Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Książę William i Harry "SKOCZYLI SOBIE DO GARDEŁ" po pogrzebie Filipa! "Nie było żadnego pojednania"

117
Podziel się:

Jak ujawnia Robert Lacey, książę William i Harry wciąż są dalecy od naprawy rodzinnych relacji. W rozmowie z przyjacielem książę Cambridge miał nawet pozwolić sobie na wyzwiska wymierzone w Meghan Markle.

Książę William i Harry "SKOCZYLI SOBIE DO GARDEŁ" po pogrzebie Filipa! "Nie było żadnego pojednania"
Książę William i Harry "skoczyli sobie do gardeł" po pogrzebie Filipa! (Getty Images)
bEKAuWqd

Relacje księcia Williama i Harry'ego od dłuższego czasu są obiektem zainteresowania mediów. W tabloidach nie brakuje bowiem pogłosek, że od czasu Megxitu stosunki między braćmi, mówiąc delikatnie, nie należą do najlepszych. William nie może też ponoć wybaczyć młodszemu bratu publicznych zwierzeń w kolejnych wywiadach - zwłaszcza sensacyjnej rozmowy z Oprah Winfrey.

Gdy w kwietniu książę WilliamHarry spotkali się na pogrzebie księcia Filipa, w mediach błyskawicznie zaroiło się od plotek o pojednaniu braci. Według doniesień "The Sun" po ceremonii wnukowie królowej odbyli długą rozmowę, która miała być pierwszym krokiem ku odbudowie rodzinnych relacji. Jak jednak twierdzi brytyjski historyk, biograf i ekspert w dziedzinie poczynań royalsów Robert Lacey, w rzeczywistości wizyta Harry'ego w ojczyźnie wyglądała nieco inaczej.

bEKAuWqf

W najnowszym felietonie dla Daily Mail Lacey, powołując się na bliskiego przyjaciela braci, zdradził, że choć przed kamerami William i Harry zamienili nawet kilka słów, gdy tylko zniknęli w zamkowych murach, atmosfera błyskawicznie zgęstniała.

Skoczyli sobie do gardeł, tak zacięcie, jak nigdy dotąd. Wściekłość i gniew między nimi sięga tak niewiarygodnie głęboko. Zostało powiedziane zbyt wiele przykrych i bolesnych rzeczy - twierdzi wieloletni przyjaciel książąt.

bEKAuWql

Więc nie, nie było żadnego pojednania, żadnego braterskiego posiedzenia czy "miniszczytu" po pogrzebie księcia Filipa 17 kwietnia - jak błędnie donosiła jedna z gazet. William i Kate podeszli do wszystkich najbliższych, pożegnali się z królową i księciem Karolem, a następnie wrócili do domu do dzieci. Więc oto złe wieści. Konflikt między dwoma podzielonymi synami Diany prawdopodobnie nie skończy się w najbliższej przyszłości - napisał Lacey w felietonie.

Robert Lacey miał okazję rozmawiać z wieloma wspólnymi przyjaciółmi książąt, którzy wykazywali zrozumienie dla racji każdego z braci - Williama chcącego za wszelką cenę chronić instytucję monarchii i Harry'ego stającego w obronie żony. Niektórzy świetnie rozumieją jednak uprzedzenia księcia Cambridge do szwagierki.

Meghan potrafi być koszmarem w 500 procentach. Niekończący się PR. Ona jest po prostu taka... amerykańska - twierdzi jeden z przyjaciół Harry'ego.

Jak twierdzi informator historyka, jeden z przyjaciół Williama probował wytłumaczyć mu, że właściwie "każdy ma trudną szwagierkę". Początkowo książę w geście zrozumienia skinął głową, chwilę później wpadł jednak we wściekłość.

bEKAuWqm

Ale spójrz, w jaki sposób ta cholerna kobieta traktowała mój personel - bezlitośnie! - miał powiedzieć William.

Lacey promuje obecnie najnowszą książkę o Williamie i Harrym, "Bitwa braci". W swoim dziele historyk zdradził, że gdy starszy z książąt dowiedział się, że Meghan Markle posądzana jest o mobbing, "wpadł w szał" i był "przerażony". Książę zaaranżował konfrontację z bratem, a po ostrej wymianie zdań miał podjąć decyzję o odcięciu się od Harry'ego i jego ukochanej.

