Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Maciej Stuhr przez pandemię wyprowadzi się na wieś? "Nie wiem, jak głęboko sięgnie ten kryzys"

263
Podziel się

Aktor nie jest pewny jutra i rozważa różne możliwości. "Zrobiłem tyle kariery, ile chciałem" - zapewnia.

Maciej Stuhr przez pandemię wyprowadzi się na wieś? "Nie wiem, jak głęboko sięgnie ten kryzys"
bDeTGflx

Pandemia koronawirusa zmieniła życie ludzi na całym świecie. To, co kiedyś było normalnością, jak wychodzenie do sklepu czy na spacer z psem, dziś jest właściwie luksusem.

Trudno powiedzieć, ile jeszcze może potrwać taki stan rzeczy, bo rząd zapowiada, że jesteśmy dopiero przed szczytem zachorowań, który przewidywany jest na przełom maja i czerwca. Z pewnością więc jeszcze przez co najmniej kilka miesięcy nasze życie nie wróci do stanu sprzed epidemii. Tymczasem obowiązkowa "narodowa kwarantanna" staje się dla większości z nas coraz bardziej uciążliwa.

bDeTGflz

Mandat za "niewłaściwe" zakupy? Prawnik radzi, co zrobić

Psychologowie zalecają, aby mimo wszystko starać się znaleźć w tej sytuacji również jakieś plusy, na przykład to, że mamy więcej czasu dla najbliższych.

Z takiego założenia wychodzi też Maciej Stuhr, który w rozmowie z Vogue.pl wyznaje, że po pracowitym okresie potrzebował odpoczynku i czasu dla siebie.

Mam za sobą bardzo intensywny rok. Nakręciłem trzy seriale, trzy filmy fabularne, wyreżyserowałem dwa filmy ze studentami z Warszawy i spektakl "Inni ludzie" ze studentami we Wrocławiu, obroniłem doktorat. Bardzo więc potrzebowałem czasu, kiedy mógłbym przez chwilę nie pracować, pobyć z najbliższymi, zmierzyć z własnymi myślami, poczytać - mówi.

bDeTGflF

Aktor nie jest pewien jutra i rozważa różne możliwości. Nie wyklucza nawet, że epidemia tak mocno zmieni naszą rzeczywistość, że trzeba będzie układać sobie życie od nowa. Zapewnia jednak, że jeśli do tego dojdzie, jest z tym pogodzony, bo zrobił już wystarczającą karierę.

Mnie się wydaje, że jestem dość bliski odpowiedzi na swoje pytania, ale przecież nie wiem, jak głęboko sięgnie ten kryzys, jak uderzy w nas wszystkich i - czy niezależnie od dzisiejszych odpowiedzi - nie trzeba będzie meblować życia na nowo. Mam przy tym ogromne szczęście, że zrobiłem tyle kariery, ile chciałem - twierdzi.

Maciej bierze nawet pod uwagę przeprowadzkę na wieś.

Gdyby okazało się, że mam teraz zacząć wiejskie życie, nie byłoby to dla mnie niewyobrażalnym nieszczęściem - deklaruje.

bDeTGflG

Dobry pomysł?

bDeTGflH
bDeTGfma
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(263)
Niezabudkq
6 miesięcy temu
Epidemia to teraz na wieś się pchają. My na wsi nie chcemy mieć zarazy. Życie na wsi to nie sielanka, to ciężka praca, trzeba samemu wszystko robić, jak ktoś jest młody i zdrowy to jeszcze pół biedy, gorzej mają ludzie starsi, chorzy i niepełnosprawni, na wsi jest co robić i się tutaj nie nudzimy, nie chodzimy na imprezy, nie korzystamy z używek, cisza, spokój, przyroda, zwierzęta są dla nas ważne. Choć przyznam, że ciężka praca daje satysfakcję, zwłaszcza na świeżym powietrzu, nie trzeba chodzić na siłownię, fitness, ptaki pięknie śpiewają, kwitną kwiaty, tak jak teraz niezapominajki, żonkile, stokrotki. Ludzie na wsi bardziej doceniają życie i to co mają.
Racjonalista
6 miesięcy temu
Potwierdzam. Jest moim sąsiadem i stwierdziłem, że marny z niego aktor, ale za to świetnie nadaje się do macania kur.
Sołtys
6 miesięcy temu
Przyjechał tu do nas na wieś leczyć się z depresji po tym, jak jakiś polski patriota przyprawił mu rogi, o czym głośno rozpisywała się prasa. Pytał mnie się też o jakąś Synagogę ja nie znam takiej dziewczyny. Nasza wieś to jeden kościół a reszta to domy, chlewiki i stodoły.
bDeTGfmb
Rghhhjj
6 miesięcy temu
A potem tacy jak on składają pozwy ze koguty im spać rano nie dają a jakiś lokalny ziomal obornik wylewa na pole...
rako
6 miesięcy temu
proponuję zabrać ze sobą Krysię Jandę tylko nie na polską wieś ale gdzieś do Kambodży może ?
Najnowsze komentarze (263)
assss
6 miesięcy temu
wyrzucie go ze wsi nabija sie z prostych ludzi
abc
6 miesięcy temu
szczur to zwykły zakompleksiony ŚMIEĆ
wieśniak
6 miesięcy temu
A co mnie obchodzi jakiś tam chłopek nie macie o czym pisać .A kto to taki ten .Piszcie o kimś kogo ludzie lubią B Linda M.Konrat to są ludzie sukcesu a nie takie farmazony ,,jedzie chłopok na wieś,, a niech jedzie co to kogo obchodzi to jakaś inna planeta dopiero wieści
zzz
6 miesięcy temu
Napisał i obronił doktorat o sobie. Ja cię nie mogę!
aqq
6 miesięcy temu
uwielbiam go - każda rola perełka.
eryk
6 miesięcy temu
Dajcie nam odpocząc, od tego słynnego, miedzynarodowego aktora !!!!Rzucił alkohol--- może sobie nie radzi ze soba !! od tego jest psycholog !! Bo my nie mamy zamiaru, ani obowiązku czytać i ,słuchać bredni, które opowiada !! Niech napisze knigę--- saga rodu Stuhrów-- może ktoś przeczyta !! Bo nas ten pan zupełnie nie obchodzi--- gdzie mieszka, co je, co myśli, na jakiś temat !!! Prywatność sie kłania !!! istny Gregory Peck !!!
ben
6 miesięcy temu
Ojczulka za rękę i wypad do Niemiec
doda
6 miesięcy temu
Fajny gość. Zawsze trafia w punkt. Potrafi dowalić pisiorom i za to też go uwielbiam.
bDeTGflT
ZORRO
6 miesięcy temu
WIRUS TEZ TAM CIEBIE DOPADNIE
grace
6 miesięcy temu
Nie rozumiem skąd tyle jadu w niektórych ludziach przecież to fantastyczny aktor i człowiek pochodzi z bardzo uzdolnionej rodziny o co wam chodzi że nie lubi pisiorów ja też nie cierpię tych zakłamanych hipokrytów .
pic
6 miesięcy temu
Jedz człowieku nawet do dżungli i nie opowiadaj ludziom co , gdzie i kiedy bo to nas nie obchodzi jakiś szczur
bylenajdalej
6 miesięcy temu
W razie niebezpieczeństwa ucieczka, to takie typowe dla tych "poloków" jak mawia Kidawa pretędentka na prezydętkę.
gość
6 miesięcy temu
Kupiłem se auto, pìerdoIoną Ładę, nie chce cìpa jeździć, chüja na nią kładę.
gość
6 miesięcy temu
szczur;
...
Następna strona
bDeTGfmv