Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Marta Warchoł dokonała coming outu! Dziennikarka TVN24 pokazała romantyczne zdjęcie z dziewczyną (FOTO)

347
Podziel się:

Z okazji swoich urodzin Marta Warchoł zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym całuje ukochaną. Do dziennikarki i jej dziewczyny spłynęły gratulacje.

Marta Warchoł dokonała coming outu! Dziennikarka TVN24 pokazała romantyczne zdjęcie z dziewczyną (FOTO)
Marta Warchoł, dziennikarka TVN24, dokonała coming outu (Instagram)

Choć Polska znajduje się na niechlubnym pierwszym miejscu w rankingu najbardziej homofobicznych krajów Unii Europejskiej, to coraz więcej osób publicznych pracujących w mediach i show biznesie na szczęście znajduje w sobie tyle odwagi, by dokonać coming outu. W ostatnich miesiącach o swojej nieheteronormatywnej orientacji zdecydowali się opowiedzieć m.in. Piasek, Sylwia Chutnik, Qczaj czy Łukasz Jakóbiak. Teraz swoją miłością do dziewczyny podzieliła się Marta Warchoł.

Zobacz także: Piasek otwiera się na temat coming outu

Dziennikarka świetnie znana widzom stacji TVN24 podzieliła się uroczą fotką ze swoją ukochaną, Iwoną Widomską, która jest jej koleżanką z pracy. Na zdjęciu para całuje się na na warszawskich bulwarach. Warchoł zdradziła, że chciała w ten romantyczny sposób uczcić nie tylko Miesiąc Dumy, ale też własne urodziny.

