Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Marcin Prokop przekonuje, że ZAGŁOSUJE na Szymona Hołownię w następnych wyborach! "Wierzę w szczerość jego intencji"

228
Podziel się:

"Był człowiekiem, który zawsze służył jakiejś sprawie, a nie tylko sobie i swojemu ego. W świecie polityki to rzadkość" - mówi Marcin Prokop pytany o Szymona Hołownię. Prezenter dość miło wypowiedział się też o kolegach, którzy pracują w TVP.

Marcin Prokop przekonuje, że ZAGŁOSUJE na Szymona Hołownię w następnych wyborach! "Wierzę w szczerość jego intencji"
Marcin Prokop przekonuje, że ZAGŁOSUJE na Szymona Hołownię w następnych wyborach! "Wierzę w szczerość jego intencji" (Pudelek Exclusive, AKPA)
bEUHAyNx

Marcin ProkopSzymon Hołownia przez lata tworzyli telewizyjny duet, do którego zdążyło się przyzwyczaić gro widzów TVN. W pewnym momencie Hołownia postawił na karierę w polityce i na dobre rozstał się ze stacją. Prokop nie mu tego jednak za złe i deklaruje, że całym sercem wspiera działania kolegi.

Zobacz także: Marcin Prokop ostrożnie o pracy w TVP
bEUHAyNz

Jeśli chodzi o Szymona, to ja mu będę bardzo kibicował dlatego, że wierzę w szczerość jego intencji. Znam go od dwudziestu paru lat. Byłem z nim w momencie, gdy zakładał swoje pierwsze fundacje. Pamiętam jeszcze czasy jego wczesnej młodości, kiedy w Białymstoku zakładał Pomoc Maltańską. Był człowiekiem, który zawsze służył jakiejś sprawie, a nie tylko sobie i swojemu ego, a w świecie polityki to rzadkość. Jakikolwiek obrót przybierze jego dalsza polityczna kariera, będę stał za nim murem - stwierdził Prokop w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

Prezenter zapewnił też, że zagłosuje na ugrupowanie Hołowni w wyborach w 2023 roku.

Tak, zawsze głosuję na swoich przecież - dodał.

bEUHAyNF

Prokop skomentował też transfer Agustina Egurroli z TVN do TVP. W przeciwieństwie do Kingi Rusin, dziennikarz nie ma żalu do choreografa.

Agustina nieustająco pozdrawiam i lubię, gdziekolwiek będzie pracował. Miejsce pracy to jedno, a człowiek, który tam trafia, to drugie. Ja nie skreślam ludzi dlatego, że dokonują w życiu takich czy innych wyborów. Bo uważam, że jesteśmy nieco bardziej skomplikowani niż tylko czerń i biel, zero albo jedynka, TVN albo TVP i jednak nie do końca znamy też motywacje różnych osób, które podejmują w życiu różne, czasami kontrowersyjne decyzje. Więc jakbyś mnie spytał, czy ja przejdę do TVP? Nie. Natomiast jak ktoś tam przeszedł i czuje się dobrze, no to nie mnie to oceniać. On sam sobie wystawia świadectwo - powiedział Marcin Prokop.

Zaznaczy, że nie przeszedłby do TVP nawet gdyby oferowano mu dwa razy większą gażę.

bEUHAyNG

Pieniądze to jest jeden z bardzo nielicznych motywatorów, które napędzają mnie do działania. Może kiedyś było inaczej, kiedy próbowałem pospłacać swoje kredyty i byłem człowiekiem mieszkającym w kamienicy, w której sypał się dach, sypała się podłoga i ogrzewałem jeden pokój gazową kuchenką, bo nie miałem na rachunki na prąd - dodał.

