Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Małgorzata Rozenek jest skłonna się "postarzyć", żeby dostać szczepionkę: "Jak trzeba będzie powiedzieć, ŻE MAM 52 lata, to nie ma sprawy!"

702
Podziel się

Małgorzata Rozenek postanowiła wykorzystać niejasności dotyczące jej metryki, żeby jak najszybciej przyjąć szczepionkę na covid. Myślicie, że się uda?

Małgorzata Rozenek jest skłonna się "postarzyć", żeby dostać szczepionkę: "Jak trzeba będzie powiedzieć, ŻE MAM 52 lata, to nie ma sprawy!"
Małgorzata Rozenek grozi, że ujawni swój "prawdziwy" wiek (Instagram)
bDSAURTp

Jak zapowiedział ostatnio premier Mateusz Morawiecki, Narodowy Program Szczepień ma znacznie przyspieszyć. Wydawało się, że jego słowa znajdują pokrycie w rzeczywistości, gdy 1 kwietnia uruchomiono rejestrację na terminy szczepień dla osób między 40. a 60. rokiem życia. Niestety osoby powyżej 40. roku życia mogły zapisać się tylko przez chwilę, bo system bardzo szybko przestał działać. Jedną z osób, który liczyły na uzyskanie terminu szczepienia była Małgorzata Rozenek. Celebrytka niestety nie zdążyła się "załapać"...

Super plan z tym rzuceniem terminów szczepień tak sobie z d*py w prima aprilis - napisała na InstaStory.

5 minut po tym jak go wypuścili to próbowałam wejść, ale no niestety padł system - dodała rozczarowana Rozenek.

bDSAURTr
Zobacz także: Małgorzata Rozenek o koronasceptykach: "Zapraszam do szpitala"

Gonia postanowiła podejść do sprawy humorystycznie i wykorzystać słynną legendę o tym, że odkąd wkroczyła do show biznesu, kłamie na temat swojego "prawdziwego" wieku.

bDSAURTx

Chciałam powiedzieć, że żeby uzyskać szczepionkę, jestem gotowa przyznać się do wieku, który podobno ukrywam. I razem z Radosławem zgłaszamy chęci zaszczepienia się nawet Astrą Zenecą, czymkolwiek. Tak tylko rzucam w eter i jak trzeba będzie powiedzieć, że mam 52, albo tam ile mi mówią, że mam, to nie ma sprawy - wyznała na InstaStories rechocząc z Radziem w łóżku.

Jakbyś miała lat tyle, ile uważają, to byś już dawno była zaszczepiona - dodał Majdan.

Mamy nadzieję, że misterna intryga przyniesie skutki!

bDSAURTy
bDSAURTS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(702)
Wielbię MRM
1 tyg. temu
MRM ma wybitny talent do zarabiania pieniędzy, pyszną urodę, głos bardzo dobry, seksowny i namiętny, mało która jej głosem dorównuje, do tego apetyczna, nie jest wysuszona i żylasta jak taki np. Dodon, poza tym MRM jest mega rasową laską, taką suczą... usta ma odrobinę przesadzone, kiedy zrezygnuje z dalszego ich powiększania będzie idealna. Natomiast charakter... no cóż typ niepokorny i walący prosto z mostu! W dzisiejszych czasach trzeba się uśmiechać i wszystkim sztucznie słodzić. Nie każdy ma na to ochotę. Małgonia nie ma na to ochoty i słusznie, a Radek kocha tę zołzę 'nie mów do mnie teraz' do szaleństwa!
cytat
1 tyg. temu
Pomponik: 'Wystarczy (...) sprawdzić listę absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, którą Małgorzata, wówczas nosząca nazwisko Kostrzewska, ukończyła w roku szkolnym 1996/97 (absolwenci opuszczają szkołę, mając 19 lat). Swoją uczennicę pamięta doskonale wychowawca klasy Włodzimierz Sidor. "Małgosia była w klasie, którą prowadziłem przez 1,5 roku" - mówi "Na Żywo". Co więcej, w jednym z tabloidów Rozenek pokazała swój dowód osobisty - data jej urodzenia to 1 czerwca 1978 r.'
Jana
1 tyg. temu
Gosia wygląda najwyżej na 26 lat. Majdan ciąle ją rozpieszcza. Fajnie ma Gosia.
bDSAURTT
PONAD SIŁY
2 tyg. temu
To może chociaż w święta nie będzie nas drażnić swoim szczęściem, urodą, bogactwem i wszystkim tym co nas do jasnej Anielki doprowadza!!!!!
Maximo
1 tyg. temu
Doda is very ugly and very stupid grandmother.
Najnowsze komentarze (702)
gosc
5 dni temu
skonczcie juz z ta sztuczna babcia
MM KŁAMIE!
1 tyg. temu
Majdankowa NON STOP KŁAMIE! Ponad rok temu, w połowie grudnia 2019, Małgorzata oznajmiła w Pudelku, jak papież „urbi et orbi” (miastu i światu), że DO KOŃCA ROKU podejmie z Radosławem Majdankiem OSTATNIĄ PRÓBĘ IN VITRO. KŁAMAŁA, tak jak kłamie zawsze, wszędzie – ze swoim wiekiem, szkołą baletową, wykształceniem, „sobowtórką” z matury 1988, z dobrą sprzedażą „perfum” Vabun, wspaniałymi zarobkami, milionem wielbicieli w Instagramie, z działaniem jej fundacji MRM itd. ZALEDWIE TRZY TYGODNIE PÓŹNIEJ, NA POCZĄTKU STYCZNIA 2020, Majdankowa wyjawiła, że JEST… W CZWARTYM MIESIĄCU CIĄŻY, a mały Majdanek urodzi się w czerwcu! Co bardziej podziwiać – bezczelność i brak jakichkolwiek moralnych zahamowań u Małgorzaty Majdanek, czy też głupotę jej wielbicielek? Niedawno doszło jeszcze jedno, wyjątkowo podłe kłamstwo: Majdankowa publicznie chwaliła się, że pomaga finansowo swojemu byłemu mężowi Jackowi Rozenkowi, będącemu w okresie rehabilitacji po udarze. Dzień później powiedział on w wywiadzie, że NIKT mu nie pomaga! Przez wiele minionych dni x-letnia Małgorzata Majdanek kłamała o „swojej” firmie, nazwanej Drama – słowo najlepiej opisujące ją samą. Dodatkowo „Gosia” kłamie, że te wszystkie głupie, lukrowane artykuły w Pudelku są non stop wstawiane z czystej miłości do niej, a „dziennikarz” - niejaki Bartek Fetysz – zrobił niedawny wywiad z nią za darmo, bo ją bardzo kocha, uwielbia jej silikony, jej wytrzeszcz oczu i… zupełnie „bez znaczenia” jest, iż Bartuś współpracuje z WP/ Pudelkiem! Ostatnio opowiadała brednie o doktoracie dla siebie. Od prawie dwóch lat Majdankowa kłamie też o kupowaniu olbrzymiej działki budowlanej i stawianiu tam rezydencji. Teraz w desperacji kłamią o następnym dziecku, żeby skusić jakichś reklamodawców, bowiem JUŻ ICH NIE MA Czy naprawdę są w Polsce ludzie, którzy łykają nieustające, bezczelne kłamstwa Małgorzaty Majdanek???
PROSTA MM
1 tyg. temu
Całkowicie chybione jest Małgorzato Majdanek przerabianie moich komentarzy, w których wyśmiewam ciebie (świadomie małą literą), twojego obecnego męża-utrzymanka, Heńka i pozostałych synków. Jesteś zbyt prostą kobietą, zbyt nędzną intelektualnie i ubogą językowo, żebyś była w stanie napisać prawidłowo, poprawną polszczyzną, kilka logicznie brzmiących zdań. Bez sensu są podróbki moich tekstów, bowiem cały wydalany przez ciebie nieznośny bełkot jest jedynie wściekłym, obłąkanym atakiem na piosenkarkę Dorotę R., zwaną Dodą. To efekt tego, że nienawidzisz poprzedniej żony Radosława Majdanka, która jest o wiele lat młodsza, ładniejsza, zgrabniejsza, ma sukcesy i dziesiątki tysięcy fanów – w odróżnieniu od ciebie, mającej w Instagramie followersów, z których 98% to boty, internetowe widma - kupione w Indiach, Chinach, Bangladeszu…
Kraj
1 tyg. temu
Nie rezygnuj Dodziu Ustępień z przerabiania moich komentarzy wyśmiewających ciebie, bezrobotnego mężusia i jokera! Jesteś babą zbyt prostą, zbyt mało inteligentną, po jakiejś gminnej podstawówce, pozbawioną dowcipu i logiki myślenia, więc twoje podróby są po prostu głupie. Na dodatek masz paranoiczną obsesję Małgorzaty, aktualnej żony Majdana, z którą zdradzał cię od zawsze. Nadajesz się do leczenia przez naprawdę dobrych lekarzy i terapeutów… ale to i tak nic nie pomoże, nie rezygnuj więc z przerabiania moich komentarzy, naprawdę mam ubaw, jak obserwuję twoje bezowocne wysiłki przypodobania mi się. Błaźnij się dalej! hahahahahahahaha
Krajek
1 tyg. temu
i znowu paszkwile na Dodę ! ale jaja świąteczne, ze śmiechu już mam zajady, dajcie tego więcej!
PRZED PODRÓBĄ
1 tyg. temu
Nositorból bólu babci Dodzi wrócił do szarej rzeczywistości! Na meksykańskiej plaży (aż 15 kilometrów od nędznego hoteliku, gdzie mieszkali Nositorbólewscy, a niedaleko ekskluzywnego hotelu gdzie mieszkali Majdanowie), nositorból bezskutecznie wypatrując polskich piękności - Małgorzaty i Natalii, gapił się do woli na młodziutkie, piękne Meksykanki, Rosjanki i inne śliczne kobiety, mając pod bokiem starszawkę Dodzię - zwiędniętą i zdziadziałą, choć nabrzmiałą od chemii i tworzyw sztucznych. Podniecony widokiem uroczych młódek przypominał sobie nositorból cudowne lata z Kamą, którą pieszczotliwie nazywał swoim Kamyczkiem Szczęścia, prawdziwą kobietą o cudownych, kobiecych kształtach. Jej naturalne piersi to pełna wspólnych uniesień bajka. To były czasy... cóż, było, ale czy bezpowrotnie minęło?! Na razie zdołowany, bezrobotny, ziewający na widok babci Dodzi nositorból znowu leży całymi dniami w barłogu, w pękniętych w kroczu kalesonach, bo babcia Dodzia ma dwie lewe ręce nie tylko do szycia. Znowu garbi się zniechęcony nad smartfonem, przerabiając dziesiątki koszmarnych fotek babci Dodzi, żeby dało się to wypuścić na jej Insta, bo jej wyimaginowana rywalizacja na tyłki z aktualną żoną Majdana stała się wręcz oklepana. Tylko tyłki mu nie w głowie, gdy jednocześnie odpycha nogami nieustannie włażące mu na tę głowę dwie sztuki słodkopierdzących karykatur psów przedpokojowych rasy szitsuk. Jaki bolesny powrót z krainy marzeń… ach, może by tak pójść gdzieś z torbami, byle dalej od nudnej Dodzi starszawki pośmiewiska nie tylko Majdanów i reszty Warszawki.
łapa w muł
1 tyg. temu
Uwaga! Wszystkie negatywne konentarze o Gosi zawsze są pisane między godziną duchów a godziną pasibrzuchów (taki sam styl niegramatycznego bełkotu)!!! Antyfani Gosi z Azji, Dermabrazji czy Kurtuazji za grosz??? Bezdurni hejterzy z farmy Żebraczy Krzyk Rozpaczy skromnie opłacani przez Dosiutę wielokrotnie zdradzoną dotkliwie przez Radzia z Gosią? A może to firma krzak - Bezzębny Smajl Dżokera z gminy Cichyznój Klopsisko? Głosujcie anonimowo dając łapę lub merdając ogonem.
A gdzie jest
1 tyg. temu
Docha Robaczewska Ustępień z twarza monstera 🤮🤮🤮
bDSAURTL
Grazia
1 tyg. temu
Dawniej ludzie wstydzili się głupoty teraz głupotą się chwalą .
BYŁO, MINĘŁO
1 tyg. temu
Radosław Majdanek wrócił do rzeczywistości! Na plaży obok Tulum (aż 5 kilometrów od nędznego hoteliku, gdzie mieszkali Majdankowie!) popatrzył sobie „Radzio” na młodziutkie, piękne Meksykanki, Rosjanki i inne śliczne, mając pod bokiem starszawkę Małgorzatę - monstrum nabrzmiałe od chemii i tworzyw sztucznych. Podniecony widokiem uroczych młódek przypominał sobie Majdanek cudowne lata z nieletnimi panienkami w sopockiej Zatoce Sztuki. Było, minęło! Gnuśny, bezrobotny, sztucznie owłosiony na czaszce Radosław znowu leży całymi dniami w barłogu, w ulubionych białych kalesonach. Znowu uśmiecha się sztucznymi zębami do smartfona, trzaskając dziesiątki fotek, wpuszczając je w Instagram, odpychając nogami nieustannie włażące na niego dwie pierdzące karykatury psa. Jaki bolesny powrót…
czytacz
1 tyg. temu
I znowu Rozenzwajgowa!!??
Dari
1 tyg. temu
Nie no Rozenkowa jest młodziutka sadzac po minach mój syn 4 letni tez takie czasami robi
TIZONA
1 tyg. temu
Zrezygnuj Małgorzato Majdanek z przerabiania moich komentarzy, wyśmiewających ciebie, bezrobotnego mężusia i synków! Jesteś kobietą zbyt prostą, zbyt mało inteligentną, pozbawioną dowcipu i logiki myślenia, więc twoje podróby są po prostu głupie. Na dodatek masz paranoiczną obsesję Dody, poprzedniej żony Majdanka. Nadajesz się do leczenia przez naprawdę dobrych lekarzy i terapeutów…
Why not
1 tyg. temu
Ojjoj dziś Lady bez paluszka w buzi...?😂😂😂
...
Następna strona
bDSAURUn