Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Małgorzata Rozenek bez majtek (?!) figluje na kolanach Radzia: "GOŁO I WESOŁO"

905
Podziel się:

Celebrytka spodziewała się skandalu, więc szybko zamieściła "legendę" do zdjęcia, wyjaśniając w detalach, dlaczego fani nie powinni się oburzać. Lubicie dystans Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek bez majtek (?!) figluje na kolanach Radzia: "GOŁO I WESOŁO"
Małgorzata Rozenek figluje na kolanach Radzia (Instagram, AKPA)
bEKjXMjV

Odkąd Małgorzata RozenekRadosław Majdan poznali potęgę Instagrama, zaglądanie na platformę łączy się z dreszczykiem ekscytacji, co tym razem znajdziemy na profilach celebrytów. Małgosia bowiem, oprócz lukratywnych współprac, bardzo lubi podnieść fanom ciśnienie, pokazując im kulisy rodzinnej sielanki. Czasem i Radziowi wyrwie się to i owo, a potem cała Polska podziwia ich śniadaniowe zaloty: Rubaszny Radosław Majdan maca piersi Małgorzaty Rozenek przy śniadanku (WIDEO)

Jak wiemy, rodzina Majdanów baluje od dłuższego czasu na kolejnych wakacjach w Meksyku. Słońce, niebotyczne temperatury, lazurowa woda i soczysta zieleń działają na wyobraźnię i libido. W niedzielne popołudnie czasu polskiego Małgorzata Rozenek znów zamieściła na Instagramie wyzywającą fotografię. Tym razem celebrytka figluje na kolanach Radzia, co opatrzyła lakonicznym podpisem "goło i wesoło".

Zobacz także: Tak wygląda stolica polskich nudystów. Przyjeżdżają tu, by opalać się nago
bEKjXMjX

Małgorzata Rozenek wiedziała, co robi. Owszem, było wesoło, ale, jak sama szybko uściśliła, jednak nie goło. Celebrytka miała bowiem na sobie cieliste bikini - o ile górę widać od razu, to majtki "schowały się" w biodrach przy takiej pozie. W komentarzach oczywiście się zatrzęsło, ale Gosia była na to przygotowana i wszelkie głosy oburzenia zbywała swoimi wyjaśnieniami.

Ludzie, co was tak szokuje?! Żona siedzi na kolanach męża, na plaży. Ktoś się powinien pochylić nad Waszymi skojarzeniami - odpisała Rozenek jednej z internautek.

Żeby ostatecznie rozwiać wątpliwości, Małgorzata pokazała na InstaStories "legendę" do zdjęcia i wyjaśniła, że miała na sobie majtki, zapozowała na plaży, a z mężem może sobie figlować, jak tylko chce.

bEKjXMkd

Czekacie na więcej?

