Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. "Lekarz od razu wiedział, co jest grane"

237
Podziel się:

Jak poinformował jeden z serwisów, Majka Jeżowska przebywa obecnie w szpitalu. Wokalistka trafiła do placówki z niepokojącymi objawami, jednak obecnie czuje się już ponoć coraz lepiej. Co się stało?

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. "Lekarz od razu wiedział, co jest grane"
Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Co dolega wokalistce? (AKPA, Podlewski)

Majka Jeżowska od lat jest obecna na polskiej scenie i wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Pod koniec października 62-latka wydała na przykład nowy singiel "Skazana", w którym postanowiła rozliczyć się z zakończonego już związku. Wokalistka chętnie relacjonuje również codzienne poczynania w mediach społecznościowych, relacjonując kolejne podróże i spotkania z przyjaciółmi. W wywiadach artystka nie ukrywa natomiast, że czerpie z życia garściami.

W środę media obiegły doniesienia na temat stanu zdrowia Majki Jeżowskiej. Pomponik poinformował bowiem, że wokalistka obecnie przebywa w szpitalu. Jak donosi serwis, powołując się na swojego informatora, Jeżowska zmuszona była zgłosić się po pomoc w związku ze złym samopoczuciem. Przyczyną hospitalizacji wokalistki miało być spożycie pozornie niewinnego deseru...

Jak donosi Pomponik, tego dnia o poranku Jeżowską naszła ochota na kogel-mogel, tak więc postanowiła wykonać wspomniany deser. Choć początkowo artystka nie narzekała na swoje samopoczucie, z czasem pojawiły się u niej niepokojące objawy.

Majka Jeżowska obudziła się dziś rano z wielką ochotą na kogel-mogel. Szybko przyrządziła sobie ten prosty deser i zaczęła załatwiać swoje sprawy. Niestety, w ciągu dnia zaczęła się fatalnie czuć - twierdzi źródło serwisu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Według informatora Pomponika z czasem u wokalistki pojawiły się nudności, zawroty głowy oraz gorączka. Znajomy Jeżowskiej, który miał zawieźć ją do pracy, postanowił więc zareagować i ostatecznie ruszył na SOR. Lekarze ponoć od razu rozpoznali u piosenkarki objawy salmonelli i wdrożyli odpowiednie leczenie. Na szczęście obecnie Majka Jeżowska ma się już ponoć coraz lepiej. Informator Pomponika stwierdził jednak, że jej najbliżsi poważnie drżeli o jej zdrowie.

Lekarz od razu wiedział, co jest grane (...). Stan zdrowia Jeżowskiej zaczyna się poprawiać, jednak było groźnie. Znajomi artystki bali się o jej życie. Byli zdezorientowani, bo takie zatrucie różnie może się skończyć - dodaje źródło serwisu.

Pudelek życzy zdrowia!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(237)
wer
rok temu
nie chcemy Pudelka w tych kolorach !!!!!
Asia
rok temu
Dajcie z powrotem tytuły nad zdjęciami, na głównej, nie wygodnie teraz się przegląda...
Maria
rok temu
Panie prezyd. …Dud….proszę sąsiada nie nazywać przyjacielem bo to nie przyjaciel który okłamuje pana naród ,my potrafimy wybaczać ale nieznosimy kłamców !
Kkk
rok temu
Gdzie są przeprosiny dla narodu polskiego?
Wyjaśniam, że...
rok temu
Wschodnia flanka NATO jest broniona i nic tam nie wleci oprócz rakiet od przyjaciela
Najnowsze komentarze (237)
Zalosna jest!
rok temu
Bozesz, ale tej staroci bije na glowe. Zaduze dawki alkoholu , musi zaczac uwazaj, bo zle skonczy!
Ewa
rok temu
Nie nauczyła się,ze jajka przed rozbiciem należy dokładnie umyć - z płynem do naczyń,ciepłą wodą i wytrzeć na sucho a jeśli mamy użyć na surowo to jeszcze wyparzyć!
Ewa
rok temu
Ładna kobieta tylko ten nos zrobili jej okropnie
laik
rok temu
nie poznałam jej... wyglada jak Monika Richardson czy jakoś tam....może ten sam chirurg plastyczny?
DBN
rok temu
Ludzie o wszystkim mówią dlatego, że tacy jak ty to czytają ż zapartym tchem.
Zojka
rok temu
A może to nie Jeżowska, bo tylko lewe oko przypomina Jeżowską. Wszystko przerobione w tej kobiecie. Nie zdziwcie się więc, jeśli co raz częściej będzie odczuwała różne bóle.
CBM
rok temu
Do Jana cieszę się że nie twoje bo napewnno musiałbyś ję najpierw porządnie wydarzyć i wygotowac.
Bonka
rok temu
Kiedy nioska zarażona jest salmonellą, wówczas zarażone jest i całe jajko, gdyż przez cieniutką błonę przenika zarazek. W tej sytuacji nic nie da mycie jajka czy potraktowanie gorącą wodą chcąc zrobić kogel- mogel czy nie daj Boże wypicie na surowo! Zdrowej nioski jajo będzie zdrowe w srodku, ale salmonella może bytować na skorupce jeśli potem miało kontakt z nią. Nikt nie wie które jajo jest zarażone. Wtedy trzeba po zakupie (nie stykać z innymi produktami )jajek wyparzyć je z 10 sek. od razu, by nie przenieść baktrii dalej (lodówka), a pojemnika się pozbyć. Jeśli będą poddane natychmiast dłuższej obróbce(pieczenie ciasta)- temperatura ją zabije i myć nie trzeba. Przy jajecznicy lepiej wyparzyć. Gospodarz, który karmi drób paszami może spodziewać się bakterii, gdyż w nich właśnie może znaleźć się .Gdy chowa dla siebie- inaczej karmi. Niewłaściwa produkcja i magazynowanie pasz to wylęgarnie salmonelli. Oczywiście są jajka na rynku, które nie są dotknięte w środku salmonellą, ale nie można tego rozpoznać. Już temperatura powyżej 70 stopni niszczy salmonellę na skorupce😊,a w trakcie pieczenia, gotowania w środku. Jednak bardzo przykre a wręcz tragiczne😢 są skutki gdy dostanie się do organizmu (kremy) i pomoc nie przyjdzie zaraz po zauważeniu objawów (wymioty, biegunka, odwodnienie) Ledwo mnie odratowano!
lilli
rok temu
Na drugi raz zje normalne śniadanie a nie zaczyna od słodkiego deseru. Nie wszystkie zachcianki wychodzą na dobre, te z chirurgią estetyczną też
Uzuùuu
rok temu
Jeżowska karma wraca 😈
XDZ
rok temu
Ale jaja ale jaja koniec świata 😯😮😲
Majordomus
rok temu
W wywiadach artystka nie ukrywa natomiast, że czerpie z życia garściami; tzw. stara, ale jara; i chyba śpiwała cały czas jedną piosenkę
Nikt
rok temu
Co to znowu cenzura
kasia
rok temu
Na ostatniej fotce "z lekka" przypomina Torbicką. Chirurg plastyczny się nie napracował.
...
Następna strona