Więcej dowiecie się z naszego wideo!

bEUHAyOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(228)
Taka prawda
3 miesiące temu
Każdy na początku gra dobrego proroka. Każdy idzie w politykę dla pieniędzy, a nie po to by zmieniać świat. Jak chcesz zmienić świat- zostań naukowcem, cenionym doktorem. Ale nie politykiem.
Oczywiście
3 miesiące temu
Hołownia .....wypromowany i wypieszczony przez stację TVN . Nigdy nie zagłosuję na tego człowieka. Kukiełka , za której sznurki POciągają totalni . Przyjaciel lewicowych artystów i celebrytów. Bez własnego zdania . Hołownia to nie polityk . Niech wróci do prowadzenia programów satyrycznych.
Renata
3 miesiące temu
Hołownia wygląda jak laleczka Chucky.
bEUHAyOb
Svcxd
3 miesiące temu
Nigdy nie zagłosuję na Holownie
po co
3 miesiące temu
a po co Nam Prokop mówi na kogo będzie głosował?
Najnowsze komentarze (228)
Purple
3 miesiące temu
O właśnie, jest tyle odcieni szarości : D Bardzo fajny wywiad. : D A to na kogo głosuje Pan Prokop to jego sprawa.
Asia
3 miesiące temu
Nigdy na płaczka nie oddam głosu !!!!
jhjhj
3 miesiące temu
a ja nie zagłosuje na zadne tvn-y czy inne POdobne, 8 lat juz mni etylek bolał....
Lol
3 miesiące temu
Brak dobrych intencji i niestety brak dojrzałości nie tylko politycznej 🙁🙁🙁🙁🙁
Olga T.
3 miesiące temu
🐖🐖🐖🐷🐷🐷 tvn
Xxxx
3 miesiące temu
Przestańcie patrzeć na TVP to wtedy otworzycie oczy.
Elwira
3 miesiące temu
Czy ktoś wyjaśni dlaczego 2050? Moja babcia podejrzewa że on wie że coś wygra dopiero w 2050 a do tego czasu będzie zbierał pieniądze bo wciąż prosi o datki.
Tez tak mam
3 miesiące temu
Ktoś kiedyś napisał że ma wrażenie że Hołownia to postać fikcyjna.
bEUHAyNT
Zejdź na ziem...
3 miesiące temu
Szymuś zawsze zakładał jakieś fundacje. I prosił o datki. On wie że p i n i ą d z najważniejszy. Tak więc Prokop nie gadaj glupot. Jesteś tendencyjny bo zapewne liczysz na posadkę u Szymusia gdyby sie udało. Ale nie uda się.
mix
3 miesiące temu
Moim zdaniem Hołownia to tajna broń KK. Nie wiadomo skąd ma kasę na działalnośc. Kasę daje ten kto ją ma. A kto ma kasę poza kontrolą? Słowotok jak zasłona dymna zasłania sens.
Lucky Sniff
3 miesiące temu
jasne, jaka hipokryzja: "jak ktoś tam przeszedł i czuje się dobrze, no to nie mnie to oceniać. On sam sobie wystawia świadectwo" niby nie chce oceniać ale szpileczka i kierunkowskaz z nakazem jazdy i tak poszedł - a przez te ich obłudne teksty nie lubię ich i to nie od wczoraj ale od kilkunastu lat gdy połapałem się w co grają
Rukki
3 miesiące temu
Prokop jest żałosny. Jego czas się skończył. Czekam aż TVN ściągnie go z anteny. A może szybciej zamkną TVN?
aners
3 miesiące temu
Jeśli już wybierać pomiędzy Hołownią a KO to tylko KO, gdyż Hołownia gadał jakieś bzdury o referendum odnośnie aborcji, czyli chce żeby wszyscy Polacy z jakiegoś powodu decydowali czy dana kobieta może dokonać aborcji, czy jednak nie może. Ogólnie ten człowiek jest nadal mocno prokościelny.
aaaa
3 miesiące temu
On jawnie przyznał w jednym wywiadzie, że chce zrobić "Bis-PiS" - jak powiedział: "Taki lepszy PiS"... Referendum w sprawie aborcji - żeby 60-letni dziad decydował o tym, czy 15-latka może usunąć płód... Laski, myślcie o tym, jaki los chcą Wam zgotować mężczyźni :(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHAyOM
bEUHAyON
bEUHAyOO
bEUHAyOP
bEUHAyOQ
bEUHAyOv