Kylie Jenner komentuje tragedię, w której zginął Kobe Bryant: "LATAŁAM Z TYM PILOTEM"

69 reakcji
0
0
69
Podziel się

Kardashianka przyznała, że wielokrotnie korzystała z usług 50-letniego Ary Zobayana. Ostatni raz w listopadzie...

Kylie Jenner komentuje tragedię, w której zginął Kobe Bryant: "LATAŁAM Z TYM PILOTEM"
(Instagram.com, Instagram)

Nie milkną echa po tragicznym wydarzeniu, do którego doszło w niedzielę w Los Angeles. Jeden z najsłynniejszych koszykarzy świata, Kobe Bryant rozbił się helikopterem na wzgórzach Calabasas, ginąc na miejscu wraz z 13-letnią córką oraz siedmioma innymi osobami.

Cała Ameryka wciąż nie może otrząsnąć się po stracie "prawdziwego bohatera", za którego 41-latek uchodził w oczach opinii publicznej. Gdy smutna wiadomość ujrzała światło dziennie, setki celebrytów z całego świata sięgnęło po telefony, by pożegnać zmarłego sportowca, publikując kondolencje kierowane do rodziny Bryanta oraz bliskich reszty ofiar.

Jedną z gwiazd, które wyjątkowo przeżyły niespodziewaną śmierć Kobe'ego, była Kylie Jenner. Okazuje się, że Kardashianka sama wielokrotnie korzystała z usług Ary Zobayana, czyli pilota, którego helikopter uczestniczył katastrofie. Ostatni raz, gdy 22-latka wsiadła na jego pokład, miał miejsce w listopadzie. Wtedy też Kylie wzięła ze sobą swoją bratanicę Dream z okazji jej 3. urodzin.

"Spoczywajcie w pokoju" - napisała Kylie pod zdjęciem z ofiarami tragedii. "Modlę się za rodziny osób, które straciły życie w tym wypadku. Wciąż nie mogę w to uwierzyć. To był helikopter, którym od czasu do czasu latałam z tym pilotem, Arą. Był takim miłym człowiekiem."

69
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(69)
Gosc
2 miesiące temu
A ja sie boje latac.
Nicc
2 miesiące temu
Może to nie jest akurat ważne w takiej sytuacji ale wy wciąż wstawiacie zdjęcia starszej córki...
klik
2 miesiące temu
A już myślałam,że napompowane dupska Kardiashanek same lataja.
Hipokryzja
2 miesiące temu
Lot na trening to I tak nic, większość z nich lata do sklepu, na paznokcie, na rozdania nagród w obrębie jednej dzielnicy, mają prywatnych szoferow super infrastrukturę a i tak nie mogą zrezygnować chciazby po to żeby być bardziej autentycznym jak potem na wszyskich galach apelują o działanie w związku ze zmianami klamatu.
Ola
2 miesiące temu
Nie wiadomo jak było. Wiadomo na pewno, że była mgła i nie było warunków do lotu. Szkoda wszystkich ludzi, którzy zgineli.
Najnowsze komentarze (69)
maria
2 miesiące temu
Panie Boże który mieszkasz w niebie przyjmnij do siebie wszystkich którzy zginęli w tej strasznej katastrofie samolotowej i daj im wieczne odpoczywanie a światłość niech im rozświetla drogę do Pana na wieki wieków amen
Ila
2 miesiące temu
Przeciętni zgody na wylot nie dostali z powodu gęstej mgły, a gwiazda NBA z dzieckiem i znajomymi bez problemu tę zgodę dostała. Co to znaczy ignorowanie pogody ze względu na nazwisko i sławę. Powinien odpowiadać ten co wydał zgodę na lot.
Jvg
2 miesiące temu
Swietnie ze ona pamięta o reszcie załogi ni tylko gwiezdzie.rip
pol
2 miesiące temu
we mgle to sie nie lata i najlepiej nie jezdzic aby nie zostac poleglym
amma
2 miesiące temu
iluminati go zestrzelili
Archi
2 miesiące temu
Lecialem w życiu raz jedyny...z Madrytu na Ibizę....to był pierwszy i ostatni raz...spróbowałem raz i więcej nie potrzebuje ;-)
szczery gej
2 miesiące temu
nie szkoda mi go... miał homofobiczne zapędy, jak każdy chyba hetero facet.... córki szkoda... wyglądała na sympatyczną...
dnxbxbxbbxh
2 miesiące temu
cuchbxbdbdbxbxbx
dftjhx
2 miesiące temu
a ta jak zwykle co się nie stanie musi odnieść to do siebie, tylko ja ja ja ja... egoistka, co z tego że latałaś, tak jak zapewne setki innych ludzi, ale oni nie wykorzystują tragedii do swego egoizmu, żeby tylko lajki zgadzały się pod zdj
Ppp
2 miesiące temu
A ta się sobą jak zwykle zajmuje
Kali
2 miesiące temu
Szkoda ludzi bez względu z jakiego kraju pochodzili. My przeczytam i przejdziemy do następnych wiadomości ale ktoś teraz mierzy się z bólem.Ból taki sam jest u biednego jak i bogatego.
Mmm
2 miesiące temu
I co? Dalej będzie taka jaka jest. Nic to nie zmieni. Pusta lalka
aska
2 miesiące temu
Jenner to nie Kardashianka.
gośc
2 miesiące temu
Święty gwałciciel, dziewczyna nie powiedziała,że gwałtu nie było, a jedynie nie zdecydowała sie na rozprawę sądową. Ale przecież w obliczu jego zawodowych sukcesów, to jak można wierzyć zwykłej dziewczynie?
...
Następna strona