Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Michał Wiśniewski czule o Ivanie Komarenko: "WKU*WIA mnie TYP Z SYBERII, który chce dołączyć do drużyny Edyty Górniak"

204
Podziel się

Podczas ostatniego "live'a" z fanami Michał Wiśniewski nie szczędził gorzkich słów koronasceptycznym celebrytom na czele z Ivanem Komarenko i Edytą Górniak. Czeka nas wojna na szczycie?

Michał Wiśniewski czule o Ivanie Komarenko: "WKU*WIA mnie TYP Z SYBERII, który chce dołączyć do drużyny Edyty Górniak"
Michał Wiśniewski krytykuje Iwana Komarenko i Edytę Górniak (fot. AKPA)
bDIbDOvF

Od chwili wyrażenia otwartego poparcia do ogólnopolskiego programu szczepień przeciw COVID-19 Michał Wiśniewski stał się celem dla internetowych trolli, którzy próbują oskarżyć go o przyjęcie łapówki w zamian za promocję szczepionek. Pomimo tego gwiazdor nadal nie ustaje w próbach szerzenia wiedzy na temat potwierdzonych sposobów walki z wirusem.

Temat ten wrócił podczas jego ostatniego "live'a" na Instagramie.

bDIbDOvH

Nie jestem zaszczepiony. Wszystkich przyjaciół, tych, którzy myślą, że należę do jakiejś grupy spiskowej, która się już zaszczepiła - absolutnie nie - zaczął Wiśniewski. Nie chcę się nawet wypowiadać na temat tych osób, które się zaszczepiły, bo myślę, że jest robiona jedna wielka dyskusja o nic. Ja też mogłem być w tej grupie, która była zaproszona, ale nie byłem akurat. Gdybym był i gdyby był jakiś wyższy cel z tym związany pod tytułem: promocja szczepień, to pewnie też bym się zgodził, ale miałbym teraz przechlapane - kontyuuował, nawiązując do afery wywołanej po wypłynięciu informacji o przedwczesnych szczepieniach niektórych osób znanych z życia publicznego w tym Krystyny Jandy i twarzy TVN-u.

Zobacz także: Smog negatywnie wpływa na przebieg COVID-19

Michał Wiśniewski zaapelował do słuchaczy, aby nie sugerowali się wydumanymi "mądrościami" celebrytów, tylko skontaktowali ze swoim lekarzem prowadzącym, który powinien udzielić wszystkich potrzebnych informacji na temat koronawirusa i rozprowadzanego obecnie szczepienia.

bDIbDOvN

Będę promować te szczepienia jak najbardziej, dlatego że jestem dzieckiem, które jest zaszczepione od małego. Wszyscy walczymy o normalność. Na szczęście nie jestem celebrytą, który wie wszystko. (...) Od tego jest lekarz. Jeśli potrzebujecie jakichś informacji, nie udawajcie, ku*wa, że wiecie wszystko, albo, że internet wszystko wam powie, bo tak się nie stanie. Więc jeśli macie zaufanego lekarza, niech wam on wytłumaczy, na czym te szczepienia polegają. Z jednej strony wszyscy chcemy wrócić do normalności, z drugiej giną nasi przyjaciele, którzy nawet nie zachorowali na COVID.

Jako przykład muzyk wspomniał swojego przyjaciela, który, choć nie zaraził się wirusem, ze względu na obciążenie służby zdrowia w trakcie pandemii nie mógł zostać uratowany.

Kilka słów Wiśniewski poświęcił także wojującym z osiągnięciami nauki sławom, którew większości przypadków nie posiadają wystarczającej wiedzy, aby szafować wyrokami w temacie medycyny.

Nie musicie ulegać presji jednej czy drugiej telewizji, ale na pewno możecie uzyskać informacje od lekarza, do którego macie zaufanie, jeśli chodzi o szczepionkę i jak bardzo jest ona ważna. Mega wku*wia mnie człowiek urodzony na Syberii, któremu się wydaje, że wie wszystko i dzięki temu, że wystąpił w moim programie - mowa tu, rzecz jasna, o Ivanie Komarenko. - Propaguje teraz, ja nie wiem, co on propaguje. Rozumiem, że chce dołączyć do drużyny Edyty Górniak. Ja szanuję, że Edyta ma swoje zdanie, bo nie mam zamiaru nikogo tu obrażać.

bDIbDOvO

Wreszcie Michał wytłumaczył, dlaczego sam zamierza skorzystać z możliwości szczepienia zaraz, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Chcę się zaszczepić, bo chcę szybkiego powrotu do normalności. Chciałbym się jak najszybciej z wami zobaczyć, normalnie, po prostu. Już nie powiem o tym, że chciałbym normalnie pójść do kina ze swoją żoną, czy do restauracji. Dopóki nie osiągniemy tej odporności, to nikt nas tam po prostu nie wpuści. Nie jestem specjalistą, więc nie musicie mnie słuchać. Dla niektórych Ziemia jest płaska, ja to rozumiem i szanuję nawet. Każda teoria spiskowa ma to do siebie, że odrobinę racjonalności musicie znaleźć w tym. Jeżeli ktoś chciałby nas wykończyć, to są prostsze sposoby, żeby to zrobić.

