Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Michał Piróg zabiera głos w sprawie homofobicznych ataków: "MOŻESZ MNIE JAK HITLER ZABIĆ, lecz odrodzę się w następnych pokoleniach"

436
Podziel się

"Możesz mnie chcieć uciszyć, lecz krzyczeć będę. Możesz mnie wypędzić, lecz zapewniam, że powrócę" - grzmi 41-latek.

Michał Piróg zabiera głos w sprawie homofobicznych ataków: "MOŻESZ MNIE JAK HITLER ZABIĆ, lecz odrodzę się w następnych pokoleniach"
Michał Piróg napisał, jaki ma stosunek do homofobicznej ojczyzny (Instagram)
bDZuZLtx

Problem homofobii w Polsce szczególnie nasilił się w ostatnich miesiącach. Obrzydliwe, dehumanizujące deklaracje wygłaszane przez polityków partii rządzącej, ochoczo powtarzane później przez "dziennikarzy" Telewizji Publicznej, doprowadziły do intensyfikacji ataków na osoby LGBT. Do kolejnego szokującego wydarzenia doszło w ostatni piątek. Policjanci w Warszawie brutalnie spacyfikowali aktywistów LGBT i aresztowali część z nich.

Zachodni świat z niepokojem przygląda się temu, co dzieje się w Polsce i porównuje standardy naszej demokracji do tego, co dzieje się na Węgrzech czy nawet w Rosji.

bDZuZLtz

Głos w sprawie wydarzeń politycznych chętnie zabierają gwiazdy. Michał Piróg, który był jednym z pierwszych wyoutowanych celebrytów w Polsce, postanowił wyznać, jaki ma stosunek do ojczyzny, w której coraz trudniej mu żyć.

Zobacz także: Tęczowe flagi w Warszawie. "Boję się, że moja córka będzie musiała wyjechać"
bDZuZLtF

Polska jest moim domem. Jest mi ojcem i matką. Polakiem jestem i dzieckiem Polaków. Polska krew w żyłach mi płynie. Teraz zdaje się, że matka na mnie pluje, lecz nie jej to ślina a ludzi, którzy hańbią jej imię. Niczym Rosja, Prusy i Austria, będąc u władz mego kraju. Plując na braci i siostry swoje. Mówią, że nie ma dla nas miejsca. Jestem, byłem i będę. Możesz mnie chcieć uciszyć, lecz krzyczeć będę. Możesz mnie wypędzić, lecz zapewniam, że powrócę. Możesz mnie jak Hitler zabić, lecz odrodzę się w następnych pokoleniach - napisał Piróg na Instagramie.

Jestem przecież Polską, która zawsze się odradza. Jesteś zaborem, uzurpatorem, kłamcą i złodziejem który kłamstwem i siłą chce rzeczywistość zmienić. Lecz pamiętaj rządowy urzędniku, twoi poprzednicy źle skończyli. Czas twój nadchodzi może leniwie, lecz jest nieuniknione, od którego nie uciekniesz - dodał celebryta.

Zgadzacie się z nim?

bDZuZLtG
bDZuZLtH
bDZuZLua
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(436)
Gość
9 miesięcy temu
Czy im odbiło?Robią co chcą, mają takie same prawa jak inni,mam sąsiada który mieszka z partnerem i nikt go nie prześladuje ,żyje jak normalny sąsiad, bo każdy ma swoje problemy i życie. Czego oni chcą? - Żebyśmy ich na lektykach nosili, żebyśmy padało przed nimi czołem na kolana, to jacyś przesladowcy,mówię o tych na tych zgromadzeniach nie o wszystkich. Niedługo oni właśnie pozamykaja resztę ludzi w gettach i zepchnął na margines społeczny. To się robi niebezpiecznie, czyżby sam Adolf Hitler powrócił w skórze LGBT? To straszne.
Fifi
9 miesięcy temu
Serio, przeżywasz to co ofiary Hitlera, bo moi dziadkowie tak , nie zamieniłbyś byś się, zapewniam.
ferdek
9 miesięcy temu
szantażysta. Dajcie nam żyć. Nie chcemy o Lgbt codziennie czytać,
bDZuZLub
PPP
9 miesięcy temu
nie wiem jak wy ale ja mam DOSYĆ tego tematu. Nie ma czegoś innego w tym kraju?!
Polański
9 miesięcy temu
Dawać popcorn i jedziemy z tym filmem. "Uciśnieni przez nikogo i za nic." _________ już wkrótce w kinach.... 😏
Najnowsze komentarze (436)
Aga
9 miesięcy temu
Brak dobrej różnorodności w Polsce !!! dlatego tak jest to dla Najlepszych Polaków bo ktos ma cos innego w sobie i jest zły brawo
margot
9 miesięcy temu
a ja myślę, ze Michał S jest heteroseksualnym mężczyzną, który znalazł dobry pomysł na biznes. Razem ze swoją dziewczyną maja juz zebrane 250k na zrzutce i pewnie mają z was niezłą bekę
Seth.
9 miesięcy temu
Po raz kolejny podkreślę, JAK BARDZO DUMNY I NIEZŁOMNY JESTEM - W SWYCH POSTANOWIENIACH!! W życiu tam nie wrócę!! Chce żeby moi synowie i córka chowani byli w NORMALNYM SPOLECZNSTWIE. BEZ ZASAD NARUSZAJĄCYCH DOBRA JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI. Owocnego popołudnia życzę Wam wszystkim.
Tomasz11
9 miesięcy temu
Dopiero jest o czym pisać. Wokoło nieszczęścia, wojny ,głód, a my zajmujemy się naprawdę błahostkami. Kto z kim i jak. Niech robią co chcą , ale u siebie w domu lub na własnej działce . Przestrzeń publiczna jest dla wszystkich , trzeba to szanować i tyle.
Blania
9 miesięcy temu
Co to za bełkot 😄
Gość
9 miesięcy temu
Hahaha 😂😂 😂
Klamstwa
9 miesięcy temu
"Problem homofobii w Polsce szczególnie nasilił się w ostatnich miesiącach" - co za kłamstwo. lGBT samo zaczyna rozróby, a to co policja z nimi zrobiła to było łagodne sltumienie huliganstwa. ŁAGODNE. Nikomu się krzywda chyba nawet nie stała? Jeśli komuś się coś stało to proszę o komentarz
Wojtek
9 miesięcy temu
Hm... chciałbym po prostu poznać Pana Michał i przegadać z nim całą noc w Sopocie... poznać = zrozumieć
bDZuZLtT
pinokio
9 miesięcy temu
Ty się widziałeś w lustrze?
Lubiękobity
9 miesięcy temu
Panie Pierog! musi się Pan bardziej postarać, bo coś jest z Panem jeszcze nie tak.
Kubat
9 miesięcy temu
Mam już dosyć tej homopropagandy! Te ich akcje dają odwrotny skutek. Zaczynają denerwować. Żyjcie i dajcie żyć innym!
🤦🏽‍♀️
9 miesięcy temu
Oszalał do reszty ! To co robisz w sypialni i z kim to wasza sprawa. Nikogo nie interesuje. Fantazje o byciu prześladowanym leczy się u psychiatry a nie na ulicy !🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
nick
9 miesięcy temu
Nie zabijajcie go, bo jeszcze powróci.
kot
9 miesięcy temu
Sukces... Biedronia pokazał znaczenie LGBT w Polsce
...
Następna strona
bDZuZLuv