Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Marianna Schreiber DZIĘKUJE Pirógowi za wsparcie! "Nie powinnam BYĆ BICZOWANA"

156
Podziel się:

Michał Piróg w najnowszym wywiadzie ochrzcił Mariannę Schreiber mianem "współczesnej niewolnicy". Żona ministra w emocjonalny sposób skomentowała jego słowa.

Marianna Schreiber DZIĘKUJE Pirógowi za wsparcie! "Nie powinnam BYĆ BICZOWANA"
Marianna Schreiber dziękuje Michałowi Pirógowi za wsparcie (Instagram)
bELeGFmd

Marianna Schreiber zaistniała w mediach po tym, jak rzekomo w sekrecie przed swoim mężem, ministrem PiS Łukaszem Schreiberem, wzięła udział w castingu do "Top Model". I choć aspirująca modelka nie otrzymała przepustki do kolejnego etapu show, a polityk publicznie wyznał, że nie potępia jej występu w programie, kontrowersje wokół pary nie cichną.

Na temat rzekomej kontroli ministra PiS nad życiem swojej partnerki wypowiedział się Michał Piróg. W rozmowie z Pudelkiem prowadzący "Top Model" nazwał Mariannę "współczesną niewolnicą" ograniczaną przez męża.

bELeGFmf

W odpowiedzi Schreiber opublikowała obszerny post, w którym... wyraża wdzięczność za reakcję Piróga:

Dziękuję za słowa wsparcia. Są niezmiennie istotne, żony nie powinny być hamowane w swoich ścieżkach życiowych, gdy są one niezgodne ze ścieżkami ich mężów. Nie powinny być za to "biczowane" przez bliskich, społeczeństwo. Zostałam nazwana "współczesną niewolnicą" i ja się z tym zgadzam. Jestem nią, bo widzę, jak bardzo ludzie potrafią niszczyć, jak bardzo potrafią wpływać na innych pod względem ich potrzeb, marzeń, dążenia do obranych sobie celów - otwiera się Marianna.

Zobacz także: Zobacz: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Schreiber skromnie przyznaje również, że jako jedna z nielicznych żon osób publicznych odważyła się na życie po swojemu, bo ma tak twardy charakter.

bELeGFml

Widać, że żony osób publicznych są skazane na życie często wbrew sobie przez to, że jest za duży nacisk społeczny. Jednak mój charakter jest inny. Ja się temu poddałam…aż w końcu powiedziałam "dość!"egzaltuje się.

Czy Ci ludzie mają prawo decydować za mnie? Nie. Oni nie wezmą na barki mojego bólu, mojego cierpienia, moich chorób, moich potyczek, moich lęków. Oni mnie tylko ostatecznie będą oceniać, a ja tego nie chcę - stanowczo wyznaje. Ty to Ty, a nie ktoś inny. Twoje serce, Twoje ręce, Twoje uczucia, Twoje marzenia, Twoje cele, Twój ból, Typodsumowuje filozoficznie.

Jak myślicie, kiedy Marianna Schreiber trafi na okładkę "Wysokich Obcasów"?

