Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Maja Bohosiewicz czyta książkę o DDA. "Tak, jestem DDA. I na bank nie jest to modne ani fajne"

164
Podziel się

Internauci błyskawicznie zareagowali na z pozoru niewinne zdjęcie. Maja Bohosiewicz część relacji jednak usunęła.

Maja Bohosiewicz czyta książkę o DDA. "Tak, jestem DDA. I na bank nie jest to modne ani fajne"
Maja Bohosiewicz: "Jestem DDA" (Instagram)
bDIxkvOt

Maja Bohosiewicz zaistniała w show biznesie za przyczyną starszej siostry Soni. Dzisiaj obydwie są już rozpoznawalne i popularne, zwłaszcza w internecie, gdzie chętnie chwalą się nowymi projektami zawodowymi czy podróżami. Ostatnio siostry bawią się na Kanarach, gdzie zorganizowano nawet urodziny starszej Soni.

Zobacz także: Maja Bohosiewicz: "Doszłam do takiego momentu, że jestem zadowolona z życia"
bDIxkvOv

Ostatnio relację z kanaryjskiego raju Maja przeplotła zdjęciem z pozoru niewinnej książki. 30-letnia celebrytka pokazała fanom, że czyta poradnik pod tytułem Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików. Jak można się spodziewać, właśnie ten fragment relacji wywołał prawdziwą burzę wśród fanów Mai. Bohosiewicz pokazała też, że dostała tysiące wiadomości z pytaniami, dlaczego czyta właśnie taką książkę. Internauci pytali, czy syndrom DDA dotyczy także jej.

Jeszcze NIGDY, ale to PRZENIGDY moja skrzynka nie zapełniła się wiadomościami w takim tempie. Nie będę kłamać, od kiedy wrzuciłam tę książkę, mam jakieś 3.000 wiadomości z pytaniem, czy warto lub "o to dla mnie". Dziewczyny: jestem może w 1/3 i książki i WARTO! chociaż w życiu nie kupiłabym jej sama. Bo przecież... ej?... ja? DDA? Tak, jestem DDA. I na bank nie jest to modne ani fajne. Ale ku*wa jest. Po prostu faktem - napisała 30-latka.

Wkrótce potem newralgiczne InstaStories zostało usunięte. Maja zostawiła jedynie takie z odpowiedzią na pytanie, czy korzysta z psychoterapii. Celebrytka napisała, że kiedyś taką podjęła, ale przerwała, bo nie zaangażowała się w nią tak, jak powinna.

bDIxkvOB
bDIxkvOC
bDIxkvOW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(164)
Miśka
2 miesiące temu
Jeśli ma FAS, to dzielna z niej dziewczyna!
fer
2 miesiące temu
Niestety po rysach twarzy widać jeszcze FAS.
karolina
2 miesiące temu
Musze cos dodac , dla tych madrali , co to pytaja dlaczego matki nie odchodzily !!! Chcialy , ale dokad !!! ,pensje male , dramatyczny brak mieszkan , rodzina przestraszona , sasiedzi rowniez , gdyz kazdy boi sie zemsty pijaka-sadysty (co to grozi , ze podpali czy zabije!!!), wtedy jeszcze milicja , bezsilna czy malo empatyczna , spisywali protokol i wychodzili a ojciec dopiero wtedy szalal! Oczywiscie wstyd, bol , rozpacz, ale w co trzecim mieszkaniu bylo podobnie , rozpite, bo latwe do sterowania spoleczenstwo , topilo swoje rany , leki w alkoholu! No i jeszcze takie toasty : "pij , bo kto nie pije , ten kapuje"... Smutek bierze na samo wspomnienie! Jesli macie dobry , trzezwy dom , to pilnujcie tego jak oka w glowie! Badzcie zdrowi !
bDIxkvOX
Too
2 miesiące temu
Twarz myślą nie skalana, oczy tęskniące za rozumem.
gosc
2 miesiące temu
ona jest ostro zaburzona
m88
2 miesiące temu
Naqrfiaacie w nią tym FASem, jakby to ona sama piła! Jakby to była kwestia jej wyboru!! Puknijcie się w te puste głowy, a potem walnijcie się w piersi - zwłaszcza te kobiety, które sobie piły czerwone winko w ciąży bo to takie "prozdrowotne" i "nakrwinki", i "lekarzdoradził". Głupota z komentów bije tragiczna!!!!!!!!
mąż jadwigi
2 miesiące temu
kiedy patrzę na Bohosiewiczówny... muszę się napić !
Carrefour
2 miesiące temu
Interesuje ja ten temat, bo twarz jest zniekształcona przez zwyrodnienie alkoholowe, przez to piękna nigdy nie bedzie
miki
2 miesiące temu
Widać bo ma zespół faz
Mama Maksa
2 miesiące temu
B dziwny typ urody.. Nie wiem nawet do kogo lub czego można porównać tą osobę..
Trwam
2 miesiące temu
Czego ta baba jeszcze nie zrobi żeby zaistnieć w mediach?!!!! Nie cierpię jej. A tak w ogóle to rację mają Ci co piszą, że całe roczniki 60-70-80 maja DDA- i nikt się tym nie chwali. Bo i nie ma czym!
mickjagger
2 miesiące temu
Czyli jednak jest prawdopodobnym, że ma FAS.
mickjagger
2 miesiące temu
Czyli jednak jest prawdopodobnym, że ma FAS.
bDIxkvOP
juhuuu
2 miesiące temu
może większość to w twoim środowisku, za pewne robotniczym. Ja nie znam żadnego alkoholika i nie mam ani w rodzinie, ani wśród sąsiadów ani znajomych rodziców. Zależy kto w jakim świecie wyrósł.
...
Następna strona
bDIxkvPr