Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Meghan Markle W ŚRODKU NOCY zwolniła nianię Archiego: "Była nieprofesjonalna i nieodpowiedzialna"

171
Podziel się

To kolejny raz, gdy osoby z otoczenia Meghan opowiadają, jak bardzo wymagająca i nie znosząca sprzeciwu jest żona Harry'ego.

Meghan Markle W ŚRODKU NOCY zwolniła nianię Archiego: "Była nieprofesjonalna i nieodpowiedzialna"
Meghan Markle w środku nocy zwolniła nianię Archiego (Getty Images)
bCXJkPed

Jeszcze zanim syn Meghan Markle i Harry'ego pojawił się na świecie, media donosiły o obsesyjnej wręcz dbałości przyszłej mamy o otoczenie, w którym miał rosnąć jej bobas. Oczekując narodzin juniora Meghan urządzała pokój dla dziecka z ogromnym pietyzmem i eko-świadomością.

Po urodzeniu syna z taką samą dbałością podeszła do kwestii jego diety i opieki. Teraz na światło dziennie wychodzą szczegóły dotyczące relacji Meghan z opiekunkami zatrudnionymi przez nią do zajmowania się Archiem.

bCXJkPef

Królowa nie zobaczy szybko prawnuka. Harry i Meghan nie są skorzy do spotkań

Nie ma prawie tygodnia, by brytyjskie tabloidy nie wyciągały intrygujących dowodów na to, że Meghan terroryzowała wręcz swymi oczekiwaniami i wymaganiami nie tylko męża, ale i ekipę współpracowników. Na tym tle miało dojść do konfliktu między byłą gwiazdką Hollywood a księżną Kate, która zdecydowanie nie życzyła sobie, by Meghan wtrącała się w zarządzanie współpracownikami Kate i ustawiała ich po kątach według swojego widzimisię.

Współpraca z przyzwyczajoną do perfekcjonizmu żoną Harry'ego była trudna, o czym świadczą najnowsze rewelacje autorek książki Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family. Omid Scobie i Carolyn Durand opisują nagłe wyrzucenie z pracy nocnej opiekunki Archiego.

bCXJkPel

Meghan i Harry zwolnili z pracy nianię podczas jej drugiej nocy przy dziecku, za bycie nieprofesjonalną i nieodpowiedzialną - czytamy w książce.

Do wyrzucenia kobiety miało dojść "w środku nocy", autorki książki nie opisują jednak dokładnie okoliczności "wypędzenia" opiekunki. Nie wiadomo, czym niania podpadła Meghan ani w jakim tempie musiała opuszczać dom.

Druga niania zatrudniona przez Meghan i jej męża spełniła już ich oczekiwania, ale - jak przekonują autorki książki - nauczeni przykrym doświadczeniem rodzice każdej nocy kontrolowali to, co dzieje się z ich dzieckiem i sprawdzali, jak radzi sobie niania.

bCXJkPem

Po pewnym czasie rodzice całkiem zrezygnowali z nocnej opieki niań. Meghan zdecydowała, że opiekunki będą się zajmować jej synem wyłącznie w ciągu dnia.

Myślicie, że Meghan jest przewrażliwiona, czy raczej jest troskliwą mamą?

bCXJkPen
bCXJkPeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(171)
Jejj
miesiąc temu
Niech sama się zajmie dzieckiem w nocy, przecież nie musi iść na 6 rano do pracy..
xxx
miesiąc temu
Wystarczy posłuchać z nią wywiadów i widać że od niej bije coś takiego jak od angie. Powierzchowana skromonsc, empatia i dobroczynnośc mają przykrywać żółc jaka jest w środku
Aaaaa
miesiąc temu
Harry Wkrótce wroci do Londynu
bCXJkPeH
sliski kocyk
miesiąc temu
jakbym miala powody do niepokoju to tez bym zwolnila ,normalne zachowanie moin zdaniem
Sonia
miesiąc temu
Na Tik Toku taki chłopak mówi, że ci, którzy umarli na koronawirusa, niedługo staną się zombie i zjedzą tych, co się nie zarazili lub przeżyli. Prawda to? Poważnie się pytam, bo się boję z chłopakiem.
Najnowsze komentarze (171)
Ula
2 tyg. temu
Ja to bym się chyba bała być opiekunką ich dzieci. Ale z drugiej strony to na pewno dobre doświadczenie no i wielka odpowiedzialność. Sama kształciłam się w tym kierunku w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i wiem jaka to odpowiedzialność.
oko
miesiąc temu
Piękna kobieta,życzęśczęścia.
tttttttttttt
miesiąc temu
Piękna kobieta, życzę szczęścia i bajkowego życia .
mkdg
miesiąc temu
Omid Scobie to dziennikarz, mężczyzna. Poprawcie w tekście "autorki" na "autorów".
Bzik
miesiąc temu
Ona dalej gwiazdorzy. Nie chcę, by o niej zapomniano. Nie może wykazać się na planie, więc wykazuje się na tym polu. Ponoć sama twierdziła, że nie będzie brała opiekunki dla dziecka, jak to robi Katie.
Hxnrhb
miesiąc temu
Po co księżnej nocna niania?? Do pracy się nie wysypiała??
ann
miesiąc temu
ma rację dziecko jest najważniejsze
Zenon
miesiąc temu
Najgorzej z ... zrobić pana ...sama niech się do roboty weźmie i pilnuje dzieciaka!
bCXJkPez
G n
miesiąc temu
Wymagania ma jakby był księżniczka
jacekk
miesiąc temu
Ile można pisać o pani NIKT.
SZA
miesiąc temu
NIESTETY ,ALE JA JĄ ODBIERAM JAKO ŻLE WYCHOWANA PROSTACZKĘ,KTÓREJ SIĘ WYDAJE,ŻE MA PRAWO DO POMIATANIA LUDŻMI.NIE DARZĘJEJ SYMPATIĄ.
Nick
miesiąc temu
Kompletnie nie wiem, jak ludzkość przetrwała bez nocnych i dziennych niań... 😁
bbb
miesiąc temu
Jak bym byla na jej miejscu to mialabym 5 opeikunek nocnych na kazdej zmianie oraz 3 dzienne. Jak jedna zasnie to sa jeszcze 4 i kazda kazdej musi pilnowac, zeby druga nie zasnela, zeby czego zle nie zrobila itd. 3 dzienne, zeby z dzieckie sie na zmiane bawily, zeby dzecku sie nie nudzilo. A ja w tym czasie moglabym sie spokojnie zastanawic co mam do powiedzenia jako ta uciszana wczesniej
Jjjij
miesiąc temu
Ciekawe czy dla samej siebie jest taka wymagająca
...
Następna strona
bCXJkPfb