bELeGFmm

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bELeGFmn
bELeGFmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
Dziwna pani
miesiąc temu
Weź kobieto ogarnij swoje emocje i załóż majtki 🙄
Tiruriru
miesiąc temu
Nie rozumiem dlaczego ludzie sami pchają się do telewizji a później mają pretensje gdy ktoś wyrazi swoje zdanie, które nie zawsze musi mieć pozytywny podtekst. Mówię od razu, nie mówię o chamskim hejcie którego nikt nie lubi ale to nie oznacza ze zawsze wszystko ma być różowe i cukierkowe, niestety trzeba się liczyć z różnymi komentarzami.. anyway, wszystko pod publikę a „lajki” muszą się zgadzać…
AgaS
miesiąc temu
Sama się ,,biczuje,, pokazując się w fatalnej odsłonie.Walczy o miejsce w szołbizie na patocelebrytkę.Jej wypowiedzi,styl i cel,mówią same za siebie.Chce wejść i zaistnieć w złym stylu. Niestety wygląda tandetnie i pieniądze tu nie mają nic do znaczenia.Rozenek ma i niestety jest tandetna!Marysia wymyśliła sobie ,że będzie zarabiać...obnażając się i jechać na nazwisku...Chyba się to uda patrząc na to jaki fejm mają patocelebrytki.Nastal czas na kicz,bezmózgowie,patologię!To się sprzedaje!jest popyt i jest podaż, to wiele mówi o Polakach..
bELeGFmH
Ronin
miesiąc temu
Jeżeli pani czuje się niewolnicą w swym małżeństwie to po prostu wystarczy wziąć rozwód, a nie żalić się przed całą Polską jaka to pani zniewolona w swym małżeństwie jest.... Myślę, że jest to dużo prosta droga ku wolności....
123
miesiąc temu
No i teraz wszystkie zniewolone żony ministrów i polityków zaczną się rozbierać. Będzie wesoło 🤣
Najnowsze komentarze (156)
Miki
3 tyg. temu
Chore. To po co wychodziłaś za mąż kobieto skoro ty to ty a nie WY. Skoro jedno i drugie jest oddzielne we wszystkim to nie lepiej żyć oddzielnie po co się męczyć i ukazywać swoje niewolnictwo na oczach innych . A swoją drogą że on na to idzie to bardzo się dziwię. Chyba ze to tylko dobra mina ;)
lork
miesiąc temu
Klacz Trojańska zwanna Marianną.
jakes
miesiąc temu
każdy przeciętny polak ma więcej problemów i bólów niż ten koń trojański zwany Marianną
Ha ha ha
miesiąc temu
ona najlepiej reprezentuje CNOTY KOBIECE propagowane przez CZARNKA !
Epsilon
miesiąc temu
Uśmiechnięta wygląda ładnie.
Ada
miesiąc temu
Kobieto, ośmieszasz się, zobacz na swoje przestraszone oczy na tych zdjęciach. Jesteś po prostu dziwna. Dlatego lepiej nie wygłupiaj się dalej, bo ośmieszasz się. Robią z ciebie posmiechowisko. Czy tego naprawdę nikt z rodziny, bliskich przyjaciół tobie nie powiedział. Szkoda mi ciebie
She
miesiąc temu
Dziwi mnie ta sytuacja, również mam wątpliwość o zasadności wyboru ten Pani to top model, myśle że tylko dla show. Na sile widzę ciągłą promocje tej Pani która ma ciągły problem…tylko czy ten jej problem faktycznie istnieje?
111
miesiąc temu
Zenada
bELeGFmz
Bryza
miesiąc temu
Im więcej mówi tym gorzej dla niej. Może nie wyjcie za mąż za ministra PO wtedy nie będzie niewolnicą?
Ela
miesiąc temu
Potwierdza tym samym wyraźnie ze czuje się niewolnica w małżeństwie z ministrem . Skoro nie pasuje to czy tamto to się pakuje i odchodzi . Po co prac brudy poza domem?
Miki
miesiąc temu
Reasumując pani M ma żal do męża ze jest ministrem a ona nie chce się dostosować bo nie. Chce robić po swojemu. Jak sama wcześniej powiedziała żonie ministra nie wszystko pasuje .Zdając sobie ze wszystkiego sprawę rozpowiada na prawo i lewo ze ona łamie stereotypy i nie zgadza się z tym co uważa jej mąż ( co sugeruje ze jest bardzo z nim nieszczęśliwa )Idzie do programu top model z którego zaraz odpada bo nie ma warunków fizycznych do tego aby zostać modelką. To o co jej chodzi teraz o prace w TVN ?
Jaaa
miesiąc temu
Jeżeli ścieżka życiowa tej kobiety nie pokrywa się ze ścieżką życiową jej męża to po jakie licho ona w ogóle się z nim hajtała, skoro są pomiędzy nimi aż takie życiowe rozbieżności? I co ona chce wszystkim udowodnić? Że pasuje do niego jak pięść do nosa? Nie rozumiem tego...
Nie
miesiąc temu
Rozwód!!!
Doti
miesiąc temu
Bicz Please
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELeGFns
bELeGFnt
bELeGFnu
bELeGFnv
bELeGFnw
bELeGFnb