Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Marcin Bosak zrezygnował z "Tańca z Gwiazdami" PRZEZ ŚLUB? "Dotąd nie był gotowy na to, by przyrzekać miłość i wierność aż po grób"

81
Podziel się:

Aktor podobno potrzebował więcej czasu na przygotowanie się do złożenia małżeńskiej obietnicy Marii Dębskiej, dla której zostawił matkę swoich dzieci.

Marcin Bosak zrezygnował z "Tańca z Gwiazdami" PRZEZ ŚLUB? "Dotąd nie był gotowy na to, by przyrzekać miłość i wierność aż po grób"
Bosak zrezygnował z "Tańca z Gwiazdami" przez ślub? (East News)

Marcin Bosak zdobył popularność dzięki rolom w polskich serialach, ale nie udało mu się nigdy wejść do świata pierwszoligowych celebrytów. Może mieć to związek z tym, że w odróżnieniu od wielu swoich kolegów aktor raczej stroni od bywania na ściankach i chroni swojej prywatności, przez co niewiele wiadomo o jego życiu.

Przez kilkanaście lat Bosak związany był z Moniką Pikułą, z którą doczekali się dwóch synów. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, a od 2017 roku łączony jest z koleżanką po fachu - Marią Dębską, którą poznał się na deskach Teatru Studio. W jednym ze spektakli aktorzy grali małżeństwo i najwyraźniej tak bardzo wczuli się w role, że przenieśli fikcję do rzeczywistości.

Niedawno aktor postanowił ocieplić znajomość z show biznesem i zdecydował się na występ w Tańcu z Gwiazdami. Niestety jego plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, a emisja programu została przeniesiona na drugą połowę roku. W świetle tych wydarzeń Bosak zrezygnował z udziału, tłumacząc swoją decyzję wcześniejszymi zobowiązaniami zawodowymi.

W kuluarach plotkowano jednak o innych możliwych powodach rezygnacji. Jednym z nich miała być niewystarczająca gaża, która odbiegała od oczekiwań Marcina. Innym - zbliżający się termin ślubu z Dębską, który celebryci skrzętnie ukrywali przed mediami i który miałby rzekomo kolidować z treningami do TzG.

Marcin dotąd nie był gotowy na to, by ślubować miłość i wierność aż po grób. Dojrzał do tego dopiero przy Marysi - zdradził informator tygodnika Na Żywo, tłumacząc decyzję Bosaka chęcią dokładnego przygotowania się do ważnego wydarzenia w swoim życiu.

Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, ponieważ program wraca na antenę na początku września, czyli kilka tygodni po ślubie aktorów. Wygląda więc na to, że Marcin nie kłamał wspominając o innych zobowiązaniach lub potrzebuje wyjątkowo dużo czasu, by dojść do siebie po tak wstrząsającym przeżyciu jakim jest złożenie komuś obietnicy wierności...

Trzymacie za niego kciuki?


Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(81)
Blee
3 lata temu
Jak mnie to wkurza, kolejny zostawił matkę swoich dzieci i poleciał do młodszej. Czemu to matki tak chętnie nie zostawiają dzieci i nie szukają nowego?
Foo
3 lata temu
Wygląda groteskowo z tym wąsem, a na każdym zdjęciu ma wyraz twarzy chłopca, który nigdy nie dorośnie
Vbnh
3 lata temu
Jakby w Polsce była popularna opieka naprzemienna i mężczyźni po rozstaniu przez 2 tygodnie w miesiącu mieszkaliby ze swoimi dziećmi i je wychowywali, nie znaleźliby tak szybko młodej kobiety, która chciałaby z nimi żyć. Ale u nas faceci po rozstaniu żyją sobie jak bezdzietni single.
Fuj
3 lata temu
Jak Ci coś w związku nie pasuje to go najpierw zakończ potem szukaj nowej przygody. Jak można oszukiwać człowieka z którym się żyje pod jednym dachem, je z przysłowiowej jednej michy? A jakim trzeba być człowiekiem, żeby wchodzić w związek z żonatym/mężatką?
Renata
3 lata temu
Gdybym miała urodę i czar P. Marii nie łypnęłabym na niego nawet jednym okiem. To moje proste, subiektywne zdanie.
Najnowsze komentarze (81)
....
3 lata temu
Mnie zastania jedno'co warta jest taka przysięga?skoro wnet składaja ponownie innej osobie".Nie pojme tego nigdy.Byłam z mężem 36 ! lat do ostatnich Jego chwil.Teraz jestem cały czas sama .Mam dzieci,wnuki.ŚWIAT jest też piękny.Pozdrawiam.
Mika
3 lata temu
Do robienia dzieci to był przygotowany,do zostawienia dwóch synków i partnerki też się przygotował, nie mogę na niego patrzeć, ma w wyrazie twarzy coś podłego. Tak to jest jak się myśli inną częścią ciała niż głowa...
emerytka
3 lata temu
Będzie jeszcze Ona tego żałować zabrała ojca od dzieci nie bedzie szczęśliwa
normalny
3 lata temu
Ach, och! Jakie nieszczęście!!! To co ja będę teraz oglądał?!! Co mnie obchodzi z kim kto śpi i jak długo trwa ten związek!
gość
3 lata temu
Pierwsza żona jest super babką ,Najpiękniejszy głos w przestrzeni publicznej oprócz Pami Krystyny Cz,.Trudno ocenić ,co poszło nie tak ,ale -dla dzieci to zawsze trauma
Dexter
3 lata temu
Maria Dębska od teraz będzie mnie się kojarzyła z Różą ze Stulecia Winnych.
?????
3 lata temu
A on nie pomyślał że ta młoda za kilkanaście lat będzie przyprawiała mu rogi? On będzie już stary chrupek, a ona owszem, owszem kobitka.
Ttyqyq
3 lata temu
Kobiety, czas zawalczyć o swoje prawa. Domagajmy się opieki nad dziećmi naprzemiennej po rozwodzie, co jest standardem w wielu krajach Europy. Taki rozwodnik, który faktycznie musi opiekować się dziećmi, nie będzie tak łakomym kaskiem, jak nowy 'singiel', bo wszystko na barkach matki.
Paula
3 lata temu
Bosak nigdy nie budził mojej sympatii ani jako mężczyzna, ani jako aktor.
mój koment
3 lata temu
Lubię ją za grę aktorską. Życiowych dróg nie oceniam.
Funny
3 lata temu
jedna z piękniejszych polskich aktorek i też niezła aktorka, lubię ją
Gość
3 lata temu
To nie są czasy, żeby przyrzekać, że będzie się z kimś do końca życia. Zmiana jest teraz czymś normalnym w każdym aspekcie zycia więc wrzućcie na luz i nie oceniajcie.
Xxx
3 lata temu
Ona ma bardzo dziewczęcą urodę i bardziej wygląda jak jego córka
Babeczka
3 lata temu
Bardzo fajna para. Coś się w życiu kończy i coś zaczyna, to jego decyzje, po co to oceniać? Czy ktoś wie jak było w jego poprzednim związku? Bo ja słyszałam, ze ta jego była kobieta była mega Niefajna i przemocowa... to chyba lepiej się rozstać?
...
Następna strona