Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Marta Manowska odrzuciła posadę prowadzącej "Pytania na śniadanie"!

44
Podziel się

Marta Manowska zdradziła ostatnio, dlaczego nie widziałaby się w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". Żałujecie?

Marta Manowska odrzuciła posadę prowadzącej "Pytania na śniadanie"!
Marta Manowska odrzuciła ofertę prowadzenia "Pytania na śniadanie" (AKPA)
bDSAUlVN

W szeregach TVP nie brakuje ostatnio zaskakujących zmian personalnych. Jedynie ekipa Pytania na śniadanie w ciągu ostatnich kilku miesięcy straciła aż dwie prowadzące - oskarżaną o oszustwa podatkowe Marcelinę Zawadzką oraz Marzenę Rogalską, która odeszła ze stacji po przeszło 12 latach.

Najnowszym nabytkiem porannego programu jest Izabella Krzan. Kilka miesięcy temu plotkowano jednak, że na kanapie show zasiądzie również jedna z niekwestionowanych "twarzy" TVP, Marta Manowska. Prowadząca Rolnik szuka żony miała nawet dostać zaproszenie na zdjęcia próbne, ostatecznie odrzuciła jednak ofertę prowadzenia show.

bDSAUlVP

O kulisach swojej decyzji Manowska opowiedziała ostatnio w rozmowie z Jastrząb Post. Jej zdaniem prezenterzy porannych programów powinni wykazywać konkretne cechy charakteru - tryskać radością i energią, którymi będą codziennie "budzić" widzów. Ona sama natomiast czuje, że znacznie lepiej sprawdzi się w innej roli - poruszając "tematy mocno głębokie".

Nikt nie mówi, że ja bardzo dawno nie dostałam takiej propozycji, aby spróbować swoich sił. Ale każdy z nas ma w telewizji swoją działkę. I to jest potęga tej stacji. (...) Programy są robione ze sztuką telewizyjną, że są ważne, są o czymś. Dla mnie mądrością stacji jest to, żeby tak wykorzystać charaktery i osobowości poszczególnych prowadzących, żeby stworzyć najbogatszą ofertę (...). Ja się czuję dobrze w tym, gdzie jestem. Że mogę sobie poruszać tematy mocno głębokie - tłumaczyła.

bDSAUlVV

Manowska podkreśliła, że miała jasno sprecyzowany pomysł na własną karierę. Po odrzuceniu serii zawodowych propozycji doczekała się takich, które spełniają jej oczekiwania.

Ta droga moja była w inny sposób wytyczona (...). Myślałam o „Rolniku” w taki, a nie inny sposób i widziałam siebie w jakiś określony sposób dalej. Czekałam wiele lat na kolejną propozycję, dostawałam po drodze kilka, ale czułam, że to nie są propozycje, o których ja bym marzyła, żeby to trwało dłużej (...). Po czterech latach pojawił się Teatr Capitol, później "Sanatorium", zaraz po "Sanatorium" - "Voice Senior" - wspominała.

Celebrytka nie ukrywa, że jest zadowolona ze swoich zawodowych wyborów. Prowadzone programy zapewniają jej spełnienie i satysfakcję.

Okazało się, że to była dobra droga, bo rozmowy stały się kluczem w działaniu (...). Przestałam być obrażona na to, że 90% mojego życia to jest praca, bo odkryłam, że tam są też kontakty międzyludzkie, wspaniali przyjaciele i moja wielka samorealizacja (...). Zrozumiałam, że większość tego, co jest dla mnie ważne, jest w programach, które prowadzę i jest mi z tym dobrze. Stworzył się z tego sens życia (...) - oceniła.

bDSAUlVW

W swoim słowach Manowska nie ukrywała, jak ważne są dla niej relacje międzyludzkie. Niedawno w rozmowie z Plotkiem prezenterka poruszyła natomiast temat tolerancji społeczności LGBT.

Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Czy ktoś kocha osobę tej samej płci, czy ktoś myśli w życiu w taki, a nie w innym sposób, czy ktoś jest osobą niepełnoprawną, czy ktoś choruje na raka. To są osoby, które kiedyś były nieakceptowane, trędowate. Można do tego teraz porównać. Ja bym chciała, żebyśmy żyli w kraju, w którym ta tolerancja jest (...) - zapewniła.

Myślicie, że Manowska sprawdziłaby się w roli prowadzącej śniadaniówki?

bDSAUlVX

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDSAUlVY
bDSAUlWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(44)
Kruc
3 tyg. temu
Przynajmniej nie pcha sie na sile tam gdzie sie nie czuje. Spelnia sie w Sanatorium i bardzo tam pasuje. Taka swojska jest.
Ola
3 tyg. temu
Tematy mocno głębokie??? Serio??? Rolnik albo Sanatorium to są te głębokie tematy???? Wolne żarty
Mój nick
3 tyg. temu
No i super, że nie łapie wszystkich możliwych fuch. Konsekwentnie robi to, co sprawia jej przyjemność i daje satysfakcję. Brawo Marta🙂
bDSAUlWr
iolp
3 tyg. temu
przynajmniej ma umiar i się nie pcha wszedzie jak inni
123
3 tyg. temu
Marta ma rację. Nie ma sensu występować gdzie się da, bo to ma krótkie nogi. Szybko by się znudziła widowni
Najnowsze komentarze (44)
Kmi
3 tyg. temu
'że mogę sobie poruszać tematy mocno głębokie'....... O wow.
wiem
3 tyg. temu
cichopek chrzanowska nowakowska NIE
Gość 😁
3 tyg. temu
I słusznie ile jedna osoba moze obsługiwać maszyn
hiey
3 tyg. temu
P.Manowska C U D O W N A Kobieta .Naturalna,miła io przyjaznej osobowośco.B.Ładna .Miło ją się ogląda i słucha :)
Kosma
3 tyg. temu
Manowska w każdej odsłonie się sprawdzi,jeśli chodzi o pnś, to Cichopek jest porażką do potęgi entej
Rożyczka
3 tyg. temu
No jak mogła? To straszne!
Ktos
3 tyg. temu
Coraz bardziej kwadratowa się robi,czas jej nie służy
gość
3 tyg. temu
całe szczęście że nie będzie prowadzić PNŚ bo bardzo jej nie lubię, bardzo dziwna sztuczna kobieta, fałszywy szeroki uśmiech , sory ale mimo ze lubię rolnika to jej nie cierpię i nich ją i w rolniku zmienia
bDSAUlWj
Ciekawski
3 tyg. temu
Kogo obstawiacie, kto może prowadzić za Idę program PnS ???♡
stary widz
3 tyg. temu
Marta kochamy Cię dziewczyno! ♥️
Ala
3 tyg. temu
Potęga ten stacji.... hahahha
lol
3 tyg. temu
dlaczego w to nie wierze?
gość
3 tyg. temu
A kto to jest?
gość
3 tyg. temu
A kto to jest?
bDSAUlWL