Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Michał Wiśniewski zapowiada, że ZASZCZEPI SIĘ na COVID-19: "Nie twierdzę, że to niebezpieczne. ŻYJEMY W CYWILIZACJI"

121
Podziel się

Przy okazji Michał Wiśniewski zapowiedział, że jego kolejny potomek przyjdzie na świat już niebawem. "Jestem trochę nietypowym tatusiem" - przyznaje.

Michał Wiśniewski zapowiada, że ZASZCZEPI SIĘ na COVID-19: "Nie twierdzę, że to niebezpieczne. ŻYJEMY W CYWILIZACJI"
Michał Wiśniewski zapowiada, że zaszczepi się na COVID-19 (AKPA, East News)
bDyUOAuZ

Michał Wiśniewski przez lata uchodził za naczelnego polskiego skandalistę. Miały na to wpływ nie tylko jego kontrowersyjne wypowiedzi i barwny wizerunek, lecz także burzliwe życie prywatne, które do dziś uchodzi za niezwykle skomplikowane.

W ostatnim czasie Michał Wiśniewski figuruje na łamach portali plotkarskich głównie za sprawą wyczekiwanych narodzin jego piątej pociechy. Niedawno czerwonowłosy lider Ich Troje wziął za żonę swoją obecną partnerkę, Polę, która niebawem urodzi mu kolejnego syna. Od tego czasu, jak sam twierdzi, "napięcie rośnie".

bDyUOAvb

Nieco więcej na temat ciąży Poli jej małżonek powiedział w programie Newsroom WP, gdzie prowadzący postanowił podpytać go o to, na kiedy przypada termin porodu. Czerwonowłosy wokalista odpowiedział na to pytanie dość wymijająco, podkreślając jednak, że z każdym dniem zbliżamy się do tego momentu.

To będzie moje piąte dziecko, nasze wspólne dziewiąte. Jest data [porodu - przyp.red.], ale odpowiem dyplomatycznie - niebawem - odrzekł tajemniczo.

Dziennikarz zapytał też Michała o to, czy cieszy się na przyjście pociechy na świat. Ten w odpowiedzi stwierdził, że jest co prawda dość "nietypowym" ojcem, jednak w dzisiejszym świecie nie budzi to już takiego zdziwienia.

bDyUOAvh

Bardzo się cieszę i niecierpliwię, może jestem trochę nietypowym tatusiem, ale dzisiaj to chyba już nie ma granic. Zarówno kobiety po 40-stce, jak i faceci po 40-stce, mają prawo do tego, żeby wydać na świat kolejnego potomka - podkreślał.

Szykuje się jakaś drużyna piłkarska? FC Wiśniewski? - pytał dalej dziennikarz.

Ja nie wiem, czy moja żona to wytrzyma, ale ja jestem chętny - odpowiedział Wiśniewski.

Chwilę później rozmowa zahaczyła też o temat szczepień na COVID-19, które budzą w społeczeństwie sporo wątpliwości. Michał zapewnia jednak, że nie idzie drogą Violi Kołakowskiej i nie doszukuje się w niej spisku czy zagrożenia dla ludzkości. Wokalista obiecał też, że przyjmie szczepionkę najszybciej, jak to możliwe.

bDyUOAvi

Ja się na pewno zaszczepię. Nie należę do tych ludzi, którzy twierdzą, że może to być niebezpieczne. Żyjemy w cywilizacji, w związku z czym gdybym chciał nie przyjmować szczepionek, to zbudowałbym szałas, rozpalił ognisko i polował na zwierzęta - zażartował, jednocześnie wyraźnie wbijając szpilę koronasceptykom.

Zaskoczył Was?

Zobacz także: Wiśniewski o 9. dziecku. "Nie wiem, czy moja żona to wytrzyma"
bDyUOAvj
bDyUOAvk
bDyUOAvC
KOMENTARZE
(121)
Gosc
2 tyg. temu
Cywilizowany swiat? Raczej wypaczony , przez rzadzacych tym swiatem.
jakaja
2 tyg. temu
Kto by przypuszczał ze w 2021 ostaja rozsądku bedzie michal wisniewski... ciezkie czasy dla nauki.
Yyy
2 tyg. temu
Ta szczepionka nie może mu już bardziej zaszkodzić
bDyUOAvD
oww
2 tyg. temu
Szwajcaria w ogóle nie kupiła szczepionek, tamtejsi masoni są bardziej lajtowi. Bogaty kraj, nie ma co ludzi szczepionką robioną naprędce dobijać.
Zsd
2 tyg. temu
Za 10 lat powie to samo, przy kolejnej żonie
Najnowsze komentarze (121)
Zibi
1 tyg. temu
Wnet będzie miał prywatne przedszkole.
koko
2 tyg. temu
JEMU JUZ NIC NIE ZASZKODZI WIEC NIECH SIE SZCZEPI ....
Gfdsa
2 tyg. temu
Celebryty się szczepia I prawie wszyscy z mojego otoczenia,tak boją się wirusa i wierzą że to im pomoże.
noł
2 tyg. temu
w szczepionce są linie komórkowe z abortowanych dzieci
history
2 tyg. temu
jak patrzę na takich celebrytów to mam wrażenie ,ze nie żyjemy w cywilizacji tylko w prehistorycznych czasach walki o ogień. Co się o którą potknie to dziecko robi
ola
2 tyg. temu
wyprzedziła go Janda
Alutka
2 tyg. temu
Następny ekspert🙄🙄🙄 PORAŻKA!!Tragikomiczny człowiek.
Surdy
2 tyg. temu
Wisniewski jest dziwny czlowiek
bDyUOAvv
Ann
2 tyg. temu
Najgorsze ze po przyjeciu szczepionki ludzie maja krotkotrwala goraczke dreszcze itd..wezme i jak do roboty pojde
Z prowincji
2 tyg. temu
Inteligencja wprost bije z twarzy. Ała!!
rocco
2 tyg. temu
Zaszczep się i to szybko abyś już nic nie siał bo niewiadomo co z tego wyrośnie
Ala
2 tyg. temu
Zaczepi się bo celebryci dostaną kupę kasy za promocje szczepionek ( o tym juz sie gada od dawna) 5 dzieciak, potrzeba kasy
Gang😎
2 tyg. temu
To się podpisał Pod swoją karierą ..... żenada te koncerty !!!!!! Żenada straszna a marketing szczepionki za hajz to żenada całej kariery tych wszystkich ludzi co to robią !!!!
Skandal
2 tyg. temu
Dlaczego Pudel, taki ppstepowy prgram plotkarski nie pisze o aferze szczepionkowej z udziałem aroganckiej jak zwykle Jandy, Millera i wilu innych znanych postaci. WUM w momencie jak miał szczczepić personel medyczny forował celebrytów, przez co juz są braki dla ludzi ktorzy na codzien ratują ludzkie życie. Skandal. Teraz ta sprawa chociaz tyle że wyszła, za poprzednuch rządów za ktorymi pseudo yelity placzą, jeszcze byłaby dostawa do domu. Skandal!!!
...
Następna strona
bDyUOAvX