Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Magdalena Stępień OSTROŻNIE o ślubnych planach z Jakubem Rzeźniczakiem: "Nie warto się ze wszystkim spieszyć"

113
Podziel się

Magdalena Stępień, była uczestniczka "Top Model" i przyszła matka drugiego dziecka Jakuba Rzeźniczaka, na razie nie myśli o przysiędze przed ołtarzem. "Ja nie mam jakiegoś parcia na to" - twierdzi.

Magdalena Stępień OSTROŻNIE o ślubnych planach z Jakubem Rzeźniczakiem: "Nie warto się ze wszystkim spieszyć"
Magda Stępień rozprawia o planach ślubnych z Kubą Rzeźniczakiem (Instagram.com)
bDIyGGdh

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień niedawno wyznali, że oczekują narodzin pierwszego wspólnego potomka. Choć jeszcze kilka miesięcy wcześniej była uczestniczka Top Model oskarżyła piłkarza o rzekomą zdradę, to najwyraźniej wszystko sobie już wyjaśnili, bo po kryzysie nie ma ani śladu.

Patrząc na instagramowe poczynania Jakuba Rzeźniczaka i jego ukochanej można śmiało stwierdzić, że nigdy nie układało im się lepiej. Piłkarz podziękował nawet Magdzie w specjalnym poście na Instagramie i zorganizowali specjalną sesję zdjęciową na okazję ogłoszenia światu radosnej nowiny. Nic zatem dziwnego, że fani zaczynają dopytywać o ewentualne zaręczyny.

bDIyGGdj
Zobacz także: Rzeźniczak osobowością roku w social mediach. "Czasami trzeba ugryźć się w język i nie mówić tego, co się myśli"

Nagabywanie przez obserwujących o ślub dotąd nie przynosiło efektów, bo piłkarz i jego ukochana nie komentowali sprawy. Teraz Stępień poruszyła jednak tę kwestię w rozmowie z portalem Jastrząb Post, któremu wyznała, że nie myśli jeszcze obecnie o byciu panną młodą. Jak sama twierdzi, jest zbyt zaabsorbowana tym, co dzieje się tu i teraz, żeby snuć jakiekolwiek plany.

bDIyGGdp

Myślę, że oboje jesteśmy po przejściach. Nie warto się ze wszystkim spieszyć, wszystko spokojnie, w swoim czasie. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Najlepiej skupić się na tym, co jest tu i teraz - dumała ostrożnie w rozmowie z dziennikarką.

Czy są jednak szanse, że ciężarna ukochana Kuby zmieni zdanie? Jak sama twierdzi, nic nie jest przesądzone, ale teraz po prostu o tym nie myśli.

Nigdy nic nie wiadomo. Nie będę mówiła tak, nie będę mówiła nie. Ale ja nie mam jakiegoś parcia na to. Teraz bardziej skupiam się na ciąży i na tym, co mnie czeka. Bardziej pogłębiam tutaj swoją wiedzę, niż skupiam się na tym, co jeszcze może być na razie odległe - tłumaczy.

Żałujecie?

bDIyGGdq
bDIyGGdr
bDIyGGdK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(113)
Gość
2 miesiące temu
on , matka jego pierwszego dziecka, i teraz ta która będzie matką drugiego są siebie warci. taka prawda
Ola
2 miesiące temu
Dziecko tak, ale ślub w swoim czasie. Nie za mądre to dziewczę.
Gość
2 miesiące temu
Nauka zdalna doprowadza mnie do depresji 😑😔🙁
bDIyGGdL
Gosc
2 miesiące temu
Niewiem ja jestem z moim partnerem bez slubu, oboje jestesmy po ciezkich zwiazkach zakonczone rozwodem, mamy dzieci i zyjemy juz tak 12 lat. Nie wiem nie potrzebuje slubu aby byc szczesliwa, jestem juz po rozwodzie i nie mam juz parcia na to.
aaa
2 miesiące temu
Po prostu powiedz, że goguś nie zamierza się tego związku legalizować.
triki
2 miesiące temu
chyba Kuba nie ma. Gdyby chcial, toby sie oswiadczyl, a ona zapewne przyjelaby oswiadczyny. Nie chce, wiec co ma mowic.
Anna
2 miesiące temu
Czyli ona coś Przeczuwa, że to długo nie potrwa...
Ewa
2 miesiące temu
Niestety jak ktoś nie poprosi o rękę to niie można mówić o ślubie . Szkoda ze nie poprosił jej o rękę jak zaszła w ciąże . Poważnie by ja potraktował
abp Wanker
2 miesiące temu
Żyją w rozpuście w bezbożnym związku bez ślubu kościelnego i błogosławieństwa księdza proboszcza. Karygodne!
Mmm
2 miesiące temu
Obrzydliwe to jak ktoś się pcha między parą. On ma już dziecko.
aaaaa
2 miesiące temu
...i dlatego najpierw zrobiła sobie z nim dziecko :)
safdfa
2 miesiące temu
Luzik magda, jakub równiez parcia na ślub z tobą
Mimi
2 miesiące temu
MOZE WARTO BY szanowna Magda w końcu pomogła swojej mamie. Bo kobieta jest zabidzona, błąka się po Oleśnicy. Straszne córka się bawi a mama sięga dna
bDIyGGdD
Goool!
2 miesiące temu
A to ten król strzelców!! Oni strzelają gole na prawo i lewo tylko nie dla naszej reprezentacji!!
...
Następna strona
bDIyGGef