Nie mogę z żoną spędzić czasu w szpitalu, gdy rodzi mojego kolejnego cudownego potomka. To przykre. Mam wielką nadzieję, że wszyscy wybiorą słusznie. (…) Nie myślcie, że ktoś mi zapłacił za jakąkolwiek szczepionkę, bo to tak jakby powiedzieć, że biorę pieniądze za akcję "Wiśnia dzieciom". To jest słabe. (…) Wyzywanie mnie niewiele przyniesie. To na mnie niestety nie działa.

bDIbDOvP

Spodziewaliście się, że Michał Wiśniewski może pewnego dnia stać się głosem rozsądku polskiej branży rozrywkowej?

bDIbDOvQ
bDIbDOwi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(204)
NIEtoNIEhate
1 tyg. temu
Dlaczego mamy słuchać Pana Michała a nie Pani Edyty ? Lekarz ktory drwił z koronasceptyków zmarł z powodu szczepionki i jest o tym głośno na fb i nawet na jegonprofilu a jego rodzina nie ma teraz spokoju.
4euro
3 tyg. temu
Wszystko fajnie, ale akurat Michaś żadnym autorytetem nie jest, i to w jakiejkolwiek dziedzinie. Bankrut zadłużony po uszy i z kupą dzieci z różnymi kobietami.
Johny
3 tyg. temu
Po zaszczepieniu wszystkich będzie powrót do normalności? ha ha chyba ,,nowej normalności"Ludzie jednak się łudzą zamiast włączyć myślenie
bDIbDOwj
Gość
3 tyg. temu
Panie Michale , daleko panu do Ivana Komarenko , to mądry i wspaniały artysta i nie rób pan afery z niczego , szczep się pan nie szczepionką , a raczej preparatem medycznym , za który nikt nie bierze odpowiedzialności i nie czepiaj się pan wspaniałych i mądrych ludzi jakimi są Edyta i Ivan . Zdrowia życzę .
Jan
3 tyg. temu
Wiśnia to pijak, jest anty-przykładem tego jak układać sobie życie, jeśli chce to niech sam się szczepi na koronke, a od innych ludzi wara, szczepienia mają być dobrowolne. Komarenko, jeśli przeczytać jego życiorys, może zaskoczyć niejednego, jest osobą, która poznała na własnej skorze, czym jest prawdziwa bieda i niewola, dlatego walczy o wolność...
Nick
3 tyg. temu
Lekarz, ktoremu ufam mowi zebym sie nie szczepil. Rozumiem, ze wisniewski ma wystarczajaca wiedze, zeby polecac terapie genowa na przeziebienie? A inni maja za mala, zeby jej nie polecac? Hipokryta sam sobie przeczy
Urszula
3 tyg. temu
Głupich nie sieją , to skąd się wziął ten niby artysta ?
Kbhjjn
3 tyg. temu
A sam co niby zrobił?nagrywał teledysk na Białorusi ze stadem innych typów bez zachowania reżimu! To jest ta pandemia czy nie ma? Niech nie udaje że w nią wierzy!
stacha
3 tyg. temu
pozyjemy zobaczymy . a pan w jakiej obecnie druzynie ? bo juz tyle ich bylo . czasy ze wiekszosc ma racje [ pzpr ] chyba minely ? chyba nie ! stado bedzie zawsze stadem a ludzie majacy inne zdanie czarnymi owcami .
Weeee
3 tyg. temu
Internetowi trolle? Bardzo profesjonalny materiał wskazujący na to, że Pan Michał mający pincet żon i dwa razy tyle dzieci, chorobę alkoholową i uzależnienie od hazardu, kupe długów może kogo kolwiek obrażać, gdy ten może mieć inne zdanie niż stado pragnące wyszczepienia. Za darmo nawet ksiądz się nie modli a co dopiero pan z tyloma długami.....
Blondi
3 tyg. temu
A ty kim jesteś..żeby obrażać ludzi
Barbra
3 tyg. temu
Iwan Komarenko od bardzo dawna ma swoje zdanie na temat rzekomej pandemii, nie jest wasalem Edyty Górniak. Michał Wiśniewski tego nie wie?
Wierząca
3 tyg. temu
Za pieniądze ksiądz sìę modli za pieniądze lud się podli
bDIbDOwb
To tak wiesz....
3 tyg. temu
Wiśnia, ale nie zapominaj, że Ty (bardziej niż oni) nie jesteś żadnym godnym przykładem do naśladowania dla ludzi.
...
Następna strona
bDIbDOwD