Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama przeżywa renesans. "Są bardziej ZSYNCHRONIZOWANI niż kiedykolwiek"

42
Podziel się:

Zagraniczne media donoszą, że książę William i księżna Kate weszli w nowy etap swojej relacji. Informator z pałacu twierdzi, że małżeństwo radzi sobie wyjątkowo dobrze - zarówno z wychowywaniem dzieci, jak i z pełnieniem nowych obowiązków. To uciszy plotki o rzekomym kryzysie w ich związku?

Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama przeżywa renesans. "Są bardziej ZSYNCHRONIZOWANI niż kiedykolwiek"
Księżna Kate i książę William doskonale radzą sobie z nowymi obowiązkami (GETTY)

Tygodnik "US Weekly" podaje, że książę William i księżna Kate są w szczytowej formie, jeśli chodzi o sprawowanie nowych obowiązków, które zostały im powierzone po śmierci królowej Elżbiety II. Po odejściu monarchini, król Karol III przydzielił im nowe tytuły oraz zadania.

William i Kate są bardziej zsynchronizowani niż kiedykolwiek. [...] Cenią to, co mają ze sobą. Dla nich rodzina jest najważniejsza i zawsze będzie - przekazał informator z pałacu.

Księżna Kate i książę William doskonale radzą sobie w nowych rolach

Według źródła magazynu, król Karol III od początku wierzył, że William i Kate sprostają nowym obowiązkom, dlatego też z radością powierzył im współkierowanie monarchią. Jeśli wierzyć doniesieniom, starszy syn władcy i jego żona są podekscytowani nowymi rolami, a co za tym idzie również obowiązkami. Ogrom pracy, z jakim musieli się zmierzyć, sprawił, że zakochani jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie.

Chcą kontynuować współpracę z Karolem i Camillą oraz z innymi członkami, aby pomóc poprowadzić rodzinę królewską w bardziej nowoczesnym kierunku. [...] Są pełni podziwu dla siebie nawzajem. [...] William mówi każdemu, że nie poradziłby sobie bez Kate, a ona odpowiada tym samym - dodało źródło.

Księżna Kate i książę William starają się wychować dzieci w normalnym środowisku

Kiedy para nie zajmuje się swoimi oficjalnymi zadaniami, spędza czas z dziećmi w Windsorze. Rodzina regularnie urządza wieczory filmowe, podczas których każdy może zaproponować swój tytuł. George, Charlotte i Louis wrócili już do Lambrook School.

Dzieci dobrze się adaptują i nawiązują nowe przyjaźnie - podaje tygodnik.

William i Kate starają się być zaradnymi rodzicami, ale unikają bycia apodyktycznymi. Podobno surowo podchodzą do czasu spędzonego przed komputerem czy smartfonem i nalegają, aby dzieci wykonywały prace domowe - takie jak wyprowadzanie psa i zmywanie naczyń.

William i Kate są zdeterminowani, aby wychowywać dzieci w jak najbardziej normalnym środowisku - powiedział informator.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(42)
Matka
3 miesiące temu
Zwyczajnie dojrzeli dzieci większe więcej spokoju . I nadal są młodzi . Znam to ma teraz tak samo 😀
UKFill
3 miesiące temu
Lubie ich..
Bella
3 miesiące temu
Komu wciskacie takie kity. Odgrywają swoje role najlepiej jak umieją. Taka robota.
Jerry
3 miesiące temu
„Książę William w Nowym Jorku”; żadnego pościgu samochodowego”. Książę William dosłownie zdobywa publiczność, której chciała Rachela. Czerwony dywan, zamknięta ulica nr 5 i tysiące ludzi czekających aby go przwitać. Omid (ustnik/plastuś Racheli) weetuje z tygodniowym wyprzedzeniem o wszelkich wydarzeniach związanych z Rachelą, a i tak nawet 20 osób nie pojawia się, aby ją zobaczyć.
Www
3 miesiące temu
Uwielbiam tę parę. Oby się nie zepsuli.
Najnowsze komentarze (42)
Emeryt
3 miesiące temu
Jestem anarchista!
JJ2
3 miesiące temu
życzę im aby byli szczęśliwi, z pewnością będą doskonałymi monarchami w przyszłości
Ewa
3 miesiące temu
Eeee tam , o ludziach tak bardzo na świeczniku, jak oni, zawsze będą plotki, a widać, że są fajną parą, która doskonale się rozumie, kocha i też po prostu lubi być ze sobą.
gość
3 miesiące temu
Nie lubię ich. Są sztywni i sztuczni.
HL49
3 miesiące temu
Komuś coś się pomyliło. Biedacy nie mają zmywarki i dzieci muszą zmywać!
Ola
3 miesiące temu
Czy to nie interesujące, że książę William wstał wcześnie i postanowił pobiegać po Central Parku. Nikt nie zrobił mu zdjęcia ani się do niego nie zbliżył. Książę William odbył w spokoju cudowny, spokojny poranny jogging po słynnym Central Parku.
Aha...
3 miesiące temu
Już widzę jak ich dzieci zmywają naczynia 🤣
Ach
3 miesiące temu
Kate ostatnio bardziej promienna. Wygląda, że problemy wynikające z domniemanych romansów Williama minęły i że znowu sypiają że sobą.
Robert
3 miesiące temu
Kate poszła do Rose na nauki
Swojska
3 miesiące temu
Zsynchronizowni do sztucznych usmiechow a rozwod za zakretem...Rose kreci Willa bardziej!!
MERRY
3 miesiące temu
Oh, aah, to pudełek siedzi im w szafie i obserwuje
Zeda
3 miesiące temu
Żal mi jej. Fajna babka
So True
3 miesiące temu
Ze niby Willi trzyma ptaszka w spodniach? A sucha Kasia usmiecha sie bardziej niz zwykle? Ja akurat nie wierze w ich idealny zwiazek. Dlaczego? Poniewaz wszyscy znamy afere z kochanka/przyjaciolka oraz wszystkie inne historie z dworu krolewskiego.
Beta
3 miesiące temu
Wszyscy zwolennicy monarchii mają mentalność chłopów pańszczyźnianych i podnóżków. Nie zrozumiem nigdy jak można w XXI popierać ten twór. Jak widać ludzkość nie rozwija się tak szybko jak technologia.