Nie możecie się doczekać kolejnych szczegółów relacji między księciem Williamem a Harrym?

bEKAuWqn
bEKAuWqo
bEKAuWqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(117)
Aga
4 miesiące temu
Nie zdzwiwilabym sie. Sama mam siostre ktora mysli wylacznie o sobie, nawet rodzicow ma w tylku kiedy jej tak wygodnie. Wiezy krwi nie wystarcza jak ktos ma sie za pepek swiata.
o mamo
4 miesiące temu
wpuścili ją na salony a teraz gorzko pożałowali. Ona się zachować nie potrafi
Ucuf7f
4 miesiące temu
Pewnie prawda jest połowiczna, ale fakt faktem, swoje brudy pierze się w domu.Ciezko będzie naprawić relacje między braćmi..
bEKAuWqH
Ann
4 miesiące temu
Jeszcze chwila jak Meghan wykopie Harrego to ten wróci pokajać się do Anglii
Savanna
4 miesiące temu
Tak, tak wszyscy wszystko wiedzą najlepiej, szczególnie co się wydarzyło za zamkniętymi drzwiami.
Najnowsze komentarze (117)
qwerty
4 miesiące temu
Po tym co odwalił, to William powinien sprzedać mu gonga w twarz. Tak na otrzeźwienie.
gość
4 miesiące temu
Nie wierzę, żeby "skakali sobie do gardeł" i to w obecności osób trzecich. Nie wierzę też, że Wiliam pozwolił sobie na otwartą krytykę bratowej i to jeszcze w obecności brata. Bzdury wyssane z palucha szukających sensacji pismaków.
Gala
4 miesiące temu
To nie jest szwagierka Williama, tylko bratowa. Żona brata to BRATOWA!!
Upss
4 miesiące temu
Cóż za rzetelne źródło informacji.... Autor tych "rewelacji" właśnie wydał książkę o tym jak to bracia się żrą.... Cóż innego mógłby przekazać publice, żeby podkręcić sprzedaż swojej książki ?? A naiwniaki łykają to jak młode pelikany 😂
Ciri
4 miesiące temu
Megan gra swoją rolę życia, nie musi występować w filmidlach.
Ann
4 miesiące temu
Moze i nie wiemy co tam się działo ale po tym co Meghan robi oficjalnie to już widzę co odwala po cichu. Niezłe cyrki tam muszą być
Nick
4 miesiące temu
Royalsy takie dyskretne swoje sprawy załatwiają w domu ale jakimś lokajom pozwalają wypisywać książki i podawać do mediów swoją wersję wydarzeń jako naocznych świadków. A jakie zgorszenie jak Harry u opry wyjawił trochę buvkinghamowej zgnilizny i traktowania wobec własnej rodziny. Harry przynwajmniej mówi jak jest a się nie wyręcza ludźmi którzy biorą stronę płacącego im pracodawcy.
Princessa
4 miesiące temu
Cóż ta kobieta takiego zrobiła ? Mobbing ? 🤭 akurat …
bEKAuWqz
Krasnal
4 miesiące temu
Nie wierze tu w ani jedno slowo.
księżna
4 miesiące temu
salony....., no juz to se nevreti. kingdon of the UK is rotten. Daleko w tyle za innymi europejskimi- moednistycznymi królestwni: Dnii, Belgii, Hiszpanii. No sorry, ale dla UK liczą się pozory, zgnilizna , która mole juz zżarły, reszta trąci myszką. Nie dostją do nowoczesności- sczegolnie tych Amerykanów - (i Europejczyków), którzy sa wykształceni. Sami ntomist royls - wykształcenie mają słbe...., jakpogoda- tcy sa = mimikr=pogoda=royls and upper class. O reszcie zasiłkowców- nie m sensu mówić. Natomist Upper class- to mskr sam w sobie. Nikt nie byłby w stnie wytrzymc z sosem upper class (le Polak nie ma do czynienia zazwyczj z ludzmi z upper middle class - w sferze towrzyskiej /może jako sprztczki lub -nawet rczej nie budowlncy - i jednk nie z middle upperepper clss, jednak....../więc nie wie o czym w ogóle mowi).
Mkx
4 miesiące temu
W życiu jest tak, że albo ktoś służy ludziom albo mu służą.
Bloody Girl
4 miesiące temu
Książę William traktuje personel chłodno i z góry, Andrzej potrafi nawet uderzyć w twarz, Zofia również syczy i wrzeszczy na ludzi. Trochę to dziwne że Meghan ponoć nękała personel w KP, ale po rozdzieleniu biur z BP nie tylko nie padło pod jej adresem ani jedno słowo skargi, nie zostało wniesione ani jedno zażalenie, lecz wręcz przeciwnie, gdy Meghan i Harry zamykali biuro w marcu 2020 były łzy i uściski.
Yaneq
4 miesiące temu
No bo jaki przyszły król kłóci się o jakąś służbę w rotacji, stawiając ja wyżej niż własną szwagierkę która obrabia w mediach wypisując o niej książki rękami jakichś pseudo royal znawców. To jest jawny atak na Meghan skierowany że strony wszystkich nacjobufonow.
ana
4 miesiące temu
Matko co z bzdury. dajcie już im wszystkim spokój.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKAuWrs
bEKAuWrt
bEKAuWru
bEKAuWrv
bEKAuWrw
bEKAuWrb