Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
|

Książę Harry i Meghan Markle rozwiodą się?! "Kilka miesięcy temu wezwał prawników"

285
Podziel się:

Pięć źródeł donosi, że książę Harry kontaktował się z prawnikami rozwodowymi. Osoby związane z rodziną królewską przewidują dwie opcje.

Książę Harry i Meghan Markle rozwiodą się?! "Kilka miesięcy temu wezwał prawników"
Kilka wiarygodnych źródeł potwierdziło, że książę Harry kontaktował się z prawnikami rozwodowymi (GETTY)

Od kilku tygodni w brytyjskiej prasie krążą pogłoski o rozpadającym się małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Kolejnym potwierdzeniem burzliwej relacji miały być słowa dawnego lokaja księżnej Diany, Paula Burrella. Jego zdaniem brat Williama trwa u boku żony z przymusu. Mężczyzna twierdzi, że Harry został zmanipulowany przez matkę swoich dzieci.

Czy jestem jedyną osobą w Wielkiej Brytanii, która liczy na oprzytomnienie Harry'ego? Czy on w końcu dostrzeże prawdę o tym, co żona z nim zrobiła, że został poddany praniu mózgu i zmanipulowany jej urodą? My wszyscy o tym wiemy, ale on sam tego nie widzi -mówi Paul Burrell.

Kilka wiarygodnych źródeł potwierdziło, że książę Harry kontaktował się z prawnikami rozwodowymi

Felietonistka Louise Roberts stwierdziła w programie "Royal Report", że książę Harry jest typem mężczyzny, który dla dobra dzieci będzie trwał u boku Meghan.

Myślę, że Harry jest typem małżonka, który nie odejdzie, ponieważ nie chce tęsknić za swoimi dziećmi - powiedziała Roberts.

Pisarka specjalizująca się w historii rodziny królewskiej, Lady Colin Campbell, wyznała, że pięć różnych źródeł donosiło jej, iż brat Williama kontaktował się z prawnikami rozwodowymi.

Podobno od jakiegoś czasu w małżeństwie były problemy. Słyszałam z pięciu wiarygodnych źródeł, że Harry kilka miesięcy temu wezwał prawników rozwodowych - wyjawia Campbell.

Krążą również teorie, jakoby Harry i Meghan sami mieli rozpowiadać plotki, aby zyskać na rozgłosie.

Właściwie nie zdziwiłbym się, gdyby były to bardzo wyrachowane przecieki od nich samych - twierdzi australijska dziennikarka Daisy Cousens.

Kto ma rację?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(285)
Lol
4 miesiące temu
Nie można powiedzieć, że jest brzydka, ale z tą urodą to nie przesadzajmy… Jest zadbana. On nie odjedzie, ona mu nie da odejść. Dla pieniędzy zrobią wszystko, więc rozpuszczanie plotek o rzekomym rozwodzie, to dla nich pikus.
Karla
4 miesiące temu
Sprała mu głowę, dzięki temu spalił wszystkie mosty i ma tylko ją. Przebudzenie będzie bardzo bolesne. Pamiętacie to słynne zdjęcie miny królowej na ich ślubie? Przy rozwodzie ona zrobi z niego przemocowca z nieprzepracowanymi traumami i rasistę, a jedynymi którzy wtedy przy nim będą to ci źli royalsi. Zobaczycie
Poeta
4 miesiące temu
Nie tak szybko z tym rozwodem! Medżi ma głowę ma karku!
Aga
4 miesiące temu
Z pięciu źródeł? Od pałacowego eksperta, anonimowego informatora, tajemniczego przyjaciela rodziny, znajomego pary i anonimowego źródła?
Jula
4 miesiące temu
Pewnie sami są źródłem tych „przecieków”. Dlatego nie obchodzili hucznie kolejnej rocznicy ślubu. Ma się zrobić głośno, żeby oni mogli za jakiś czas udowodnić całemu Światu, jak bardzo się kochają.
Najnowsze komentarze (285)
Gvv
4 miesiące temu
No i teraz będzie miał dzieci w Ameryce... życie na walizkach, albo kupi "kawalerkę " po sąsiedzku.
Eemc2
4 miesiące temu
...oj tam jaki rozwód, będzie wypadek helikoptera ona zginie bo będą ja gonić napastliwi dziennikarze.....przecież już raz tak było oj może s600 się nie zgadza ......
Beata
4 miesiące temu
Dobra i mądra żona nie pozwoliłaby mu oczerniać rodziny (jaka by nie była) publicznie. Mądra żona to skarb.
Garuch
4 miesiące temu
rozwaliła mu życie, modliszka, przed ich ślubem jej ojciec mówił że to wyrachowana intrygantka, nikt mu nie wierzył
zen
4 miesiące temu
jeszcze będzie kilka skandali, bo na czymś muszą zarobić
mara
4 miesiące temu
ona nie ma arystokratycznych manier - ciągle to wychodzi jak słoma z buta
lotto
4 miesiące temu
od początku wiadomo że chodzi kobiecie o kasę, ogoli gościa dokumentnie. Przecież musi mieć kasę na ochroniarzy i liczne silikonowe zastrzyki. Widać różnicę w tempie starzenia się - on znacznie wolniej, ona znacznie szybciej - geny robią swoje.
De2
4 miesiące temu
Czego rudemu brakuje na imprezie ? Zaproszenia:)
hahaha
4 miesiące temu
Czy zmanipulowany? Urodą? To tak na serio ?
gosc
4 miesiące temu
Media wymyslają te ploty aby się czytało ! No i ktoś bierze za to kasę.
hahaha
4 miesiące temu
A jaka ona ma urode, hahaha, w tonie tapety to jako tako wyglada bez wyglada koszmarnie . Ma zeza, piegi i klapciaty bokserski kinol.
otco
4 miesiące temu
On ma syndrom malego chloptasia, ktoremu mamusia tragicznie zgniela. Ona to w perfekcyjny sposob wykorzystuje. Teraz maja jeszcze dzieci wiec nim manipuluje jak tylko moze, dopoki on oprzytomnieje. Dlugo z nia nie wytrzyma.
olo
4 miesiące temu
Megan zupełnie nie pasuje do rodziny królewskiej. Zrobiła tylko zamęt. Zupełnie nie potrzebny.
Małgorzata
4 miesiące temu
A można było zapłacić awanturnicy i się nie żenić. :)
...
Następna strona