Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Krzysztof Bosak ZOSTANIE OJCEM! "To już SIÓDMY miesiąc!"

254
Podziel się

38-letni polityk podzielił się szczęśliwą nowiną w programie "Sedno Sprawy". Przy okazji zdradził płeć swojego pierwszego dziecka.

Krzysztof Bosak ZOSTANIE OJCEM! "To już SIÓDMY miesiąc!"
Żona Krzysztofa Bosaka spodziewa się dziecka (Instagram)
bDnDZDcl

Krzysztof Bosak, tegoroczny kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji, dał się poznać szerszej publiczności jako prezes Młodzieży Wszechpolskiej i członek Ruchu Narodowego z celebryckimi aspiracjami. Po niezbyt udanym występie w Tańcu z gwiazdami Bosakowi udało się zrobić błyskotliwą karierę w polityce, sprawiając, że w wyborach zagłosowało na niego grubo ponad milion Polaków. Tuż przed rozpoczęciem kampanii polityk wziął ślub z Kariną Walinowicz (dziś Kariną Bosak) prawniczką z ultrakatolickiej organizacji Ordo Iuris, tym samym spełniając swój "obywatelski obowiązek".

Dwa tygodnie temu Krzysztofowi udało się po raz kolejny zwrócić na siebie uwagę mediów, gdy sprowokował publiczną dyskusję na temat zawierania ślubów w Polsce. Znany przeciwnik "ideologii LGBT" uznał, że pary, które nie planują dzieci, nie powinny zawierać małżeństw. Jakby tego było mało, Bosak stwierdził, iż małżeństwa bezdzietne z wyboru nie mają prawa nazywać się rodziną, tym samym sprowadzając na siebie gromy.

bDnDZDcn
Zobacz także: Wybory 2020. Krzysztof Bosak o małżeństwach homoseksualnych. Uderza w Andrzeja Dudę

Dla wszystkich fanów Bosaka mamy dobrą wiadomość: już niebawem przykładny polityk i jego małżonka w końcu będą mogli nazwać się "prawdziwą" rodziną. 38-latek podzielił się szczęśliwą nowiną w programie Jacka Prusinowskiego Sedno sprawy, zjawiając się w towarzystwie żony z widocznym ciążowym brzuchem.

bDnDZDct

Tak, to prawda – moja żona jest w ciąży - przyznał Krzysztof na wizji. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy.

Myślicie, że Bosakowi spadł kamień z serca?

bDnDZDcu
bDnDZDcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(254)
Luna
3 miesiące temu
Jak kobieta XXI wieku może głosować na Bosaka🧐
Onaxxxx
3 miesiące temu
Całe życie ufałam kościołowi, ale przyszedł moment,ze odeszłam od Kościoła,bo potępia bycie biseksualnym,i w końcu zrozumiałam,ze tam nie pasuje.Odkrylam swoj biseksualizm dosc późno bo w granicach 30 stki.Było to dla mnie zaskoczeniem kiedy zrozumialam ze mogę pokochać rownież kobietę.Było to co prawda platoniczne uczucie,zwiazek niestety rozpadł się.Ale od tego momentu jestem wykluczona z kręgu znajomych,rodzina odwróciła się ode mnie,nie mam w nikim oparcia,traktują mnie jak gówno jak powietrze.Jestem na językach wielu osób bo pochodzę z małej miejscowoscì.Straciłam przez to pracę.Wiec dyskryminacja istnieje,choć mamy 21 wiek,cierpię strasznie.
Co_rok
3 miesiące temu
no to teraz po katolicku co rok to prorok
bDnDZDcP
Ola
3 miesiące temu
Szkoda tylko, że nie mają za grosz zrozumienia dla osób bezpłodnych.
Ola
3 miesiące temu
Moja kolezanka wyszla zamaz i nawet syna urodzila ale po 15 latach nie dala rady juz udawac. Jest z dziewczyna.sa szczesliwe.
Najnowsze komentarze (254)
Jurorka
3 miesiące temu
Obiektywnie: on jest ładniejszy od niej 😄
Tomasz11
3 miesiące temu
Tysiące kobiet codziennie rodzi . Ja nie widzę powodu do nagłaśniania tej sprawy.
Legum Vron
3 miesiące temu
Dom rodzina dzieci... i skończy się gwiazdorzenie
Gość
3 miesiące temu
Nie cierpię tego faceta !
ythy
3 miesiące temu
Dopiero sie pobrali a juz 7 miesiac? to nei po bozemu uprawiac sex przed malzenstwem
Polak w USA
3 miesiące temu
Brawo Krzysztof...gratulacje..
Olapatola
3 miesiące temu
Co za tragedia dla dziecka!!!!!! A ona... nie Wolno hejtowac, ale pasują do siebie chyba idealnie, tylko ciekawe jak ma na imię jego kochanek 🤣🤣🤣
wer
3 miesiące temu
I fajnie i w porzo!
bDnDZDcH
Jhg
3 miesiące temu
Bzdury skoro 7zmiesiac ciąży A ślub był w lutym to już po slubie6. Liczyć się nauczyciel. Choć to nie moja sprawa by go bronić bo on nie moja bajka
tetek
3 miesiące temu
super! gratulacje
Owca
3 miesiące temu
On tak na nią jakoś patrzy z obrzydzeniem
magg
3 miesiące temu
Dlaczego "przyszły ojciec"? Przecież ordoiurisy twierdzą, że po zapłodnieniu komórki jajowej mamy doczynienia z dzieckiem. To już chyba jest ojcem od 7 miesięcy
lol
3 miesiące temu
jak mozna było na niego glosowac ? to nikt
WiernyWyborca
3 miesiące temu
to świetna wiadomość, wszystko po ultra-katolicku: najpierw ślub, noc poślubna i dzieciątko w swoim czasie, Polacy powinni się uczyć i brać przykład
...
Następna strona
bDnDZDdj