Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Marcelina Zawadzka z ukochanym Tomaszem zdobywają szwajcarskie szczyty (ZDJĘCIA)

147
Podziel się

Po miesiącach ukrywania związku, Marcelina Zawadzka już nie wstydzi się pokazywać światu swojego partnera, Tomasza Włodarczyka. Ostatnio podzieliła się serią zdjęć z ich zimowego wypadu.

Marcelina Zawadzka z ukochanym Tomaszem zdobywają szwajcarskie szczyty (ZDJĘCIA)
Marcelina Zawadzka na wakacjach z ukochanym w Szwajcarii (fot. Instagram, @marcelina_zawadzka)
bDJSpKWJ

Odkąd Marcelina Zawadzka rozstała się z Pytaniem na Śniadanie w związku z oskarżeniami o pranie brudnych pieniędzy i korzystanie z karuzeli vatowskiej, nie może narzekać na nudę. Nie będąc już związana kontraktem z gmachem na Woronicza, była Miss Polski przy pierwszej lepszej okazji czmycha z kraju na luksusowe wojaże dookoła świata. Przy okazji zacieśnia podczas nich więzy przyjaźni z trójmiejską śmietanką towarzyską, reprezentowaną przez krewnych i znajomych Natalii Siwiec.

Ostatnie dni Marcelina Zawadzka spędziła w szwajcarskim kurorcie narciarskim Verbier, gdzie z uśmiechem na ustach poznaje nowe triki do wykonywania na snowboardowej desce. Może w tym liczyć na wsparcie nie tylko Jarosława Bieniuka i "światowej sławy modelki" Zuzanny Pactwy, ale też swojego ukochanego - "trójmiejskiego biznesmana" Tomasza Włodarczyka.

bDJSpKWL
Zobacz także: Marcelina Zawadzka rozmyśla na środku jeziora

W ostatni piątek Marcela uraczyła swoich internetowych fanów kolejną dawką uroczych widokówek ze stoku. Widzimy na nich między innymi cierpliwie pozującego do zdjęć Włodarczyka, dla którego w końcu to nie pierwszy romans z show biznesem. Przez relację przewija się również rozłożony na śniegu Jarosław Bieniuk.

bDJSpKWR

Zobaczcie najnowsze zdjęcia ze szwajcarskiej ucieczki Marceliny Zawadzkiej i jej ukochanego. Widać, że dobrze się bawią?

bDJSpKWS
bDJSpKWT
bDJSpKXm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(147)
Jarek K.
2 miesiące temu
Wąsik musi smyrać
Elki
2 miesiące temu
Jak Kazda gwiazda , wyjazd by strzelac fotki... boze chorn mnie o takich istot
VAR
2 miesiące temu
jaka wieś - słuchawki z kablem
bDJSpKXn
KRZYCHU
2 miesiące temu
Życie jak w Madrycie!!!
Tak Tylko...
2 miesiące temu
- Podobno jest narodowa kwarantanna i ograniczenia w podróżowaniu? - Ale tylko dla rodaków-biedaków. - W sumie racja. Biedy jest dużo, niech w chałupach zdycha. - A szlachta niech się bawi.
Gybcx
2 miesiące temu
A ona się ciągle bawi, nie że zazdroszczę, ale myślę że można jednak nie denerwować ludzi w tak trudnym dla nich czasie, w pandemii, to takie nieprzyzwoite, a nawet popracować charytatywnie , jak pieniędzy góra. To byłoby szlachetne i poprawiłby się wizerunek .
Wera123
2 miesiące temu
Szkoda że z bieniukiem zaczęła trzymać. To jej już zaszkodziło na wizerunku
Brrr
2 miesiące temu
On się teraz n A niej może lansowac
Egościu
2 miesiące temu
Ależ facet podobny do Adasia Bieleckiego Naszego genialnego himalaisty który mieszka w mojej ukochanej Wielkopolsce co poczytuję Sobie za ogromny zaszczyt, że Nasz region wybrał na miejsce zamieszkania Swojej rodziny
Lil
2 miesiące temu
On ma do niej maślane oczy, ona niewzruszona
gościówa
2 miesiące temu
Piękna para - życzę szczęścia. Żal tylko, ile jadu sie wylewa w tych komentarzach... MZ jest jedną z najpiękniejszych naszych missek, ma figurę bogini, pracuje a nie spoczywa na laurach, a hejterzy będą hejtować wszystko. Doradcy niejednego wyprowadzili na manowce, ona ma prawo nie znać się na prawie i podatkach, po to wzięła profesjonalnych doradców, więc wy co hejtujecie sami sie przyjrzyjcie swoim sprawom.
Tomsi
2 miesiące temu
Czekamy na Sex taśmę;)pozdro
ROMANUS
2 miesiące temu
Marcelina jest tam z Tigerem Bonzo?
bDJSpKXf
Pyza.
2 miesiące temu
Dziś jest ten ukochany jutro będzie inny.
...
Następna strona
bDJSpKXH