Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Magda Gessler z empatią o sugestiach, że 15 złotych to wygórowana cena za pączka: "MAM TO W D*PIE"

266
Podziel się:

Magda Gessler to nie tylko królowa "Kuchennych rewolucji", lecz także wysokich cen produktów własnego przepisu. "Kreatorka smaku i stylu" jest już wyraźnie zmęczona uwagami, że życzy sobie zbyt dużo za pączka, a na podobną uwagę zareagowała dość nerwowo...

Magda Gessler z empatią o sugestiach, że 15 złotych to wygórowana cena za pączka: "MAM TO W D*PIE"
Magda Gessler odpowiada krytykom pączków za 15 złotych (AKPA)

Magda Gessler bardzo długo pracowała na pozycję w show biznesie, którą może się dziś poszczycić. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" zarabia nie tylko na występach w telewizji, lecz także na własnym wizerunku, którego użycza coraz szerszej gamie produktów i usług. Tylko niedawno została twarzą browaru, "misiów NFT", a nawet... gry komórkowej.

Mimo dość luźnego podejścia do tego, co ostatnimi czasy reklamuje, Magda Gessler jest przede wszystkim restauratorką. Niestety od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się głosy, że ceny produktów w jej lokalu potrafią przyprawić o zawrót głowy. Na święta oferowała na przykład makowiec za 120 złotych, a od kilku dni nie przestaje się mówić o jej pączkach na tłusty czwartek po 15 złotych za sztukę...

Zobacz także: Anna Mucha zgorszona cenami u Magdy Gessler?

Ceny u Magdy Gessler ponownie stały się obiektem publicznej debaty. Tym razem w obronę postanowiła ją wziąć "krytyczka kulinarna" Anna Mucha, która stwierdziła, że "pewne rzeczy muszą kosztować". Sama restauratorka wiele razy wspominała z kolei przy okazji podobnych afer, że wynika to z wysokiej jakości użytych składników, a więc tym samym kosztu finalnego produktu.

Wygląda jednak na to, że Magda jest już nieco zmęczona ciągłym tłumaczeniem się z cen we własnej cukierni. O głosy krytyki postanowił ją zapytać "Fakt", w rozmowie z którym Gessler stwierdziła, że ma podobne głosy w głębokim poważaniu.

Mam to w d*pie - odparła bez zastanowienia Magda.

Jak to tłumaczy? Oczywiście kosztownym procesem produkcji, na którym nie zamierza oszczędzać. Zapewnia natomiast, że pyszności jej przepisu są warte swojej ceny.

Żeby wyprodukować naprawdę dobrego pączka, trzeba wydać pieniądze. Nie robi się tego z powietrza, tylko trzeba wydać na 36 żółtek i prawie pół kilograma masła na kilogram mąki. To kosztuje - wyjaśnia.

Warto wspomnieć, że Magda doczekała się nawet naśladowcy, który także nie widzi problemu w sprzedaży pączków w horrendalnych cenach.

Przekonała Was, że jednak warto?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(266)
Sonia
6 miesięcy temu
Kupili u nas do pracy te pączki. Dawały tłuszczem i były przesłodzone. Większą przyjemność sprawił mi pączek z piekarni obok domu, w cenie 5 razy niższej.
jano
6 miesięcy temu
Ja usmażyłem sobie pączki sam. Wyszło 9 pączków w cenie 2 u Gesller.
pączek gate
6 miesięcy temu
ja w tym roku tez zapłaciłam za pączka z dobrej piekarni powyżej dychy, a jak ktos chciał inne to kupił 12 sztuk w biedrze za 4 ziko. Kochajmy się ludzie!
Real
6 miesięcy temu
Kudlata my Ciebie tez mamy tam gdzie słonko nie dochodzi.
Bjjj
6 miesięcy temu
Po prostu jest obrzydliwie pazerna. Żeby była jasność, rozumiem czynsz itd. ale akurat ona, z bogatej rodziny, z zarobkami płynącymi z reklam, programów w tv, nie ma prawa narzekać. A cena jest taka, a nie inna, bo ona się nie musi martwić, że ktoś nie kupi. Głupich snobów nie brak, niestety. Cena wcale nie potwierdza wartości paczka, bo w moim mieście są w zasadzie 3 liczące się i dość drogie cukiernie, z podobnymi cenami za pączki. Do jednej w tłusty czwartek są kilometrowe kolejki, do drugiej mniejsze, a do trzeciej, no cóż 😌 niektórzy po prostu się cenią zbyt wysoko.
Najnowsze komentarze (266)
mmmmmmmmmmmmm...
3 miesiące temu
Płaci się za nazwisko,a jedzenie,,dużo ma do życzenia,Bojkotowac Magde Gesler..
J.H
6 miesięcy temu
JA ZROBIŁAM SOBIE SAMA. 😄😄😄😄NIE STAĆ WAS TO NIE KUPUJCE.. SĄ LUDZIE KTÓRZY KUPUJĄ BO ICH STAĆ.
fujjjjjjjjjjj...
6 miesięcy temu
jak na nia potrze to brak apetytu na paczki wystepuje
Zuza
6 miesięcy temu
Paczek za 15 zł.na pewno zdrowszy Ha ha...Ludzie sa tacy naiwni i kupują ,bo lepsze niby Normalne paczki kupiłam w piekarni za 2,5 i były pyszne
Gosc
6 miesięcy temu
Pyza na polskich dróżkach ,paczkowa
Dik
6 miesięcy temu
Skoro ludzie kupuja to nadal moze windowac ceny i zadac 36 zl za paczka
Jolie
6 miesięcy temu
No ale duuuu.ę to ta Pani ma wielką.
Bel
6 miesięcy temu
Ttrzeba przestać ja Reklamować ! Wiecej pokory I oglady. Takie ceny sa Tylko dla picu zeby o tym mowic… Niech kupuja I jedza a jej Niech du… a rosnie..
pierwszy1
6 miesięcy temu
No cóż 15 totroszkę przesada jednego-dwa na spróbowanie ale makowiec to podrożał tylko ok 20% a jest ok
na bank
6 miesięcy temu
pączków nie jadam
Sylwia
6 miesięcy temu
Ja też mam w d. e twoje pączki bo sama smażę lepsze i zdrowsze
Aga
6 miesięcy temu
A ja mam w du*** jej pączki i wszystkie inne.
real
6 miesięcy temu
Kobieto po co się nakręcasz, znasz zasady rynku, jeżeli są chętni do kupowania to może być i po 100 zł. Czy torebka jest warta 30 tys. jeżeli można kupić taniej? Liczy się marka a pani jest marką, jeżeli będzie za drogo a ludzi nie będzie stać najwyżej pani zbankrutuje a na razie nie ma co się martwić.
rzadkie nazwi...
6 miesięcy temu
Zjesz pączka za 15 PLN, to będziesz cenniejszy ... do następnego dnia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie