Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kuba Wojewódzki przyznaje, że ŚCIEMNIAŁ z odejściem z TVN: "Dziennikarstwo to weryfikacja źródeł, a nie bezrefleksyjne kopiuj wklej"

174
Podziel się:

W czwartek Kuba Wojewódzki ogłosił na Instagramie, jakoby po 20 latach odchodził z TVN. Jak udało nam się wtedy dowiedzieć, całość miała być jedynie... żartem. Teraz okazuje się, że mieliśmy rację.

Kuba Wojewódzki przyznaje, że ŚCIEMNIAŁ z odejściem z TVN: "Dziennikarstwo to weryfikacja źródeł, a nie bezrefleksyjne kopiuj wklej"
Kuba Wojewódzki jednak nie odchodzi z TVN. Zaskoczeni? (AKPA)
bEUWSRnp

W czwartek Kuba Wojewódzki wywołał w rodzimych mediach małe trzęsienie ziemi. Nieoczekiwanie ogłosił bowiem, że po 20 latach postanowił odejść z TVN, publikując swoje zdjęcie z logiem stacji w czerni i bieli. Pod postem wypowiadały się tabuny jego znanych znajomych, a niektórzy z nich żałowali, że nie zdążyli się do niego wybrać na kanapę.

Po głębszej analizie tematu Pudelek postanowił więc zweryfikować te rewelacje. Szybko okazało się, że o rzekomych planach odejścia Kuby Wojewódzkiego z TVN nie wiedzieli nasi informatorzy, którzy podejrzewali, że cała sprawa może być jedynie osobliwym "żartem". Zdziwienie wyraził też Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, który nazwał jego post "totalną głupotą".

bEUWSRnr
Zobacz także: Biznesy Kuby Wojewódzkiego

Nasze informacje okazały się prawdziwe. Wiadomo już, że showman najpierw ogłosił na Instastories, że uznaje "przeginanie pały" za prawo obywatelskie, a w piątek udostępnił nowy post, w którym potwierdził nasze wcześniejsze ustalenia. Teraz już wiadomo, że Wojewódzki nie odchodzi z TVN, a instagramowym postem chciał... dać dziennikarzom nauczkę.

bEUWSRnx

Dziennikarstwo to poszukiwanie informacji, a nie bezmyślne przepisywanie ich z Instagrama. Dziennikarstwo to weryfikacja źródeł, a nie bezrefleksyjne kopiuj wklej. Dziennikarstwo to zasada należytej staranności, a nie tandetne odpieprzanie chałtury - poucza po fakcie.

Skierował też kilka słów do osób, które uwierzyły mu na słowo i po prostu zgodnie ogłosiły, że faktycznie odszedł ze stacji, a takich faktycznie nie brakowało.

Każdy narcystyczny, przerażony utratą atencji, zdesperowany celebryta używa was jak mało lotnego rzecznika prasowego. Zapewnicie im rozrywkę swoim brakiem odwagi, niezależności i krytycyzmu. Czy z takimi ideałami szliście do tego zawodu...? I o tym był wczorajszy wpis - napisał, po czym płynnie przeszedł do reklamy kolejnego odcinka swojego show.

Myślicie, że Kuba faktycznie jest osobą, która powinna kogokolwiek pouczać w kwestii rzetelnego dziennikarstwa?

