Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

KOSZMAR ostatnich dni życia Kazia ze "Złomowiska PL": "Był cały POOBIJANY I ZAKRWAWIONY"

40
Podziel się

Przed kilkoma dniami fani programu "Złomowisko PL" dowiedzieli się o śmierci kolejnego bohatera. Jak ujawnia lokalny serwis, Kazimierz wpadł w sidła nałogu...

KOSZMAR ostatnich dni życia Kazia ze "Złomowiska PL": "Był cały POOBIJANY I ZAKRWAWIONY"
Kazik ze "Złomowiska PL" (fot. Discovery Channel)
bEqTgByt

Nad programem Złomowisko PL zdaje się wisieć jakieś nieszczęsne fatum. Na samym początku roku zostaliśmy poinformowani o śmierci największej gwiazdy show - Marka "Krzykacza" Pawłowskiego. Już chwilę później widzami wstrząsnęła wiadomość o dramatycznym przebiegu cukrzycy u pana Edwarda. Mężczyzna stracił ostatecznie nogę. Natomiast przed kilkoma dniami do fanów dotarły wieści o odejściu kolejnego bohatera reality show - pana Kazimierza Gawlika, znanego przez widzów jako Kazio z Descha.

Niestety pana Kazia czekał straszny koniec. Jak dowiadujemy się z portalu wirtualnelegionowo.pl bohater Złomowiska PL popadł w nałóg i wylądował na dworcu wśród bezdomnych. Redaktor Marek Karpowicz pracujący dla serwisu otworzył się na temat przykrych okoliczności śmierci uczestnika programu Discovery Channel także w rozmowie z Plejadą.

bEqTgByv
Zobacz także: Eskapada pijanego kierowcy. Policjanci z Wrześni złapali sprawcę

Nawet sam osobiście go tam widziałem [na dworcu], bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje - zdradza redaktor Karpowicz.

bEqTgByB

Zdaniem dziennikarza wizerunek pana Kazika prezentowany w mediach znacznie odbiegał od tego, jakim cieszył się na co dzień.

Tu w telewizji wszystko fajnie, pięknie, a tu się okazuje za chwilę, że siedzi cały poobijany, zakrwawiony. Sam się go pytałem, czy coś mu się stało, czy go napadli, czy coś, a on odpowiadał, że on sobie poradzi i że nie chce pomocy. Mówiłem mu, że "taka gwiazda, a tu takie rzeczy", to się śmiał, że go wszyscy rozpoznają, ale żadnej pomocy nie chciał - ujawnia redaktor wirtualnelegionowo.pl w rozmowie z Plejadą.

bEqTgByC
bEqTgByW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
........
3 miesiące temu
Smutne
Warto walczyć...
3 miesiące temu
Oczom nie wierzę, te peany: był wolny. Żył jak chciał. To jego wybór, uszanujmy to. Dopiero co były artykuły o Felicjańskiej i cały chór drwił z niej, wyśmiewał i pomstował. I to alkoholik i to alkoholik. Jeszcze facet poniewierał się po ulicach z bezdomnymi, brudny i pokrwawiony. Ciekawe jak czuła się jego rodzina czy dzieci, gdy tak „żył jak chciał”. Tamta przynajmniej próbuje żyć jak człowiek.
Przykro
3 miesiące temu
Szkoda każdego człowieka :(
bEqTgByX
Pelikan🦩🦩🦩
3 miesiące temu
Szkoda człowieka, ale jak to mówią, nic na siłę, spoczywaj w pokoju🖤.
Polak
3 miesiące temu
żył jak chciał, po swojemu
Najnowsze komentarze (40)
Kufa. Ac
3 miesiące temu
Przykro mówić ale to konsekwencje stylu życia. Alkoholizm, cukrzyca, nadciśnienie itp to nic innego jak pokłosie własnych decyzji
Asiula2107
3 miesiące temu
Edek stracił noge jak zyl jeszcze Marek sam informowal o tym swoja zone i syna. Wiec najpierw Edek potem Marek i Kazio
Xyz
3 miesiące temu
Ze "Złomowiksa", "Disovery Channel" - wstyd!
Pola
3 miesiące temu
TVN na nich zarobił, a oni klepali biedę i taka jest prawda
Gocha
3 miesiące temu
Nie ogladalam tych programow. Widzialam może kilka minut, ale znam tę formułę.Zastanawiam się w jakim celu robi się takie produkcje. Do kogo są one adresowane? Jakie wartości mają promować? Nie rozumiem...
gosc
3 miesiące temu
jakaś klątwa wisi nad tym programem, uważam należy zmienić nazwę może :(
Mania
3 miesiące temu
Fatum – w mitologii greckiej to personifikacja nieuchronnego, nieodwracalnego losu; nieodwołalna wola bogów, na którą nikt nie ma wpływu. Fatum ciążące nad człowiekiem ograniczało ramy jego wolnej woli, kierując skutki działań w jednym tylko, zgubnym kierunku. Kochani redaktorzy, nikt nie wymaga od Was nagród Pulitzera, ale podstawą pisania i publikowania własnych tekstów jest znajomość języka publikacji. Nie tylko podstawowa.
j23 nadal nad...
3 miesiące temu
niewiele brakowało a w tańcu z gwiazdami by wystapił...
bEqTgByP
Polak
3 miesiące temu
Nie chciał siedzieć samotnie w domu, wybrał bezdomność, tam ma wielu znajomych
hhhhh
3 miesiące temu
Bardzo wielu Polaków tak kończy, żyjemy obok nich, a oni nie chcą pomocy, straszne.
Lili
3 miesiące temu
Bzdury piszecie Pan Edward stracił nogę zanim Marek umarł przynajmniej tak wynika z 12 tej serii programu
emerytka
3 miesiące temu
jego wybór
Ozon
3 miesiące temu
Po co z ludzi z marginesu robić bohaterów , tv płaci im grosze a oni jeszcze więcej piją , potem ma ich gdzieś
pir
3 miesiące temu
wyszukujecie osoby nieporadne życiowo,robicie z nich gwiazdy tv,śledzicie ich życie,a potem opisujecie ich tragedie,byle by poczytność i oglądalność lepsza była,wykorzystując ich życiowe dramaty i decyzja.To jest co najmniej niewłaściwe , a nawet chore ale to łatwy grunt niestety.Poczuł się gwiazdą,przed ostatnią drogą,będzie miał o czym opowiadać tam gdzie teraz jest.
bEqTgBzr