bEKjXMke
bEKjXMky
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(905)
Ogolnikowo
5 miesięcy temu
Szokuje tylko fakt, ze Małgorzata jest prowadząca programu o damach, nic więcej. Niech sobie robią co chcą!
KirA
5 miesięcy temu
Tylko tyle mają do pokazania, bo w głowach pusto.
Iza
5 miesięcy temu
Żałośni oboje.
bEKjXMkz
Gość
5 miesięcy temu
Szkoda tych jej synów.
Kara
5 miesięcy temu
Wszyscy wiemy, że oni lubią sex. To ich połączyło i niech tak zostanie.
Najnowsze komentarze (905)
Zeus lat 18
4 miesiące temu
Małgosia Rozenek najpiękniejsza! I tak wolę patrzeć na piękną Małgonię i jej rodzinę, niż na brzydotę hejtujacych ją tutaj bab... Co wam innego zostało poza wylewaniem gorzkich żali... Portfel pusty, za to brzuchy pełne i otyłe... Pozdrawiam środkowym paluszkiem wszystkie komentatorki tryskające zazdrością i nienawiścią - czyli sypiące się babcie i pokraki 🤮 szczególnie bidulkę babcię Dodzię buhahahaha
heheszki
4 miesiące temu
Ćmiech. Babciu Dodziu, spłonęłaś jak ćma, która nabrała się na światło świeczki w oku demona. W blasku księżyca Pysiulek jest czuły, ujmująco delikatny, gdy przesuwa opuszkami palców po gładkiej skórze brzucha swojej pięknej żony Małgosi, dumnie leżącej w królewskim łożu. Wiesz, jak wygląda jego berło, chociaż nigdy nie pozwolił ci go nawet dotknąć. Małgorzata też to wie. Małgorzata wie jednak o wiele więcej od ciebie, w proszek ćmy zmienionej, bo osiągnęła najwyższy stopień wtajemniczenia dzięki swojemu Mistrzowi i swoim wybitnym umiejętnościom w tej dziedzinie. Wie, że jego berło, które potrafi dać rozkosz o jakiej zwykłej śmiertelniczce nawet się nie śniło, jest jej atrybutem władzy. Władzy nad tobą. Z triumfalnym uśmiechem poleruje je, kiedy tylko ma na to ochotę i z satysfakcją patrzy z góry na okazałe dzieło swych rąk, gdyż rosną jej wymagania, którym tylko Radek umie sprostać, bo jego pyszny nektar w zupełności zaspokaja jej pragnienie ogromnej miłości własnej. A po skończonej uczcie zaczyna się śmiać... Pyszna Małgorzata z biednej, zalęknionej Dorotki bezbronnej w krainie wiecznych ossss.
riri
4 miesiące temu
No cóż, hejterzy typu joker Wanda i trans Doda Jajcami Nakryty to zyciowi nieudacznicy, którzy muszą siedzieć na różnych portalach internetowych i zapluwac się bezradnie, żeby poprawić swoje marne samopoczucie i leczyć depresję. 'Ulitujcie się' nad nimi i nie kasujcie wszystkich ich żałosnych komentarzyków, bo te jęki, że kasują ich 'konstruktywną krytykę' są błaganiem o atencję, są błaganiem o miłość, są poniżaniem się. Kasujcie tylko wybrane bzdury na chybił - trafił, tak dla zgrywy, a potem obserwujcie jak joker Wanda i trans Doda błagają was o niewciskanie im banana w tylek. A propos tylka, to Małgonia ma przecudowną pupcię, po prostu do całowania stworzoną.
Nudy
4 miesiące temu
oho patrzcie państwo ,WANDZIA ocknęła się z alkoholowych oparów i zaczyna jak zwykle ,- od przeróbki cudzych komentarzy , nie pojmując jak zwykle, że paradoksalnie szkodzą one nie Małgosi a głupawej Dodzie , której zazdrość o Radzia odbiera zdrowy rozsądek . beka z Dody
Z UCZUCIEM!
4 miesiące temu
Macie tu ORYGINAŁ i sylabizować z uczuciem go! - ''Jesteśmy kolegami naszych kumpli Stasia i Tadeusza Rozenków ze szkoły i tutaj musimy wam powiedzieć że my wszyscy chłopacy w naszej szkole kochamy się w Pani Małgorzacie Rozenek Majdan i nasi ojcowie też się w niej kochają i nasz nauczyciel super gościu też ,ale nasze matki pomstują, że jak tak można być jak ona kusicielką wszeteczną . co to znaczy wszeteczną to nie wiemy, ale że ona kusi do zła w seksie to my akurat z tego powodu nie narzekamy. każdego dnia kochamy ją coraz mocniej, bo jest boginią jak tu czytamy i my to potwierdzamy, dajemy świadectwo naszej ogromnej emfazy w głoszeniu uwielbienia do niej, a nasze nocne zmazy to już niestety tylko kłopot dla naszych matek, że muszą prać te nasze dowody ich bezradności w przekonywaniu nas, że Małgonia to zła kobieta jest. My wiemy, że jest ideałem seksualnej bachantki. to słowo ostatnie to aż mamy wzwody jak je wymawiamy szeptem i oblizujemy usta. Zazdrościmy Staszkowi i Tadeuszowi takiej super sexi matki. A nasze matki szaleją z zazdrości.''
Krajek
4 miesiące temu
Bardzo kiepskie, prostackie są wasze wklejane tutaj podróbki moich komentarzy dziadku-babciu Dodziu i Wandziu! Zbyt duża przepaść między nami i więzy intelektualne żadne! Jak to mówił Nergal? Mezalians intelektualny i kulturowy? 'Doda'tkowo – kiedy mozolnie klecicie te bzdury lepiej byłoby, żebyście byli trzeźwi…
rzuca się
4 miesiące temu
