Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krystian Ochman nie wystąpi na Sylwestrze TVP!

143
Podziel się

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland", nie przyjął podobno tej i kilku innych lukratywnych propozycji od prezesa stacji. "Chcę się zrelaksować i skupić na moich planach" - mówi. Telewizja zaprzecza...

Krystian Ochman nie wystąpi na Sylwestrze TVP!
Krystian Ochman nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP (AKPA)
bEpIlJxh

Kilkanaście dni temu Krystian Ochman został zwycięzcą 11. edycji show TVP The Voice of Poland. Wnuk światowej sławy tenora Wiesława Ochmana, a od niedawna także kolejny "najlepszy głos w Polsce", niemal od początku należał do grona faworytów fanów.

Oprócz zwycięstwa w The Voice of Poland Krystian Ochman ma też na koncie wiele innych osiągnięć, m.in. pierwszoplanowe role musicalowe w amerykańskich sztukach i kilka nominacji do prestiżowych nagród. Nic zatem dziwnego, że po udziale w muzycznym show dyrektorstwo TVP zaproponowało mu dalszą współpracę.

bEpIlJxj
Zobacz także: Edyta Górniak zalała się łzami w "The Voice of Poland"

Wygląda jednak na to, że sam Krystian nie jest tym zainteresowany. Jak donosi anonimowy informator Pomponika, z propozycją jego występu podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń wyszedł sam Jacek Kurski, prezes TVP. Podobno marzył mu się wspólny występ Krystiana z jego dziadkiem, Wiesławem, jednak, jak podaje Pomponik, zwycięzca telewizyjnego show stanowczo odmówił.

bEpIlJxp

Każdy zwycięzca "Voice'a" dostaje wiele propozycji zawodowych od TVP. Zazwyczaj są to występy w programach śniadaniowych, rozrywkowych czy sezonowych. Krystian jako triumfator show został osobiście zaproszony do występu sylwestrowego przez prezesa stacji. Odmówił - donosi informator serwisu.

Ochman miał też podobno odrzucić kilka innych propozycji stacji. Co ciekawe, sam zainteresowany nie skomentował tych doniesień, ale w rozmowie z tym samym serwisem przyznaje, że faktycznie nie ma na tę wyjątkową noc planów. Jednocześnie twierdzi, że wynika to po prostu z potrzeby odpoczynku od codziennych trudów. Nie skomentował natomiast informacji o odmowie prezesowi Kurskiemu.

Chciałbym, aby ten dzień był tylko dla mnie. Chcę się zrelaksować i skupić na moich planach. Ostatnio nie mam na to czasu, bo każdego dnia coś robię. Sylwester chcę sobie zrobić wolny. Może będę pisał nowe piosenki - odpowiedział Ochman.

Telewizja Polska zaprzecza jednak doniesieniom Pomponika i podaje, że żadnej propozycji dla Ochmana nie było.

bEpIlJxq

Informacje zawarte w artykule są absolutnie nieprawdziwe, pan Krystian Ochman nie dostał takiej propozycji - piszą przedstawiciele stacji w wysłanym nam oświadczeniu.

Żałujecie, że Ochman nie wystąpi na imprezie TVP?

bEpIlJxr
bEpIlJxK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Lolo
7 miesięcy temu
Ludzie - co z wami? Dlaczego od razu wciskacie decyzję wolnego człowieka w polityczne ramki? Skąd wiecie, co popiera, co nie? Z jednej strony dlaczego ma całować po rękach Kurskiego, z drugiej - skąd wiecie że jest anty-TVP? Bo wy jesteście? Nie znacie gościa, darujcie sobie te wymysły. Ma swoją drogę życia, nie chce sławy z pięciu minut, tylko kariery pełną gębą, więc się kształci. Może za blisko sięgacie wyobraźnią, że warsztat i dyplom to już dla was abstrakcja. A może wszystko w swoim czasie? Kto powiedział, że kiedyś nie zaśpiewa? I kto ma jakieś tajne info, że poleci do TVN? Podzielcie się...
abcd
7 miesięcy temu
chłopaku, korzystaj z tych 5 minut, które daje Ci los
Gość
7 miesięcy temu
Nie polecam tak gwiazdorzyć. Ma swoje 5 min i trzeba korzystać i dbać o kontakty, za rok będzie kolejny zwycięzca a on może pójść w zapomnienie.
bEpIlJxL
Gość
7 miesięcy temu
Szczerze to źle robi, za trzy miesiące już nie będzie telefonów, a żelazo powinno się bić póki gorące. Jak tak będzie odmawiał to za pół roku zaginie i wtedy będzie się modlił o jakiś telefon...
ja i spólka
7 miesięcy temu
ja i wszyscy, których znam trzymamy kciuki za karierę Krystiana, chcemy słuchać jego cudownego głosu bez końca
Najnowsze komentarze (143)
ferry
7 miesięcy temu
fake, fake, fake. Nie miał propozycji, nic nie odrzucał, nic nie mówił na ten temat. Po co takie bzdury wyssane z palca pisać? Czy na tym pudelku już nie ma szans czegoś wiarygodnego przeczytać?
kalma
7 miesięcy temu
Pewnie że nie wystąpi, miał już inne plany, poza tym chyba nikt mu niczego nie proponował z tego co mi wiadomo
Aga
7 miesięcy temu
To teraz taka moda ze wszyscy mówią jednym głosem niech się cieszy ze TVP go wypromował
anna
7 miesięcy temu
wypromował się przy pomocy Szpaka ( siostra Szpaka też z branży klasycznej) i teraz ma w największym poważaniu , zaraz słuch o nim zaginie , to Ania Gąsienica-Byrcyn powinna wygrać voica a nie uczący się śpiewak operetkowy
gosia
7 miesięcy temu
podąża za swoimi marzeniami i pasją, odpowiedzialnie buduje swoją muzyczną przyszłość, a nie bierze, co popadnie, bo tak trzeba i wypada. Prawdziwy talent i ciężka praca zawsze się obronią. Kibicuję od początku!!
Gośka
7 miesięcy temu
Widzę, że ciężko przeczytać artykuł do końca, tak to nie było by tej bezsensownej dyskusji: cyt."Informacje zawarte w artykule są absolutnie nieprawdziwe, pan Krystian Ochman nie dostał takiej propozycji - piszą przedstawiciele stacji po publikacjach Wirtualnej Polski."
mimi
7 miesięcy temu
No i super. W TVP Sylwester nie ma artystów są jedynie podwórkowi grajkowie.
bonte
7 miesięcy temu
on akurat gwiazdorzyć nie musi. zawsze może wrócić do USA, tam jest u siebie i karierę zrobi większą. Ja go widzę raczej na Broadway niż w TVP.
bEpIlJxD
Sonia
7 miesięcy temu
Brawo Krystian - w takim Sylwestrze z gwiazdami disco polo to wstyd wystepowac.
Kaśka
7 miesięcy temu
Dobrze zrobił
eLeS.
7 miesięcy temu
I bardzo dobrze :) Spójrzcie na karierę Krzysztofa Zaleskiego.
wro
7 miesięcy temu
Wybitne osoby się cenią! Nic na sprzedaż. Brawo Krystian. Sławę przyniesie czas. Pozdrawiam
Anna
7 miesięcy temu
Jeżeli to prawsa to BRAWO! NIE WSZYATKO JEST NA SPRZEDAZ!
polak
7 miesięcy temu
całe szczęscie bo już myślałem z e trzeba bedzie go oglądać.....
...
Następna strona
bEpIlJyf