Ivy
|
aktualizacja

Maffashion odpowiada Violi Kołakowskiej: "Jeśli ktoś chce się zamknąć w domu i SIEDZIEĆ NA WC, to nic pani do tego!"

92
Podziel się

"Żenujący jest sposób, w jaki komentuje pani zachowanie ludzi" - grzmi blogerka. Violi zrobi się głupio?

Maffashion odpowiada Violi Kołakowskiej: "Jeśli ktoś chce się zamknąć w domu i SIEDZIEĆ NA WC, to nic pani do tego!"
(East News, Instagram)

Od tygodni koronawirus szaleje po świecie, zbierając coraz większe żniwo. Kwestią czasu było, kiedy dotrze do Polski. Pierwszy przypadek wykryto w minioną środę. Od tamtej pory chorych przybywa.

Aktualnie mamy 44 przypadki zakażonych. Osoby te przebywają m.in. w szpitalach we Wrocławiu, w Ostródzie, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Lublinie i Warszawie. Rząd podjął decyzję o zamknięciu szkół w całym kraju na dwa tygodnie. Odwołano również imprezy masowe. Nieczynne będą kina, muzea i teatry. Jedynie Kościół zapowiedział zwiększenie liczby mszy.

Choć minister zdrowia apeluje o zachowanie spokoju, w społeczeństwie narasta strach, który objawia się m.in. tym, że towary znikają ze sklepowych półek w zastraszającym tempie. Brakuje zwłaszcza papieru toaletowego.

Zapobiegliwość Polaków wyśmiała Viola Kołakowska, która stwierdziła, że w kraju zapanowała "choroba psychiczna, a nie wirus".

Będą się wypróżniać. Dlatego wykupili cały papier toaletowy. Ja się zastanawiam, co wy macie w głowach? Pogięło was, serio - napisała.

Byłej (?) Tomasza Karolaka postanowiła odpowiedzieć młodsza od niej o dekadę Julia Kuczyńska. Blogerka modowa zamieściła na InstaStories kilka relacji, w których zwraca się bezpośrednio do celebrytki.

Pani Violciu, niech pani poczeka do kolejnego tygodnia, kiedy zamkną wszystko. Kiedy będzie obowiązywać (podobno) dwutygodniowy zakaz funkcjonowania sklepów, restauracji, klubów, kin etc. Tak, będą ludzie siedzieli na kiblu, jak to pani ironizuje i spłyca całą sytuację. Może niektórzy w obawie o swoje zdrowie i zdrowie innych chcą ograniczyć wychodzenie z domu? Do szkół dzieciaki już nie idą. Dorośli do pracy chodzić też nie będą. Bo nie będą mogli! Będą pracować zdalnie albo w ogóle nie będą pracy mieć!!!

To nie chodzi o panikę, a o rozsądek i minimalizowanie ryzyka. Dla wielu ludzi jest to totalnie nowa sytuacja i nie ma co się dziwić, że tak reagują. Tak, owszem jest masa innych wirusów, tak jak i masa innych chorób. Są one jednak od lat nam znane i mamy na nie w większości przypadków skuteczne sposoby leczenia. I może pani aż tak się nie martwi o swoje zdrowie czy zdrowie osób z pani najbliższego otoczenia. Proszę jednak uszanować ostrożność i zapobiegliwość innych. Szczególnie, że mają mniej w du*ie owe zdrowie i rozprzestrzenianie się wirusa, także z korzyścią dla pani. Niech wykupują, co chcą.

Wszystko się dzieje w interesie nas wszystkich, szczególnie osób starszych (ja myślę, że takie osoby pani ma również w rodzinie?). Więc jeśli ktoś chce się zamknąć w domu i siedzieć na "WC", to nic pani do tego! P.S. Papier? Serio, i tak się przyda, nie teraz, to później. Lol. Żenujący jest sposób, w jaki pani komentuje ludzi w tej kwestii. Oraz, czy przyszło pani do głowy, że wzmożone zakupy niektórzy ludzie robią np. po to, aby zaopatrzyć swoich bliskich? Starszych, rodziców, dziadków albo chorych? - pyta Kuczyńska.

Internauci przyznają rację Maffashion.

"Dziękuję za Pani mądrość i odpowiedzialność w temacie koronawirusa", "Brawo za ostatnią relację, w punkt!", "Brawo, że publicznie nie bałaś się skomentować hipokryzji i chamstwa pani Violi" - piszą.

Myślicie, że Violi zrobi się głupio?