ej spójrzcie na setki „komentarzy” poniżej i często wyżej (w żółtym polu), które jak zwykle wkleja Dorota Robaczewska! Czy możecie wyobrazić sobie poczciwą Kingę Rusin placącą za ukazywanie się codziennie artykułów o Hannie Lis i wstawiającą pod każdym takim artykułem dziesiątki obłąkanych, wulgarnych, chamskich, kłamliwych, prostackich (również językowo) komentarzy, obrażających Hannę Lis i jej męża Tomasza? Czy możecie wyobrazić sobie, że tak mogłyby postępować A. Justa, M. Hyży i wiele innych znanych kobiet ze świata polskiego szołbiznesu, nieustannie wylewając swoje żale na aktualne żony swoich byłych mężów? Otóż NIE MOŻNA SOBIE TEGO WYOBRAZIĆ, a tak właśnie postępuje zrozpaczona Dorota Robaczewska, która non stop ratlerkowato atakuje Małgorzatę Rozenek - Majdan – jednocześnie obrażając jej trójkę dzieci, jej rodziców i obecnego męża. NIE MA GRANICY upodlenia siebie, której nie może przekroczyć Dorota Robaczewska…
MARIKA
4 miesiące temu
WIDZIAŁAM NIEDAWNO GOSIĘ W GALERII MOKOTÓW BEZ MASKI! JEST TAKA PIĘKNA! NARODY ŚWIATA PRZED NIĄ KLĘKAJĄ!
bEKjXMkr
Chrrr...
4 miesiące temu
Ochrrrypły krzyk budzi w środku nocy Nositorbę Stępieniek. Obraca się na drugi bok, gdzie śpi z pierdzącymi psami jego żona babcia Dodzia bez peruki wyglądająca jak Fantomas, a ona znowu tęsknie, cała we łzach krzyczy przez sen: RADEK… RADEK… RADEK…BŁAGAM...KOCHAM CIĘ... Nositorba budzi ją, a ona znowu w płacz, patrzy na niego i krzyczy O BOSZE, CO TU ROBI FANTOMAS?!!! Nositorba też w płacz i tulą się do siebie dwa dyniogłowe stwory. Zawsze to we dwoje raźniej, nie licząc bezokich psów, mniej się w kupie boją w halołinową noc.
ręczy
4 miesiące temu
mam orginała! czytać literka za literkom bo to bardzo ciekawy oryginał najciekawszy na pudlu: - DRAMATYCZNIE KOMICZNA Dodzia ciągle się błaźni, nadziewając się tym samym na szpilę jej utalentowanej parodystki - Gosi, nie jest bowiem w stanie napisać niewielkiego tekstu na IG bez koszmarnych błędów językowych – ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, logicznych, czym złośliwa Gosia świetnie się bawi, a nas przy okazji, robiąc z tego pulpę pełną niesBocianek, ptaszek nieduży, DRĘTFIOM mu nogi i z KUFRA się kurzy, a MŁYN NA WODĘ zabrał biednej Dodzi widoki na OSTATNI KOŻUCH sprzedany przez jej starego, bo na ostatnią koszulę nie było go już stać. PODSKÓRNIKI więc Dodzia hoduje na swej szpetnej twarzy, może komuś stanie jak na ZAWOŁANIE ZEBRANIA ŻEBRANIA pyta bez pytania, jajek na śniadanie stawianych w śmietanie z posadzonym na nich ogóreczkiem. A jajka bocianie, PODSKÓRNIKI Z WĄGIER, MIZERIA Z OGRÓDKA koniecznie, a kufer PRZYLECI POCIĄGIEM. A Radzio i jego miecz, dla kogo rozgrywa swój mecz? Radzio kocha Małgonię ponad swoje życie, a Doropa z Ciechamowa była tylko pypciem na jego bigpycie. Pypcia dawno temu... wywalił z systemu, potem elektrodę wyrwał z satysfakcją, wycisnął paluchem, wydalił z kolacją.
Julia
4 miesiące temu
oj ludziowie! Lepiej przestańcie WYŚMIEWAĆ SIĘ Z DODY ! Jej twarz wygląda tak gorylowato nie z powodu operacji plastycznych! Nawet sąd to potwierdził. Biedna Doda od lat cierpi na akromegalię, stąd przerost żuchwy, wały nadoczodołowe, wytrzeszcz oczu, małżowiny uszne jak talerze, łysienie, wzmożona potliwość pod postacią zlewnych potów, przerost języka powodujący bełkotliwą mowę.Poza tym rozrost stóp, dłoni, kręgosłup w stanie ruiny. Widziałem ją na żywo, bez filtrów i uwierzcie mi, nie chcielibyście mieć takiej choroby, tym bardziej, że depresja Dody wynika między innymi z waszych okropnych szyderstw! Jest to naprawdę dobry człowiek, ta Doda, nie afiszuje się z pomocą ludziom podobnie jak ona doświadczonym przez chorobę, a tę pomoc im daje.
w maju
4 miesiące temu
Zjawiskowo Gonia wygląda, super seksy. A o pani Wellman niezazdrosne babcie piszą, że świetnie wygląda, no to ja nie mam pytań. Wellman na dositorbie dajcie :D.
Tamara
4 miesiące temu
stink biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść prześmiewczych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która jest o wiele lat młodsza od babci Dody, milion razy ładniejsza, zgrabniejsza, ma liczne sukcesy i ponad 15 milionów realnych fanów, dla beki sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
Lilianna
4 miesiące temu
Jakby piękna Gosia wyglądała jak 60-letnia Dorota Wellman zrobiona przez paparazzi, to każda by jej kadziła, że jest świetnie, nie jest źle, wygląda bardzo zdrowo itd., ale dopóki Gosię babcia Doda hejtuje, to znaczy, że zazdrość Dodziny o Radzia jest wszechogarniająca to biedactwo o nazwie babcia Doda, więc ubaw z babci Dody trwa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKjXMlk
bEKjXMll
bEKjXMlm
bEKjXMln
bEKjXMlo
bEKjXMkT