Pride month for sure, but it’s my birthday #loveislove - napisała dziennikarka na Instagramie.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci gratulują Marcie i Iwonie. Zobaczcie, jak Warchoł i jej ukochana celebrują swoją miłość. Piękna para?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(347)
Marta37
rok temu
A ja mam męża i trzy córeczki. Kto mi pogratuluje?
A życie swoje...
rok temu
Mam homoseksualne koleżanki i kolegów i żadne nie robi hucpy z orientacji. Baaa, u żadnego z nich nie ma nachalnego epatowania tęczą, bo nie identyfikują się ze środowiskiem lgbt.
Meg
rok temu
Ładna dziewczyna, ale jej sprawa z kim sypia. Nie rozumiem tylko, dlaczego ludzie LGBT mają być szczególnie dumni z przynależności do tej grupy. To nie powinien być powód do dyskryminacji czy prześladowań, ale powód do szczególnego traktowania również nie. Zachowajmy rozsądek, bo inaczej niedługo zaczną nam wmawiać, że bycie hetero jest dziwne :(
OBŁĘD LGBT
rok temu
Czerwiec 2021. Na całym świecie słowo „mama” jest słowem najczęściej wymawianym przez dzieci jako pierwsze w życiu. To się jednak musi zmienić. Stonewall, czyli największa pozarządowa organizacja LGBT w Europie, zainicjowała kampanię na rzecz zakazu używania wyrazu „matka”. Dlaczego? Ponieważ jest to słowo dyskryminujące, wykluczające i nietolerancyjne. Zamiast tego proponuje się stosowanie wyrażenia „osoba, która urodziła”. Stonewall znany jest z tego, że prowadzi program Champions in Diversity, w ramach którego publikuje co roku prestiżowy Indeks Równości w Miejscach Pracy. Figuruje na nim 850 podmiotów, w tym 250 instytucji państwowych, m.in. brytyjska armia, policja, parlament czy ministerstwo spraw wewnętrznych. Żeby uczestniczyć w owym programie, należy zapłacić roczną składkę, która zaczyna się od 2500 funtów. Pozycja na indeksie zależy od liczby postulatów wysuwanych przez środowiska LGBT, które potem są przyjmowane i wcielane w życie przez pracodawców. W tym roku wśród rekomendacji znalazł się właśnie zakaz używania słowa „matka”. Zaleca się również unikania zwrotów grzecznościowych przed nazwiskami męskimi (Mr) oraz żeńskimi (Mrs, Miss, Ms), a zamiast tego stosowanie wobec wszystkich nieokreślonego zwrotu Mx. Wśród pozostałych postulatów są m.in.: udział kierownictwa w tęczowych marszach; zamieszczanie na swoich stronach internetowych i na kontach w mediach społecznościowych raportów na temat LGBT; umożliwienie dostępu do żeńskich toalet i szatni mężczyznom, którzy zadeklarują się jako kobiety etc. etc. Sprawę jako pierwszy opisał „Daily Telegraph”, a podchwyciły ją inne media brytyjskie. Na Stonewall spadła fala krytyki. Szefowa organizacji Nancy Kelley ma jednak sprawdzoną linię obrony. Jej zdaniem każde stanowisko wrogie wobec ideologii gender można porównać z antysemityzmem.
Polak
rok temu
Normalna kobieta to żyje tak jak pani Marta Kaczyńska. Ma kilku mężów, kilkoro dzieci niewiadomo z kim a normalny mężczyzna żyje jak pan Jacek Kurski. Jak mu się znudzi stara żona i wychowywanie dzieci to bierze rozwód kościelny i do ołtarza prowadzi kolejną młodzą, szzuplejaszą i ma z nią kolejne dzieci i żyją sobie aż znów mu się nie znudzi.
Najnowsze komentarze (347)
pit
2 miesiące temu
słabe to jest
hero
6 miesięcy temu
A ja bym sie do pan chetnie przylaczyl, i bysmy codziennie sobie baraszkowali we troje
Babcia Polka
rok temu
To naprawdę musi przyjść koniec świata!
AGATA
rok temu
Co mnie to obchodzi z kim sypiasz kobieto?ani mnie to ziebi ani grzeje.To jest Twój wybór,przestań się afiszować,ludzi postrzegam za rozum,nie za to z kim dzielą swoje życie i jakiej są orientacji.Więcej pokory.
Dina
rok temu
Boże, kogo to interesuje ? Czy ci wszyscy homo mają potrzebę opowiadania całemu światu z kim sypiają ? Niech sobie będzie z kim chce, ale czy my wszyscy z tego powodu musimy jej się kłaniać ? To jest nienormalne...
Ula
rok temu
To jakiś rodzaj ekshibicjonizmu. Po co oni to robią? Ludzie hetero nie chwalą się publicznie swoją orientacją, bo po co?
Polka
rok temu
Już wiadomo dlaczego TVN broni kolorowych bo oni wszyscy teczowi
q7y4f7yq 47un...
rok temu
no i co? może być bardziej szczęśliwa z kobietą
Jerzy
rok temu
Co mnie obchodzi co ta kobieta i z kim robi w łóżku. Jezeli ktoś chce być z kimś kogo kocha po co krzyczy o tym albo paraduje w marszach . Moim zdaniem zniechęca to innych do ludzi o sklonosciach hetero do homo. Kto normalny biega po ulicy z przykrytym bibulka fallusem i krzyczy mam dziewczynę lub a tam szkoda pisać. Czego Ci ludzie oczekują tolerancji czy zachwytu nad ich "odważnymi wyborami"?
Abc
rok temu
Brawo za odwagę w tym homofobicznym kraju!
Polak
rok temu
Normalna kobieta to żyje tak jak pani Marta Kaczyńska. Ma kilku mężów, kilkoro dzieci niewiadomo z kim a normalny mężczyzna żyje jak pan Jacek Kurski. Jak mu się znudzi stara żona i wychowywanie dzieci to bierze rozwód kościelny i do ołtarza prowadzi kolejną młodzą, szzuplejaszą i ma z nią kolejne dzieci i żyją sobie aż znów mu się nie znudzi.
Konfederata
rok temu
Efekt szczepień? A to dopiero początek.
Gosc
rok temu
To jakas epidemia. Natura reaguje w ten sposob na przeludnienie
ŻOLI
rok temu
No i baja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie