Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Małgorzata Rozenek celebruje śniadanie z Pysiulą, Heniem i pupilami: "A reszta ma homeschooling"

402
Podziel się

43-letnia celebrytka pokazała fanom, jak wygląda poranny posiłek u Majdanów. Jest czego zazdrościć?

Małgorzata Rozenek celebruje śniadanie z Pysiulą, Heniem i pupilami: "A reszta ma homeschooling"
Małgorzata Rozenek spożywa śniadanie w gronie najbliższych (Instagram)
bDBmJUbV

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że uwielbia luksus (podobno z wzajemnością). Nie jest tajemnicą, że Gosia zarabia krocie jako gwiazda telewizji i influencerka, a dzięki zainteresowaniu, jakie budziła jej ostatnia ciąża, stawki za reklamowe posty poszybowały w górę (co zresztą przekłada się na coraz to bardziej "ekskluzywne" stylizacje).

Jedna z najpopularniejszych rodzimych celebrytek wiedzie "perfekcyjne" życie, czym lubi chwalić się przy każdej nadarzającej się okazji, dzień w dzień racząc fanów kolejnymi postami na Instagramie. Jako że ostatnie tygodnie były dla gwiazdy wyjątkowo intensywne - 43-latka pracuje aktualnie przy nowym filmie Patryka Vegi, gdzie wcieliła się w jedną z głównych ról - mama Henryka jeszcze bardziej docenia chwile "wolności". Nawet w takich momentach Rozenek nie potrafi się powstrzymać przed publikowaniem zdjęć na swoim profilu instagramowym, który śledzi już 1,5 miliona (!) osób.

bDBmJUbX
Zobacz także: Rozenek krytykowana za karmienie Henia marchewką

W środę jedna z najbardziej zapracowanych rodzimych gwiazd w końcu miała okazję, żeby w spokoju zjeść śniadanie w towarzystwie ukochanego "Pysiuli", ich synka i dwóch pupili. Gosia nie byłaby sobą, gdyby nie ukazała "uczty" w instagramowym poście, przy okazji prezentując fanom swoją jadalnię. Na zamieszczonej fotografii można podziwiać drewniany stół zastawiony jedzeniem, przy którym siedzi "Perfekcyjna" w naturalnym wydaniu oraz jej małżonek z Heniem na kolanach.

bDBmJUcd

Dzień dobry, Polsko - napisała gwiazda.

Jak to zwykle bywa w przypadku Małgosi, i ten post spotkał się z zachwytem internautów, co można było uświadczyć w licznych komentarzach.

A reszta ma homeschooling - odpisała Rozenek na jeden z nich.

A Wam kto robi zdjęcia przy serze żółtym?

bDBmJUce
bDBmJUcf
bDBmJUcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(402)
Maria
2 miesiące temu
Super a ja jako człowiek pracujący wpierdzielam kanapkę przed biurkiem zrobiona dnia poprzedniego
ona
2 miesiące temu
fajnie moc takie sniadanie jesc spokojnie w tygodniu xD
Jaś
2 miesiące temu
42 lata ma, nie 43
bDBmJUcz
ziew
2 miesiące temu
nudny serial z Dodą dawno się skończył
Alanserka
2 miesiące temu
Takim to dobrze. Siedzą sobie w domu dzien roboczy a kasa leci za lanserstwo.
Najnowsze komentarze (402)
kołomyja
2 miesiące temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat w Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, na punkcie których od dawna ma kompleksy. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy, a na żółtym polu negatywne o Majdanach, z natychmiastowymi dziesiątkami 'polubień', co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM!
kiki
2 miesiące temu
Widmo ,,lady'' Małgorzaty nieustannie krąży nad Dorotą, byłą żoną (chociaż zdjęć ze ślubu nikt nie widział) ,,lorda'' Radosława. Poprzednia żona tego nadal ekscytującego mężczyzny, zwana Dosią, jest też dziennym i nocnym upiorem obecnego męża Małgorzaty. Schizofrenia postępowania Doroty polega na tym, że z jednej strony szczerze zazdrości urody i wykształcenia prawniczce Małgorzacie (sama ma tylko wykształcenie podstawowe, a urody deficyt), z drugiej strony dostosowała się do obecnych preferencji seksownego i eleganckiego Radka, żeby wyglądać i zachowywać się jak ,,lady'' Małgorzata, która robi z tego bycia lady parodię, ale uboga intelektualnie Dorota tego nie pojmuje. Stąd te patetyczne śpiewy z orkiestrą, ,, honorowe'' śmieszne deklaracje itp., i na dodatek zgrywanie nastolatki, co w przypadku starszawej Doroty daje tragikomiczny efekt.
szrot
2 miesiące temu
Kobieta (?) Robaczewska - Stępieniek, wyglądająca jak 30-letni zardzewiały samochód ze szrotu, naładowana bez umiaru sztucznymi tworzywami (worki galarety w cycach, botoks, itd.) wstawia codziennie w Instagramie dziesiątki swoich idiotycznych fotek, przy czym cały czas waruje, kasuje, wysyłając bluzgi i obelgi tym osobom, którym te zdjęcia/ ujęcia się nie podobają. PRZERAŻAJĄCE, że starszawa pani całą swoją „działalnością” w Instagramie idealnie wpisuje się w zachowania typowe dla infantylnych, psychicznie zaburzonych 13, 14-latek! Jej wściekłość dowodzi, że nie trawi ona, iż jest najbardziej nielubianą, najbardziej żałosną celebrytką w Polsce…
Noszowy
2 miesiące temu
Wielki szok przeżywa codziennie rano biedna babcia Doda! Budzi się, przeciera kaprawe oczka, rozgląda się, a tu koło niej leży nie jej ukochany - męski Radosław, samiec Alfa lecz starszawy cieplutki jak bułeczka nositorba. Jaki nieprzyjemny wstrząs, można dostać zawału…
SANDRA
2 miesiące temu
teraz juz wiecie dlaczego????? NO
SANDRA
2 miesiące temu
kocham dzieci dlatego jestem ciocią
SANDRA
2 miesiące temu
kocham dzieci dltego jestem ciocią
SANDRA
2 miesiące temu
dziecko jest wazniejsze niz co innego
bDBmJUcr
SANDRA
2 miesiące temu
dziecko jest najważniejsze
SANDRA
2 miesiące temu
DZIECKO TO SKARB RODZICOW
SANDRA
2 miesiące temu
dziecko to skarb rodziców
SANDRA
2 miesiące temu
JA KOCHAM MALUTKIE DZIECI I SZCZENIACZKI MALUTKIE I KOTKI MALUTKIE
Grazia
2 miesiące temu
Masakra
123
2 miesiące temu
ona nie jest 1978 r. ?
...
Następna strona
bDBmJUcT