KOMENTARZE
(92)
Gosc
4 tyg. temu
Nadspodziewanie mądrze napisala!
Amen
4 tyg. temu
Brawa dla Maffashion. Nie przepadam za nią, ale tutaj ma 100% racji. Oby więcej takiej postawy wśród osób medialnych - mają większe szanse do kogoś dotrzeć niż władza.
Koks
4 tyg. temu
Wszechobecna pogarda w jej wpisach została w końcu bardzo mądrze wypunktowana
Viola?
4 tyg. temu
Bo Wiola to po prostu Kołek i tyle
SzryCzłwk
4 tyg. temu
Naśmiewa się jakby chciała pokazać swoją wyższość
Najnowsze komentarze (92)
Neta as
3 tyg. temu
Brawo. Kołakowska, wstydź się.
Neta as
3 tyg. temu
Brawo....
Kupujacy
3 tyg. temu
Pani Kolakowska nie jest dla innych ludzi zadnym autorytetem.Niech pilnuje swoich dzieci i rodziny.Nikt nie powinien się wtrącać w zakupy innych ludzi.Jego pieniądze,jego sprawa.
Radek
3 tyg. temu
Bardzo mądra odpowiedź. Ale Violcia zawsze była głupiutka, płytka i ograniczona. Rozumek pięciolatki, typowa "dzidzia piernik".
Ciotka
3 tyg. temu
Ciekawe co zrobi p.kołakowska jak jej przyjdzie siedzieć w domu bo kwarantanną, skoro taka mądra , czym będzie się podcierać , co da dzieciom do jedzenia jak jej restauracje i bary szybkiej obsługi pozamykają , a w domu nie ma nic do jedzenia. Poczekamy zobaczymy i w tedy już jej do śmiechu i idiotycznych komentarzy nie będzie.
Kat
3 tyg. temu
Nie dosyć że głupio gada V. K, to wygląda jak lewackie szambo.
przytulania
3 tyg. temu
Nawet jeżeli sklepy będą pootwierane przez cały czas trzeba wziąć pod uwagę, że jeżeli się rozchorujemy nie będziemy w stanie pójść do sklepu. W zeszłym roku miałam grypę i dojście do ubikacji kosztowało mnie dużo wysiłku - do sklepu bym nie dotarła o własnych siłach. Warto mieć zapas jedzenia na kilka dni bo tyle trwa zdrowienie jeżeli choroba ma łagodny przebieg, jeżeli będzie ostry - trafimy do szpitala bo pojawiają się problemy z oddychaniem.
Maggya
3 tyg. temu
No to oczywiste nic odkrywczego nie powiedziała każdy normalny tak uważa
Monika
3 tyg. temu
Bardzo dojrzały i mądry wpis brawo !
Jak
3 tyg. temu
Glupiej babie nie moze zrobic sie glupio.
Masakra
3 tyg. temu
Wypowiadanie gwiazd na temat koronowirusa.Macie skończona medycynę chyba nie. O jeny jedna mam koronowirus nie chcą zrobić badać. Tamto i byle co aby zaistnieć w biznesie. Aby było o nich głośno. Myślicie ze jak dopadnie was to kogoś będzie obchodzić kto kim jest nie!
Masakra
3 tyg. temu
Myślicie cię media powiedzą prawdę ukrywają wszystko. Jak was dopadnie to dopiero będziecie plakac
Masakra
3 tyg. temu
Juz nie mogę tego czytać. Dobrze jej napisała. Każdy patrzy na swój czubek nosa. Tyle zarabiają a teraz za co będą żyć. A inni co mają powiedzieć skoda gadac
Lala
3 tyg. temu
Jak siedzisz w domu to papier jest ci nie potrzebny, wystarczy woda i mydło! Tylko polski naród właśnie taki jest czysty! Banda brudasów i leni... Boją się grypy A codziennie ćpają
fff
3 tyg. temu
fffff
Anne
3 tyg. temu
To nie jest czas na żarty śmiechy.. Umierają ludzie, Najbliżsi przeżywają tragedie To co nie którzy piszą jest wręcz nue na miejscu
Ann
3 tyg. temu
W żadnym kraju, czy to Chiny czy Włoch czy gdziekolwiek indziej nie zamknięto sklepów. Wszędzie zostawiają supermarkety i apteki. Ludzie po prostu bez namysłu panikują. Glupota jest bardziej niebezpieczna niż wirus.
Hania
3 tyg. temu
Dokładnie, Wiolka niedouczona jak zawsze
Sgbj
4 tyg. temu
Julia brawo!
Ella
4 tyg. temu
Nie znam dziewczyny ale brawo dla niej, że odpowiedziała bardzo mądrze nie tylko tej Violi ale i innym może to da do myślenia. Nie musisz wychodzić z domu to nie wychodź. Zrób zapasy i siedź na du..
M.
4 tyg. temu
Pani Viola a kto to znów?
Kacper
4 tyg. temu
Oj Maff ma racje, w tym przypadku mowa o najpotrzebniejszych artykułach jak papier toaletowy i mądre to jest siedzenie w domu na tyłku w dobie szalejącego wirusa a nie udawanie ze nic sie nie dzieje ,apropo papier toaletowy to znika z domu najszybciej...
Trolkkkk
4 tyg. temu
Polać jej!
Trolla
4 tyg. temu
Julia szok! Bardzo w punkt