bEUWSRny

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUWSRnz
bEUWSRnS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
Dziennikarka
3 miesiące temu
Dziennikarz to weryfikuje źródła WARTOŚCIOWYCH treści, a nie tego, czy podstarzały Piotruś Pan zostaje w tv ze swoim nudnym i powtarzalnym programem. Dodatkowo, jeśli sam zainteresowany pisze, że odchodzi, to oznacza, że odchodzi - on sam traktowany jest jako źródło. Przecież żaden szanujący się dziennikarz nie będzie robił śledztwa, czy dziadzio Kubuś spada z anteny czy nie.
Niepoprawny
3 miesiące temu
W tym wypadku sam był źródłem. Co za żenada.
Sad
3 miesiące temu
TYM ZAGRANIEM PRZYPOMNIAŁ MI TEGO NIESZCZĘSNEGO JAKUBIAKA CO NIBY SPOTKAŁ SIĘ Z ELLEN … SŁABE TO JAK JEGO OSTATNIE ŻARTY
bEUWSRnT
Żal
3 miesiące temu
Początek końca, panie Wojewódzki
Życzliwy
3 miesiące temu
Co za żenada
Najnowsze komentarze (174)
do beczy Kuba
3 miesiące temu
ojciec Wojewódzkiego był wozakiem który jajka woził do inseminacji na taczuszkach
kluj
3 miesiące temu
CO ten Kuba ma swojego? Chyba tylko zmarszczki i sztuczne włosy podarowane przez litość. Reszta dana za reklamę. Normalnie jałmużna.
MAgnes
3 miesiące temu
Lady Rozenek może pokazywać nogi, a nie dziadek Kuba, który pewnie płacze, że Rozenkowa zostaje i ma mocną pozycję w TVN. On powinien się pakować, bo żaden z niego autorytet . Nie rozumiem dlaczego on jest w TVNie, skoro na castingach na Powiślu zawsze wybiera najmłodszego, jak twierdzi Latkowski? Gdzie ten pozew, spłakany i spłukany Kubusiu? Majdan i Szyc już pozwali Latkosia, a ty co, boisz się, dziadku?
dziamgi
3 miesiące temu
Oczywiście, że dziadek Wojewodzki nie wygląda na 60 tylko na 80-tkę. Do wszystkich komentujących, że wygląda na 60 -tkę proponuję przejść się na spacer do Łazienek i zobaczyć przeciętnego 60latka w prawdziwym, polskim wydaniu - bez peruki, własne zęby, zadbany ubiór, a nie jak dziadek Kuba w stroju nastolatka i z tornistrem, w peruce, na to czapka, zęby wyjątkowo słabo dopasowane i podgardle bólu życia z napisem na koloratce ''gotowość do umierania, bo bez TVNu nie istnieję'' - ogólnie żenująca postać z pokracznymi nogami.
królik TEFU
3 miesiące temu
Wojewódzki ma brzydki kształt ust, ale to akurat mu pasuje bo całą twarz ma brzydką.. Wygląda jakby nie miał zębów i chyba tak jest, bo nigdy nie widziałam , aby śmiał się pełną gębą. Oprócz oczywiście momentów, gdy założy protezę, ale wtedy też czasem się zapomina i kuli usta jak przy kupci.
@beczy Kuba
3 miesiące temu
grób ojca Kuby, stróża cmentarnego w Dziebałtowie Starym, to porośnięta chwastami zaniedbana mogiła z przekrzywionym krzyżem zbitym byle jak z dwóch desek, ludzie nawet zapalili jakąś świeczkę w miejscu ostatniego spoczynku tego prostego i dobrotliwego człowieka! Biedny Kuba często jest widywany przy grobie ojca - zawsze bardzo wzruszony i spuchnięty od płaczu. W Proćwinie mieszka jeszcze jego ciocia Władysława, też zacna, dobrotliwa i bogobojna kobieta! Pozdrawiamy pani Władziu, niech się kury niosą,,,,,,Bogusław Wojewódzki był zawsze bardzo skromny. Często powtarzał Kubie, że w razie czego chce leżeć pod kupą piachu na wiejskim cmentarzu, bo nie czuje się od nikogo lepszy. Kuba tylko uszanował jego wolę, ale ból osieroconego syna pozostał. Kuba, nie załamuj się, jeszcze powstaniesz z kolan!
Karambol
3 miesiące temu
Wojewódzki ma demencję i Alzheimera i już wszystko mu się myli. Jego instagram, to przykład starszego człowieka, który nie może sobie poradzić z upływającym czasem. Samochody, cycki i reklamy. Dziadku, zejdź ze sceny.
@WŁOSZCZOFA
3 miesiące temu
Dziennikarz to weryfikuje źródła WARTOŚCIOWYCH treści, a nie tego, czy podstarzały Kubuś Panikarz, błagający by nazywać go Piotrusiem Panem zostaje w tv ze swoim nudnym i powtarzalnym programem. Dodatkowo, jeśli sam zainteresowany pisze, że odchodzi, to oznacza, że odchodzi - on sam traktowany jest jako źródło. Przecież żaden szanujący się dziennikarz nie będzie robił śledztwa, czy dziadzio Kubuś spada z anteny czy nie, bo spanikował po wezwaniu na dywanik i ukrył się pod biurkiem EDWARDA.
bEUWSRnL
beczy Kuba
3 miesiące temu
Tak cię zaszczuli biedaku i nawet twojego biednego ojca Bogusława Wojewódzkiego nie potrafili uszanować! A przecież zarówno my, mieszkańcy okolic Końskich jak i ty Kubo wiemy, że Bogusław - twój ojciec to był dusza człowiek, potwierdzi to każdy, kto go znał! Oddał życie ratując Kazika Drabiołkę spod kół furmanki. A to, że Bogusław Wojewódzki dorabiał jako stróż na cmentarzu w Proćwinie, wcale nie jest powodem do żartów, lecz do proktologicznej zadumy nad jesienią średniowiecza. Ileż ten dobry, poczciwy człowiek napocieszał się strapionych pogrzebników! Szczerze szlochał razem z nimi, a nawet bardziej przejmująco! Tak samo jak równie poczciwy Kuba, gdy wspomina zmarłych rodziców, głownie stróża. Bardzo mi go żal. Kuby w sensie.
prawda wery
3 miesiące temu
Staruszek Kubuś nie jest inteligentny. Nie ma nawet matury, a liceum kończył 6 lat, a jako syn szkolnego woźnego nie miał łatwo. Późniejsze żarty kopiował z internetu. Było takie forum Bash org i stamtąd je brał. Cześć była przepisana z Simona Cowella. Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie.
cisa Modal
3 miesiące temu
Wojewodzki jest najwiekszym hipokryta pokazujac sie z mlodymi modelkami, a od lat będąc st..kany przez chlopcow nie za darmo. Co jakis czas wyplywa sekret jego orientacji, jak kilka lat temu gdy rozwiazali burdel w Wawie, albo Pirog wytknal mu to wprost. Nie mowie, ze ma sie z tym specjalnie obnosic, ale udawanie, ze go kreca mlode d..y i kreowanie sie na playboya to zal i zenada na maxa. On boi się własnego cienia.
Anastazja
3 miesiące temu
dziadek Kuba Powiatowy zniszczony przez kotlety z garkuchni o nazwie ukradzionej Andrzejowi Wajdzie, którego film 'Niewinni czarodzieje' opowiada o rozbieranym pokerze pięknej Pelagii i Bazylego nieco mniej pięknego
Karambol
3 miesiące temu
Wojewódzki ma demencję i Alzheimera i już wszystko mu się myli. Jego instagram, to przykład starszego człowieka, który nie może sobie poradzić z upływającym czasem. Samochody, cycki i reklamy. Dziadku, zejdź ze sceny.
Wery Fikowa
3 miesiące temu
To ten dziadek Kuba Łysek w peruce jeszcze żyje? ale zonk
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWSRoE
bEUWSRoF
bEUWSRoG
bEUWSRoH
bEUWSRoI
bEUWSRon