Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Lech Wałęsa ROZSZYFROWAŁ kod Starego Testamentu?! Opublikowany przez niego film podaje, że Biblia przewidziała II WOJNĘ ŚWIATOWĄ

415
Podziel się

Znudzony kwarantanną prezydent postanowił zagłębić się w przepastny świat internetowych teorii spiskowych. Czego jeszcze się dowiedział?

Lech Wałęsa ROZSZYFROWAŁ kod Starego Testamentu?! Opublikowany przez niego film podaje, że Biblia przewidziała II WOJNĘ ŚWIATOWĄ
Lech Wałęsa odkrywa tajemnice bilbijne (fot. East News)
bDyXTcbV

Zaledwie kilka dni temu prezydent Lech Wałęsa żalił się w mediach, że ze względu na epidemię koronawirusa stanął oko w oko z bankructwem. Na jego utrzymaniu jest bowiem nie tylko żona Danka, która miesięcznie wydaje rzekomo ponad 7 tysięcy złotych, ale też i reszta rodziny. Wyznanie prezydenta może nieco dziwić, biorąc pod uwagę, że za pojedynczy wykład na zachodzie potrafi on zainkasować nawet do 100 tysięcy euro, ale kto by tam zwracał uwagę na tak "skromne" sumy.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że prezydentowi udało się już znaleźć rozrywkę na czas kwarantanny. Pozbawiony możliwości podróżowania po renomowanych uniwersytetach Wałęsa zbłądził na YouTube, gdzie odkrył kanał specjalizujący się w produkowaniu treści poświęconych wszelkiej maści teoriom spiskowych. Jedna z przedstawionych w nagraniach tez spodobała mu się tak bardzo, że postanowił podzielić się nią z fanami na Facebooku.

bDyXTcbX
Zobacz także: Nowe taśmy TVP o Lechu Wałęsie. Joanna Scheuring-Wielgus kreśli czarny scenariusz przed wyborami

Udostępnione przez Wałęsę nagranie nosi nazwę Kod Biblii rozszyfrowany - ukryte informacje dla ludzkości odczytane. Dowiemy się z niego na przykład, że w Starym Testamencie znajduje się "klucz do przeszłości i przyszłości" oraz że izraelscy badacze odkryli niepodważalny, naukowy dowód na istnienie Boga, którym najwyraźniej zapomnieli się podzielić z resztą świata. Aby zapewnić nas o prawdziwości przedstawianych teorii, narrator co rusz wtrąca, że odkrycia te zostały potwierdzone "przez największych światowych naukowców".

bDyXTccd

Jakby tego było mało, udostępnione przez prezydenta Wałęsę wideo podaje również, że w Biblii ukryte zostały informacje o wydarzeniach, które miały dopiero mieć miejsce, jak na przykład II wojna światowa czy morderstwo prezydenta Kennedy'ego.

Dodajmy tylko, że na tym samym kanale znaleźć możemy jeszcze filmy: Cebula - starożytna roślina bogów, Armagedon - kiedy nadejdzie dzień zagłady, Oni wrócili do życia - zjawisko reinkarnacji ludzkich dusz i Chronovisor - tajna, watykańska maszyna czasu.

Niestety, internauci zdali się nie wziąć prezydenckiego odkrycia za bardzo na poważnie.

Tajemnicze numery, może do lotto?

bDyXTcce

Ktoś, kto administruje tym portalem, ma poczucie humoru.

Mój świat przewrócił się do góry nogami. Dziękuję Panie Prezydencie za te wartościowe informacje - żartowali sobie w sekcji komentarzy.

Jakie jeszcze tajemnice prezydent odkryje w trakcie przymusowego urlopu?

bDyXTccf
bDyXTccg
bDyXTccy
KOMENTARZE
(415)
Gówno
10 miesięcy temu
Po pierwsze co człek po szkole z trudem ukonczonej,zawodowej może wykladać. Chyba obornik w chlewni na taczki. Po drugie dlaczego on jeszcze nie ma obniżonej emerytury,tak jak wszyscy którzy pracowali w S B. A wyrok był jednoznaczny,że towarzysz Bolek,współpracował z Kiszczakiem.
Konewka
10 miesięcy temu
Kiedyś był moim bohaterem dziś zwykły klaun
Yoo
10 miesięcy temu
Pycha i buta tego człowieka jest dla mnie nie do zniesienia.
bDyXTccz
Wielkopolanin
10 miesięcy temu
Ja chętnie zamienię się na emeryturę Wałęsy po 50 latach pracy otrzymuję 1800 zł.
Danka
10 miesięcy temu
Bolek ty esbecki knurze !!!!!
Najnowsze komentarze (415)
patriota
10 miesięcy temu
Prosze Lecha o nr lotto,dzisiaj kumulacja.
Barbara
10 miesięcy temu
Nie dajcie się nabierać,cała Biblią jest tworem wymyslonym do kontroli umysłów ludzi.Panie Wałęsa,dawno temu Faraon miał kłopot z Żydami,więc wziął swojego najlepszego kapłana Mojżesza,aby ich zabrał na pustynię i tam przez trzy pokolenia wciskano im bajki o narodzie wybranym,kto się sprzeciwiał był karany śmiercią. Pozdrawiam Isis,Horusa,Seta zboczone bóstwa. O Wielki Babilonie,wyznawcy Lucyfera.
Kiki
10 miesięcy temu
No jak Wałęsa rozszyfrował to musi być arcyciekawe, ha ha ha ha ha. Jego buta jest nie do zniesienia, jak długo. jeszcze😩😩
Misio69
10 miesięcy temu
Naprawdę P. Lechu wygląda Pan Super 👍 Tak trzymać! Pozdrawiam.
Anna
10 miesięcy temu
Na starość zaczyna kiepsko po kopułką być:))
donkiszot
10 miesięcy temu
Kurcze pieczone - wkrótce Bolek pokona Chucka Norrisa !
Erwin
10 miesięcy temu
Bolek, to jest taka uboga wersja amerykańskiego "Kevin sam w domu"!.:))
Marcin
10 miesięcy temu
Obniżyć emeryrturę do 100 zł
bDyXTccr
Marcin
10 miesięcy temu
Bolek , idz spać
Baltona
10 miesięcy temu
Ło matuchno...... koństytucja ja pierdykam. Jestem dumna z siebie , że w owym czasie nie głosowałam na niego.
Uuuu
10 miesięcy temu
Pił z Kiszczakiem pije to się z kolegami,znajomymi sprzedajna gnido
Ula
10 miesięcy temu
Bolek zamknij ryj debilny donosicielu na kolegów
polak
10 miesięcy temu
panu juz diekujemy co 4 polak by chciał 6000 życz sie
wert
10 miesięcy temu
Brawo dla autora tekstu, który opatrując mylący tytuł znakiem zapytania rozgrzeszył się z rzetelności dziennikarskiej. Brawo dla komentujących tytuł. Brawo WY! Przeleciałem komentarze i nie znalazłem odniesienia do książek Drosnina "Kod Biblii" napisanych i wydanych w ub. tysiącleciu. Na nich opiera się filmik i rzekome odkrycie prezydenta Wałęsy.
...
Następna strona
bDyXTccT