Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Krystian Ochman nie chciał wystąpić na Sylwestrze TVP? Telewizja wysyła sprostowanie: "Nikt takiej propozycji nie składał"

109
Podziel się

Zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" podobno wolał spędzić Sylwestra w domu. TVP twierdzi, że nikt nie chciał, by Krystian Ochman u nich wystąpił.

Krystian Ochman nie chciał wystąpić na Sylwestrze TVP? Telewizja wysyła sprostowanie: "Nikt takiej propozycji nie składał"
Telewizja Polska twierdzi, że nic nie proponowała Ochmanowi (AKPA)
bDBjYeXV

Krystian Ochman zwyciężył 11. edycję The Voice of Poland i od razu znalazł się w centrum zainteresowania mediów. Jak donosił serwis Pomponik, w TVP chciano, by Krystian Ochman wystąpił na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, ale chłopak miał odmówić. Podobno woli ten dzień spędzić w domu, bo jest ostatnio bardzo zmęczony.

Każdy zwycięzca "Voice'a" dostaje wiele propozycji zawodowych od TVP. Zazwyczaj są to występy w programach śniadaniowych, rozrywkowych czy sezonowych. Krystian jako triumfator show został osobiście zaproszony do występu sylwestrowego przez prezesa stacji. Odmówił - donosił informator serwisu.

bDBjYeXX
Zobacz także: Edyta Górniak przed podpisaniem umowy z "The Voice", sprawdziła, z kim będzie pracować. "ZAWSZE TO ROBIĘ"

Telewizja Polska zaprzecza jednak tym doniesieniom. Biuro prasowe telewizji publicznej twierdzi, że Krystian Ochman im nie odmówił, bo po prostu nie miał powodu. Żadnej propozycji nie było.

Telewizja Polska żąda pilnego sprostowania nieprawdziwej informacji, jakoby pan Krystian Ochman odrzucił propozycję TVP wystąpienia podczas tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką", jednocześnie informuje, że nikt z TVP nigdy nie składał panu Ochmanowi takiej propozycji - czytamy w sprostowaniu przesłanym do redakcji Pudelka

bDBjYeYd
bDBjYeYe
bDBjYeYy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
Natalia
miesiąc temu
Dziwne... Zazwyczaj zwycięzca danej edycji występował na Sylwestrze to czemu mieliby go nie zaprosić i zrobić wyjątek? Odmówił, a że jak wiadomo mamy państwo w państwie przedstawili swoją wersję 😁
Kresa
miesiąc temu
Taa jasne, Boże nie sądziłam, ze będzie mi kiedyś dane przezywać takie absurdy i same żenady jakie zaserwowało Polsce TVP i cały ten „rząd” to jest wręcz obleśne
Jaj
miesiąc temu
W nic to ja bym tvp nie wierzyła. Kłamią, bonim wstyd.
bDBjYeYz
Wiki
miesiąc temu
Pudel przestań usuwać komentarze!!!!!
Grazyna
miesiąc temu
Krystian to wnuk naszego swietnegoi spiewaka operowego Wieslawa Ohmana Urodzil sie w USA i tam mieszka na stale stad ten akcent Chlopak super no i glos po dziadku a ze nie chcial wystapic na Sylwestra ?Nie kazdy chce i ma do tego prawo
Najnowsze komentarze (109)
krema
3 tyg. temu
Wątpię czy w ogóle ktoś go zapraszał, przecież tam będą wielkie gwiazdy a on niby jakie przeboje ma na koncie? Inna impreza tak ale Sylwester to raczej nie dla Ochmana
Elżbietka
4 tyg. temu
Nie dziwi mnie, ze nie został zaproszony - przecież on dopiero zaczyna swoją karierę!
Teresa
4 tyg. temu
Skoro go nie zapraszali, to nie zapraszali. TVP na pewno nie wystosowałaby takiego oświadczenia, gdyby nie miała ku temu podstaw.
Miśka
4 tyg. temu
No ma kawał głosu, widać, że włożył w niego masę pracy. No ale to początkujący wokalista - za wcześnie na występy sylwestrowe.
Anusia
4 tyg. temu
Nie zaproponowali mu występu, ale nie dziwi mnie to. Jakby nie patrzeć, on dopiero zaczyna swoją przygodę z showbiznesem.
Sara
4 tyg. temu
Jest utalentowany, ale nie ma jeszcze żadnego hitu. Niech dalej nagrywa, tworzy i może kiedyś zasłuży na to, aby wystąpić na scenie TVP.
Paulina
4 tyg. temu
No trochę szkoda, że nie wystąpi, ale uważam, że jednak nie ma podstaw do tego, aby go zaprosić. Nagrał jedną piosenkę może i na tą chwilę przyjęła się raczej średnio.
Halina
4 tyg. temu
Wydali oświadczenie, że nikt z TVP nie zaproponował mu występu - może lepiej byłoby sprawdzać informacje przez ich opublikowaniem?
bDBjYeYr
Sanderka
4 tyg. temu
Naprawdę ma chłopak talent, ale bez przesady, że ma zaraz występować na Sylwestrze. Są większe gwiazdy.
Edzia
4 tyg. temu
Ładnie śpiewa - jego najnowszą piosenkę słucham niemalże na okrągło, ale nie jest to coś, co nadaje się na Sylwestra. Pewnie dlatego go nie zaproszono.
Wanda
miesiąc temu
To artysta, który dopiero pnie się po szczeblach popularności. Wątpię, aby dostał propozycję wystąpienia na tak ważnym koncercie.
Samanta
miesiąc temu
Skoro TVP twierdzi, że nie zaproponowało występu Krystianowi to o co cała ta afera?
Maja
miesiąc temu
No super chłopak śpiewa, ale jednak nie ma na koncie jeszcze żadnego hitu. Dlaczego więc miałby wystąpić na Sylwestrze?
Zuzia
miesiąc temu
Lubię go, bo dobrze wygląda i naprawdę super śpiewa. Ale postawmy sprawę jasno. On dopiero raczkuje. Śpiewa dobrze, ale nie ma żadnego wylansowanego hitu. Nie miałby co pokazać na Sylwestrze,
...
Następna strona
bDBjYeYT