Kokosimo
|
aktualizacja

Kylie Jenner w ogniu krytyki za wręczenie 2-letniej córce diamentowego pierścionka na święta. "TO JEST CHORE!"

150 reakcji
0
0
150
Podziel się

Internauci wytknęli 22-latce bezwartościowy materializm. "Ona tę kasę mogłaby przeznaczyć na nakarmienie głodujących dzieci albo sadzenie drzew" - pisali.

Kylie Jenner w ogniu krytyki za wręczenie 2-letniej córce diamentowego pierścionka na święta. "TO JEST CHORE!"
(Instagram, Instagram)

Można powiedzieć, że Kylie Jenner jest w czepku urodzona. Najmłodsza z sióstr Kardashian już od dzieciństwa opływała w luksusy, a każda jej fanaberia była natychmiast spełniana przez hojnych rodziców, którzy dbali o to, by ich pociechom nigdy niczego nie zabrakło. Jako że Jennerka może poszczycić się tytułem "najmłodszej miliarderki na świecie", 22-latka nie potrafi przepuścić żadnej okazji, aby pochwalić się przed światem swoim bogactwem.

Okazuje się, że z czasem nachalne obnoszenie się ze swoim majątkiem przestało imponować nawet najbardziej zatwardziałym fanom rodzinnego show "Keepig up with the Kardashians". Celebrytka stanęła w ogniu krytyki po tym, jak na jej Instagramie pojawiły się nagrania jej 2-letniej córki Stormi z wielkim, diamentowym pierścionkiem na malutkim palcu.

*"Ok, muszę przyznać, że Stormi miała najlepsze święta, jakie można sobie wymarzyć" *- napisała celebrytka.

Profil Kylie szybko zalała fala komentarzy, w których oburzeni internauci wytknęli gwieździe bezwartościowy materializm.

"Przepraszam, ale to jest już tak cholernie śmieszne, że Kylie dała 2-letniej Stormi diamentowy pierścień na Boże Narodzenie" - grzmiał jeden z krytykantów. Wiem, że ludzie sami pracują na swoje pieniądze, ale ona tą kasę mogłaby przeznaczyć na nakarmienie głodujących dzieci albo chociaż sadzenie drzew".

"Co to dziecko zrobi z otrzymanym pierścionkiem?" - zastanawiał kolejny "fan". "Jaki ona daje przykład córce? To jest chore"

150
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(150)
Halo
miesiąc temu
Oczywiście, że to przesada, ale przesadą jest również to, że inni bez wstydu wypisują jak ktoś powinien dysponować swoimi pieniędzmi...
Lola
miesiąc temu
Tak.. najlepiej żeby wszystko co zarobi oddała biednym i ekologom.. po co sprawiać przyjemność sobie i najbliższą za swoje pieniądze.. ludzie litości!
Gość
miesiąc temu
Czy na prawdę ktoś się spodziewał po nich czegoś innego? Przestańcie ich obserwować to nie będą już tacy bogaci.
Nick
miesiąc temu
Jej pieniądze, jej decyzje
Ania
miesiąc temu
Chciała to dała, byle by co nie połknęła 🤨
Najnowsze komentarze (150)
Fggg
3 tyg. temu
Dwulatek może taki pierścionek połknął....
Gegnot
3 tyg. temu
Wojna by im się przydała
Ania
4 tyg. temu
Jeśli stać ją na to niech sobie kupuję dlaczego ktoś ma jej mówić na co powinna wydawać swoje pieniądze. Też rozpieszczam swoje dziecko, tyle na ile mnie stać.
GucioWanda23
miesiąc temu
Nie mam pytań korw..... Bez kitu
Gujjngtyj
miesiąc temu
Niby zdjęcie z córka a wypięta jakby ja zaraz miał koń wyr.uchac
Dellla
miesiąc temu
Aha dzieci 2 lat bardzo łatwo zagubił pierścionek
Xxddd
miesiąc temu
Dla mnie chore jest to że sama naraża dziecko na niebezpieczeństwo... przecież mala moze to sciagnac z palca i polknac..
Mkk
miesiąc temu
Ma to daje co chce jej sprawa
Gvbjoo
miesiąc temu
I pomyśleć że ludzie byli tak głupi że wpłacać jej kasę żeby dobila do mionerki.. Myśleli że będzie te kasę mądrze wydawać?
Bnjjkk
miesiąc temu
Ten pierścionek mógłby uratować komuś życie
Ghhjj
miesiąc temu
Brawo, po co dziecku gry edukacyjne, po co nauka doroczynnosci, lepiej dać dziecku blyskotke. A jak zgubi, trudno, dla niej to ma taka wartość jak te plastikowe z gumy.
Rew
miesiąc temu
Zepsute amerykańskie dziecko. A nawet dwa
Rew
miesiąc temu
Zepsute amerykańskie dziecko. A nawet dwa
Gość
miesiąc temu
Jakby "fani" zamiast kupować jej kiepskie kosmetyki czy ciuchy dawali tę kasę głodującym to by nie miała.
...
Następna strona