Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Marta Manowska rozpływa się nad misyjnością "Sanatorium miłości": "Seks seniorów NIE JEST JUŻ TABU"

69
Podziel się

Niedawno Marta Manowska ekscytowała się tym, że "Rolnik szuka żony" odczarowuje wizerunek polskich rolników. Okazuje się, że podobnie postrzega inny show TVP, "Sanatorium miłości".

Marta Manowska rozpływa się nad misyjnością "Sanatorium miłości": "Seks seniorów NIE JEST JUŻ TABU"
Marta Manowska rozprawia o misyjności "Sanatorium miłości" (AKPA)
bEqYGDwB

Marta Manowska jest prawdopodobnie jedną z najbardziej lubianych prowadzących TVP. Bezkonfliktowa i stroniąca od kontrowersji prezenterka buduje swoją karierę w Telewizji Publicznej głównie jako mentorka w programach randkowych, które nieoczekiwanie budzą spore zainteresowanie widzów.

Kariera Marty Manowskiej w TVP nabrała rozpędu dzięki formatom Rolnik szuka żonySanatorium miłości, które z sezonu na sezon zapewniły sobie stabilną oglądalność. Co ciekawe, niedawno dziennikarka wyznała na łamach Faktu, że ma świadomość misyjnego charakteru pierwszego z programów. Jak sama wtedy stwierdziła, dzięki prowadzonemu przez nią show zmienia się wizerunek rolników w Polsce.

bEqYGDwD
Zobacz także: Marta Manowska: "Miłość w "Sanatorium miłości" jest przyjaźnią"

Teraz dowiadujemy się, że Manowska równie mocno ceni misję Sanatorium miłości, które jej zdaniem "zapełnia luki" w ludzkich życiach. Prezenterka zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Wprost, że jego bohaterowie sami mogą zabrać głos w sprawie swoich potrzeb, czego najwyraźniej bardzo potrzebują.

bEqYGDwJ

Daliśmy ludziom szansę, naszym bohaterom, by mogli się wypowiedzieć po swojemu. Nikt nie wkładał ich w ramy, do których nie pasują i nie kazał im w nich funkcjonować. (...) Ale źródłem popularności programów, naszych bohaterów, są także braki. Po każdym odcinku dostaję tysiące wiadomości, ostatnio to się bardzo zintensyfikowało. Bardzo potrzebujemy zapełniać luki, które dziś mamy. Luki w wyrażaniu emocji, uczuciowości. (...) W tym co robię, widzę sens, nawet z roku na rok coraz większy - zapewnia.

W dalszej części rozmowy Manowska postanowiła nawiązać do niedawnego wyznania Iwony i Gerarda, którzy stwierdzili, że wcale nie zrezygnowali z seksu mimo zaawansowanego wieku. Ich była mentorka z programu twierdzi, że na tym właśnie polega misyjność jej show, a bohaterowie formatu przełamują w ten sposób tematy tabu.

Moim zdaniem seks seniorów nie jest już tabu. Zmiana, łamanie stereotypów dzieją się dzięki naszym bohaterom, temu, jak oni o potrzebie bliskości mówią. To oni prowokują te rozmowy, czy w obecności kamer, czy poza nimi. Proszę zwrócić uwagę, że Iwona i Gerard mówią o tym otwarcie - zaznacza.

Też uważacie, że seks seniorów był dotąd tematem tabu?

bEqYGDwK
bEqYGDwL
bEqYGDxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(69)
Rko
6 miesięcy temu
Drodzy młodzi komentatorzy niech was tak nie dziwi że seniorzy chcą normalnie cieszyć się życiem starość to nie tylko smutek nie długo też będziecie starzy a czas tak szybko mija wszystko przed wami
Do Mika
6 miesięcy temu
Manowska coraz piękniejsza. Swoje usta, swój nos kartofelek, swoje policzki, swoje zęby, oczy duże nie szparki. Piękna kobieta, aż miło popatrzeć.
Gość
6 miesięcy temu
No pewnie, że nie jest tabu. Iwonka i Gerdziu non stop o tym mówią, tylko jest to trochę niesmaczne jak na ten wiek. Niech się " bawią" ile się da, ale po co o tym nawet w śniadaniowe mówić. Trochę intymności zostawić dla siebie.
bEqYGDxf
aga
6 miesięcy temu
mnie niczyi seks nie obchodzi, oprócz mojego:P
Isss
6 miesięcy temu
Fajny program.
Najnowsze komentarze (69)
Gość
6 miesięcy temu
Kibicuję Jadzi. Jest najfajniejsza. Manowska coraz bardziej przypomina mopsa.
Atociheca
6 miesięcy temu
Sex przed 60tka to grzech a po 60tce to cud 😂
Bercik
6 miesięcy temu
Uczestnicy deklarowali że poszukują miłości, nie chcą żyć samotnie, że brakuje im drugiej połowy i bliskości, oraz osoby z którą by mogli się bezpiecznie zestarzeć. Tymczasem chyba się ze sobą formalnie nie związali. Ważne że mają z kim uprawiać seks. Tylko po co to gadanie.
Mmmm
6 miesięcy temu
Jak młodzi opowiadają to źle bo jak to przed ślubem a dziadki bez ślubu to super
Kolob
6 miesięcy temu
Czyli to jest misja kulturalna TVP..gratulacje w BBC wam zazdroszcza pomysłów
Marek berlin
6 miesięcy temu
Cały ten program to naigrywanie się ze starości, która sama w sobie jest straszna. (Prawie 80 % emerytur wynosi do 2900 zł brutto - czyli wegetacja ).Przecież nikt nie chce być stary ale taka jest kolej życia, a w tym sztucznym i czasami głupawym tworze mam wrażenie że niektórzy udają strasznie szczęśliwych i zakochanych jakby mieli po 20 lat Ogólnie nudne i tragi-komiczne.
doyota
6 miesięcy temu
Moim zdaniem wykorzystuje Pani seniorów, którzy do tego programu idą dla kasy.Oczywiście , ludzie oglądają z przyjemnością jak sie bliżni ośmieszają i dziwią się, że nie mają żadnych oporów.Rodziny tych ludzi, nie są tak zachwycone jak Pani.
Joanna
6 miesięcy temu
Zaczęłam oglądać. Nudne i głupie
bEqYGDwX
Ala
6 miesięcy temu
Mają darmowy pobyt w górach, i tyle. Nic z tego nie wynika
galia
6 miesięcy temu
Program pozytywny , starsi ludzie to nie tylko darmowa obsługa młodych i ich dzieci bez prawa głosu. Pokazuje aspekt dbania o siebie zdrowie i kondycję fizyczną. Kandydaci z obciążoną przeszłością , nie każdy jest w stanie się publicznie obnażyć. A seks też istnieje ale na dalszym planie w ty wieku.
Js23
6 miesięcy temu
Marta uważaj na siebie bo samo patrzenie no no🤭
Olo
6 miesięcy temu
A dlaczego ma być tabu? Każdy ma prawo cieszyć się z bliskości i spełniać swoje potrzeby nie tylko młodzi. Seks to jest coś pięknego a jeszcze z miłości. Nie ma się czego wstydzic
Why
6 miesięcy temu
Nikt cię nie chce Marta?
Bara
6 miesięcy temu
Fajnie seniorzy maja program dla siebie.Skoro mlodzi maja dlaczego oni nie moga
...
Następna strona
bEqYGDxz