Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Michał Wiśniewski cieszy się, że JUŻ NIE JEST BANKRUTEM: "Skończyła się moja upadłość"

103
Podziel się:

Michał Wiśniewski informuje, że w końcu wyszedł na prostą. Nie przejmuje się też aferą w związku z niespłaceniem kredytu udzielonego mu przez SKOK Wołomin. "Jestem tak szczęśliwy prywatnie, że to mi w niczym nie przeszkadza" - zapewnia. Optymista?

Michał Wiśniewski cieszy się, że JUŻ NIE JEST BANKRUTEM: "Skończyła się moja upadłość"
Michał Wiśniewski już nie jest bankrutem (AKPA)

Michał Wiśniewski 20 lat temu był u szczytu kariery i zarabiał miliony. Jego styl życia robił wrażenie - czerwonowłosy gwiazdor mieszkał w willi otoczonej sztabem ochroniarzy, "woził się" luksusowymi samochodami oraz wydawał krocie na ekstrawaganckie stroje i gadżety.

Po latach szastania pieniędzmi na prawo i lewo okazało się, że z jego fortuny nie zostało praktycznie nic. W 2018 roku Wiśniewski oficjalnie ogłosił, że jest bankrutem.

Mimo wylądowania na finansowym dnie, Michał twierdził, że nie żałuje hulaszczego trybu życia, bo zrekompensował sobie w ten sposób trudne dzieciństwo.

Kupowało się bezsensownie samochody, samoloty, mieszkania, łódki... Całą masę pierdół, których dziecko z domu dziecka na oczy nie widziało - tłumaczył.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wciąż kontrowersyjny? "Ten mit powinien już dawno prysnąć"

Od momentu ogłoszenia upadłości konsumenckiej "Wiśnia" próbował wyjść na prostą. O swoich zmaganiach opowiedział szczegółowo w reportażu "Upadłość konsumencka. Michał Wiśniewski bez cenzury" na YouTube.

Nagle wszyscy zerwali kontrakty, nikt nie chciał ze mną współpracować, banki zaczęły wypowiadać mi kredyty, nie mogłem mieć własnego konta. Już nawet nie wiedziałem, ile ja jestem winien i komu. Ja już byłem w ciężkiej depresji. W międzyczasie rozpada się moje kolejne małżeństwo - pewnie głównie przez moje problemy i alkohol, bo zacząłem zapijać te smutki...

Komornicy działali, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu, więc przychodzą do ciebie obcy ludzie - nie na kawę, tylko żeby kupić to, co masz. Później licytowany był dom - opowiadał.

Teraz w rozmowie z Jastrząb Post celebryta zapewnia, że najgorsze ma za sobą.

Jestem bardzo szczęśliwy w życiu prywatnym. W końcu skończyła się moja upadłość. Jestem wolny od wszelkich zobowiązań, mogę zacząć od nowa. To jest ważne, bo byłem kojarzony z bankructwem przez ostatnie lata. A teraz przede mną nowy rozdział. Bardzo się cieszę - stwierdził.

Michał odniósł się też do głośnej ostatnio sprawy związanej z rzekomymi nieprawidłowościami w dokumentach i niespłaceniem kredytu, którego udzielił mu SKOK Wołomin.

Jestem tak szczęśliwy prywatnie, że to mi w niczym nie przeszkadza. Jestem też świadomym człowiekiem - wiem, że niczego nie zrobiłem, więc mam nadzieję, że to będzie bardzo dobry rok - mówi.

Podziwiacie jego optymizm?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
Stop hejtowi
4 miesiące temu
Jak tego dokonałeś , Michale ?? Zdradź sekret. Bo ja od lat ciułam na mieszkanie i nie mogę uciułać.
Olla
4 miesiące temu
To nieźle w tej Twojej Twarzy zarabiają, że się odkuł po jednym sezonie. A tak serio - powodzenia życzę, nie spieprz tego Michał:)
Irka
4 miesiące temu
Nieźle żyje jak na bankruta
Quebi
4 miesiące temu
Jak tak szybki spłacił długi?
Magdaaa
4 miesiące temu
Przecież to zawsze było grubymi nićmi szyte. Normalnie jak ktoś ma upadłość to jego majątkiem zarządza syndyk a on dostaje ochłapy na życie. Tymczasem Michał zawsze żył jak król życia. Auta, kobiety, wino i śpiew. Szara Kowalska u mnie w banku jak przychodzi o 300 zł musi 10x wracac bo syndyk czegoś nie wykonał a taki Misio śmieje się zwykłym Polakom w twarz. Tak go lubicie a to zwykły oszust, na którego długi zrzucił się każdy z nas podatników
Najnowsze komentarze (103)
Prawda
4 miesiące temu
To teraz Pola spłaca za niego długi? A potem co, pójdzie w odstawkę jak Dominika?
aż_was_kukle_...
4 miesiące temu
Pieniążki to on trzyma poza PRL-em. Nie spłacając długów i kredytów okradł Was wszystkich, a "upadłość konsumencka" sprawiła, że zrobił to zgodnie z prawem. Ma chłop dobrych prawnika i księgowego. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Xyz
4 miesiące temu
Parodia. Później żebry bo by się płytę wydało. W każdym razie wiecie jak żyć. Jest ryzyko, jest impreza. Nabrać kredytów i ogłosić upadłość. Powodzenia:)
Wer
4 miesiące temu
No i ch.....można wszystko ...nabrać milionow ogłosić upadłość i głupa dalej palić....
aaaa
4 miesiące temu
Ten pan by mógł stać się kolejna gwiazdą Królowych Życia. By nam opowiedział jak żyć z długami i jak się ich pozbyć. I jeszcze hulać i się bawić, wyjść na swoje.
Olo
4 miesiące temu
Facet w sukience albo z czerwonymi włosami, nie budzi mojego zaufania!
Olo
4 miesiące temu
Facet w sukience albo z czerwonymi włosami, nie budzi mojego zaufania!
Sbbsnsis
4 miesiące temu
No na baby poszło i kasyno i alkohol. W dopie sie poprzewracało. Zamiast zostać z mandaryną wychowywać wspólnie dzieci to by do dzisiaj mieli dobrobyt...ale nie 😁 teraz już takich pieniędzy nie dorobi.
Hah
4 miesiące temu
Niezle w tym polsacie musza placic,swoja droga łodki i samoloty?!:D chyba go fantazja nieco poniosla xD conajwyzej mogl sobie kupic jakas uzywana Cesne :) juz niech nie robi z siebie jacksona XD
Terewase
4 miesiące temu
Zaciągnął kredyt, nie spłacił go i jest już wolny od wszelkich zobowiązań? Miszcz, po prostu miszcz!!!!
😊😊😊😊😊
4 miesiące temu
To do kasyna!!!!!!!!!!😀😀😀😀😀🍷🍷🍷
Obywatel
4 miesiące temu
Proszę mi wytłumaczyć, dlaczego zwykły obywatel który zaciągnął kredyt na operację ratującą życie, musi spłacić dług co do grosza, a jak nie daje rady, to ląduje na bruku, zabierają mu mieszkanie i wszystka co ma, a i tak do końca życia musi resztę spłacać,bo odmawia mu się prawa do ogłoszenia upadłości, a ten przepuścił miliony, przegrał, przechlał, i bez problemów sąd ogłasza upadłość, a mimo że spłacił jedynie fragment zadłużenia, jest wolny od długów?
sadyrewolucja
4 miesiące temu
coto ma być ?!jak to może być?! dlaczego biedni cierpią bo umarza się kredyty takim !
Dama PIK
4 miesiące temu
Zastanawiające to wszystko.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie