Goss
|
aktualizacja

Maja Borkowska nie żyje. Była dziennikarka radiowej Trójki zmagała się z nowotworem

58
Podziel się

O śmierci dziennikarki poinformowała rodzina zmarłej w mediach społecznościowych.

Maja Borkowska nie żyje. Była dziennikarka radiowej Trójki zmagała się z nowotworem
Maja Borkowska (EASTNEWS)

Maja Borkowska nie żyje. W ostatnich latach była dziennikarka radiowej Trójki zmagała się z chorobą nowotworową. O śmierci Borkowskiej poinformowała jej rodzina za pomocą mediów społecznościowych.


Z ogromnym żalem informujemy, że Maja przegrała walkę z okrutną chorobą. O terminie pogrzebu poinformujemy jutro - napisała rodzina zmarłej.


Maja Borkowska pracowała w radiowej Trójce przez 20 lat. Choć wielokrotnie podkreślała, że spełnia się w tym zawodzie, to w pewnym momencie postanowiła odejść. O swojej decyzji poinformowała na swoim koncie na Facebooku. W radiu pracowała od 1996 roku.


Może 20 lat to już zbyt długo? Może nie powinno się kochać czegoś aż tak mocno... Ale to było moje miejsce na ziemi. Moje radio. A przede wszystkim było i jest to radio słuchaczy i to im należy się największy szacunek. Dziękuję za wszystko - napisała.

Oprócz pracy na antenie była również autorką bloga, na którym opisywała swoją walkę z chorobą.

Jeśli sam jesteś po zdrowotnych przejściach, zaczynasz też zastanawiać się nad czasem, który tobie pozostał. Czy zmienić coś w swoim życiu? Czy rzucić wszystko i zacząć od nowa? Czy może przestać się wreszcie przejmować wszystkim i na każdym kroku? (...) Tyle się mówi o tym, że dopiero po czyjejś śmierci uświadamiamy sobie, ilu rzeczy nie powiedzieliśmy tej osobie. Ilu gestów nie wykonaliśmy. Sama wiele razy tego doświadczyłam. I chyba nawet rzecz nie w tym, żeby żałować słów wypowiedzianych, bo skoro padły najwyraźniej też były potrzebne. Rzecz w tym, żeby nie wstydzić się wyrażać emocji - podzieliła się Borkowska w jednym ze wpisów.


Pudelek składa rodzinie i bliskim zmarłej najszczersze kondolencje.

KOMENTARZE
(58)
Ksz
4 tyg. temu
Taka młoda kobieta :( jakie to życie jest kruche...
Annna
4 tyg. temu
Wyrazy współczucia dla rodziny
Pati
4 tyg. temu
Niech Ci swiatlo zawsze świeci
ewa
4 tyg. temu
Nie dawno temu pochowałam syna -- wypadek !!--- Serdrczne wyrazy współczucia dla rodziców, rodziny i bliskich !!!! okropna tęsknota i żal !!!!
Que
4 tyg. temu
Mój chłopak jest właśnie na chemii...życzcie nam siły. To jest takie okrutne ...
Najnowsze komentarze (58)
poz
4 tyg. temu
Wygląda na miłą i ciepłą kobietę. Ogromna strata. Wyrazy współczucia dla Najbliższych.
Ela
4 tyg. temu
Czytam artykuł i łzy cisną mi się do oczu. Moja córka ma 27 lat, 10 miesięczną córeczkę i jest w trakcie leczenia . Cały czas czuję strach , żeby nie było wznowy.
Kamila kama
4 tyg. temu
Wyrazy współczucia 😔
111
4 tyg. temu
Nie dawno też pochwalam jedyne dziecko. Chloniak nie dał szans. Miał tylko 31 lat. Współczuję rodzinie. To wielka trauma
mirra
4 tyg. temu
To takie smutne i niesprawiedliwe...współczuję rodzinie bardzo
Kkkkikkkki
4 tyg. temu
Mam o niej piosenke
Zosia
4 tyg. temu
Współczuję rodzinie rozumiem co czują jestem też po usunieciu piersi rozumiem też co ona czuła to jest wielki ból dlaczego ja
Aga
4 tyg. temu
Moja siostra chorowała na raka piersi.Wcześnie wykryty.Teraz jest wszystko w porządku.Wyrazy współczucia dla rodziny
Nika
4 tyg. temu
Bardzo przykra wiadomość,zwłaszcza ze była jeszcze młodą kobietą.Niestety nowotwór atakuje coraz młodszych.\jak to mówią ''śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą''.
Iwo
4 tyg. temu
Wyrazy glebokiegowspolczucia.Moja mama też się zmaga z nowotworem piesi😥
Polka
4 tyg. temu
No i gdzie jest sprawiedliwość boska kto mi powie a moźe jakiś księźulek się wypowie co do wiary. Bandyci , zboczeńcy źyją iają się dobrze a zwykły śmiertelnik musi odejść i zostawić rodzinę.
Gość
4 tyg. temu
Oczy piekne
Ania
4 tyg. temu
Tylko w Bogu ukojenie, w,, Jezusie Chrystusie ,,, Ja jestem drogą , prawdą , życiem kto wierzy we mnie ten ma życie wieczne,,,,
Dom
4 tyg. temu
Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci niech odpoczywa w pokoju wiecznym ,,, Amen
...
Następna strona