. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji - informuje Karol Cebula.

Wyobrażacie sobie gorsze Walentynki?

bDIacIAK
bDIacIAL
bDIacIBe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Beata
3 dni temu
To nie Dzik z WS, on jest rocznik 95, a podaja, ze gosc ma 27 lat
Benio
5 dni temu
Przecierz to nafta a nie celebrytka
Tom
1 tyg. temu
Jaka z niej celebrytka????
bDIacIBf
xxx
1 tyg. temu
Sponsor był....sponsora nie ma....zatrzymali gotówkę na poczet przyszłych płatności....a ile??
Shagy
1 tyg. temu
Biedna Julia, ale pewnie jeszcze gałe zdążyła zrobić w Mercedesie zanim się rozbili
izka90
1 tyg. temu
to Alanik z Warsaw Shore, zamieścił relacje po jakimś czasie od zdarzenia, że wszystko w porządku po tym jak nie był dostępny i nic nie dodawał na insta
Ja12
1 tyg. temu
Przecież to dzik z Warsaw Shore, spójrzcie na tatuaże i ogólna budowę.
Kasia
1 tyg. temu
Piotr z love island ma 27 lat i podobna aparycje
AleJaja
1 tyg. temu
Modelka... Dobre... Tak samo jak ten kierowca... Bez uprawnień...
rubik
1 tyg. temu
Ona mysli macica. Tylko czy jeszcze ja ma?
Renia
1 tyg. temu
Po co te programy??po co epatowanie nagością??po co wyginanie się w wyuzdanych pozach..pytam po co??czas zająć się normalnym zyciem..najwyzszy czas...
J23
1 tyg. temu
Julia 24l. A wygląda jakby miała źle 30.
vvv
1 tyg. temu
A Vibovit jest lepszy
bDIacIAX
vvv
1 tyg. temu
A Vibovit jest lepszy
...
Następna strona
bDIacIBz