Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Marta Manowska oznajmia: "Rolnika z traktorem i wielkim polem traktuję jako osobę o wielkiej wiedzy"

44
Podziel się

"Miastowych ciągnie na wieś, tam jest wiele mądrości. Tam są nasze korzenie - podkreśla prowadząca "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska oznajmia: "Rolnika z traktorem i wielkim polem traktuję jako osobę o wielkiej wiedzy"
Marta Manowska (Instagram)
bCYVpeth

Marta Manowska: "Rolnicy mają wielkie przywiązanie do rodziny, imponuje mi to"

Martę Manowską widzowie kojarzą z roli prowadzącej w programie Rolnik szuka żony. Wrażliwa i uśmiechnięta dziennikarka szybko wzbudziła sympatię Polaków i wkroczyła do celebryckiego światka.

Manowska próbuje dobrze wykorzystać pięć minut w show biznesie, starając się utrzymać zainteresowanie swoją osobą. Dziennikarka często publikuje więc zdjęcia w mediach społecznościowych i stara się utrzymywać kontakt z fanami. Wiele emocji wzbudza również stan cywilny celebrytki. Fani bardzo często doszukują się na palcu prezenterki pierścionka zaręczynowego lub obrączki.

bCYVpetj

Michał Dziedzic z Pudelka podczas ramówki TVP zapytał prezenterkę, czy mogłaby związać się z rolnikiem. Celebrytka stwierdziła, że mieszkańcy wsi imponują jej przywiązaniem do rodziny, której brakuje w wielkim mieście.

Rolnicy mają wielkie przywiązanie do rodziny, imponuje mi to. Rolnika z traktorem i wielkim polem traktuję jako osobę o wielkiej wiedzy, inteligencji, sercu i przywiązanie do rodziny. My bardzo szybko wybijamy się na niezależność. Tam są wielopiętrowe domy. To jest dla mnie fascynujące. Miastowych ciągnie na wieś, tam jest wiele mądrości. Tam są nasze korzenie - przekonuje.

bCYVpetp
bCYVpetK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(44)
nin
3 tyg. temu
spędziłam 2 tygodnie urlopu na wsi, było tak prosto, cudownie. Nie chciało mi się wracać do miasta a nawet nie bo domu pod miastem. Tam też ciężka praca ale głównie fizyczna. Mam dość pracy z ludźmi bo są straszni 😔
aaa
3 tyg. temu
Wieś jest fajna pod względem przyrody, praca w gospodarstwie rolnym chyba do najprzyjemniejszych nie należy.
Adam
3 tyg. temu
Gdyby życie na wsi było takie cudowne, to młodzi ludzie nie uciekaliby do miast lub zagranicę
bCYVpetL
Lol
3 tyg. temu
Bo tak jest, a co wystarczy tylko spojrzeć na chociażby tych miastowych celebrytów 🤦‍♀️
Olka
3 tyg. temu
No i po co ten artykuł ? Jej zdanie ma prawo mieć własne
Najnowsze komentarze (44)
(nie)zwykła
3 tyg. temu
Cały czas rolnicy, a kobiety na roli? Pochodzę z miasteczka, gdzie okoliczne wsie należą do mojego kościoła i chociażby na mszy widać jak są postrzegane... Kobiety w tym samym wieku, a te wyżej wymienione cały czas w opłakanych garsonkach, grubych rajtuzach, ulizanych fryzurach i smutne po twarzy... - bo tak ma wyglądać przykładna żona. Znajoma mamy wyszła za rolnika i opowiada teraz z śmiechem jak to ją kiedyś rodzina męża i sąsiedzi doprowadzili do skrajności. Dlaczego? Była robotna, wiedziała co będzie musiała robić u teściów, ale PROBLEM był w tym jak ,,się prowadziła", bo robiła to co inne kobiety na wsi, ale wyglądała jak odpicowana kobieta z magazynu Pani domu i nie dająca wejść sobie na głowę. Powiecie, że tamte czaaaasy, ale do dziś tak jest!!! Dziewczyny w moim wieku wyglądają już tam OK, nie ma różnicy czy to zmiasta, ale dalej jest lincz...
Gość
3 tyg. temu
Opis jak u Kochanowskiego. Wsi spokojna wsi wesoła. Jakbyś się wzięła do roboty to by tak słodko nie było.
Byly rolnik
3 tyg. temu
Na wsi jest ciezka praca i nic poza tym taka prawda
Mika
3 tyg. temu
Bo ma racje .
Radzio
3 tyg. temu
Ona by się nadawala na wies ze swoim zachowaniem minami kulturą ubraniem itp
Radzio
3 tyg. temu
Ona by się nadawala na wies ze swoim zachowaniem minami kulturą ubraniem itp
Bnj
3 tyg. temu
Mieszkam w mieście od pokoleń, nic mnie nie przekona, że ludzie że wsi są niczym Sokrates czy Arystoteles. W większości są balaganiarzami, słabi wykształceni, gruboskórni, nie szanujący życie zwierząt.
Fvl
3 tyg. temu
Jest różnica między spędzeniem tygodnia na wsi, nie pracując, ale udając, że coś się robi, a rzeczywista praca w gospodarstwie rolnym. Mądrości celebryckie
bCYVpetD
Ple
3 tyg. temu
Ach ona i te jej mądrości.
Nick
3 tyg. temu
Nigdy nie mogłabym mieszkac na wsi. To egzystowanie.
...
3 tyg. temu
Całe życie mieszkam na wsi. Nie wyobrażam sobie życia w mieście. A najgorsze jest to że mieszczuchy wprowadzający się na wieś udają bogów i wszystko im przeszkadza.
Asia
3 tyg. temu
Bardzo mądrze mówi. Fajna babka
osservatore
3 tyg. temu
Ma rację, 99,9% Polaków jest pochodzących ze wsi. Większość miastowych, to drugie lub 3 pokolenie biedaków migrujących do fabryk za chlebem.
Cedr
3 tyg. temu
Madrosc na wsi.... chyba że miastowi na wakacje przyjadą to może...
bCYVpeuf