Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Mikołaj Jędruszczak wyznaje, że miał KORONAWIRUSA: "Osłabłem, schudłem i zmarniałem"

85
Podziel się:

Tenisista już zapowiedział, że jako ozdrowieniec zamiesza oddać osocze, aby pomóc innym zakażonym i zachęcił do tego swoich obserwatorów. "Szpitale czekają, działajmy" - zachęca.

Mikołaj Jędruszczak wyznaje, że miał KORONAWIRUSA: "Osłabłem, schudłem i zmarniałem"
Mikołaj Jędruszczak był zakażony koronawirusem (Instagram)

Mikołaj Jędruszczak zaistniał w mediach dzięki zwycięstwu w pierwszej polskiej edycji Love Island oraz związkowi z Sylwią Madeńską. Już po opuszczeniu Wyspy Miłości para próbowała wspólnie zawojować świat show biznesu - niestety ostatecznie ich relacji nie uratowały nawet pląsy na parkiecie Tańca z Gwiazdami, a ochoczo relacjonowana w sieci miłość zakończyła się rozstaniem.

Rozpad związku szczególnie dotknął Mikołaja Jędruszczaka. Tuż po zerwaniu tenisista zniknął nawet z mediów społecznościowych na całe 27 godzin. Po wielkim powrocie postanowił za to ze szczegółami opowiedzieć światu o pikantnych szczegółach relacji z Sylwią Madeńską - podczas trwającego ponad 1,5 godziny instagramowego "lajwa" otwarcie zarzucił byłej kłamstwa, wspominał jej imprezowe przygody, a nawet oskarżył o podglądanie całego wywodu z "fejkowego konta"...

W ostatnim czasie Mikołaja znacznie bardziej interesują aktualne wydarzenia w Polsce, zwłaszcza te związane z pandemią koronawirusa. Niedawno tenisista za pośrednictwem Instagrama skomentował decyzję premiera o zamknięciu cmentarzy na czas Wszystkich Świętych. W piątek postanowił za to zaapelować do osób, które zmagały się z koronawirusem o oddawanie osocza.

Przy okazji celebryta zdradził, że on sam również był zakażony COVID-19. Zdecydował się jednak utrzymać chorobę w tajemnicy.

Uważałem, że ta informacja nie będzie nikomu wtedy potrzebna, bo chwalenie się czy informowanie o chorobie nikomu nic dobrego przynosi (...). Czas, w którym nie było mnie na social mediach, to był czas, kiedy byłem po teście na COVID-19, który niestety okazał się pozytywny - mówił na swoim Insta Story.

Do Jędruszczaka dotarły jednak informacje, że jako ozdrowieniec może pomóc innym. Dlatego też zapowiedział, że już wkrótce odda krew i do tego samego zachęcił swoich obserwatorów.

Jako osoba, która przeszła COVID-19, mogę oddać krew, aby inni chorzy na tym skorzystali. Planuję udać się do szpitala, aby pomóc innym. Namawiam wszystkich, którzy przeszli koronawirusa, by oddać krew. Szpitale czekają, działajmy - apelował na swoim Insta Story.

W czasie, w którym pisaliście, że gorzej wyglądam itd., to wszystko było prawdą, bo albo pokazywałem się wam na Stories jak byłem jeszcze chory, albo bezpośrednio po chorobie - mówił tenisista. Dlatego osłabłem, schudłem, zmarniałem. Jednak wszystko wróciło do normy i będzie tylko lepiej - napisał pod nagraniem.

Doceniacie jego szczerość?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(85)
popraw!
2 lata temu
"jako ozdrowieniec zamiesza oddać osocze" - byłoby lepiej, gdyby zamieRZał! zamieRZa!!! I jeszcze p.udel śmie krytykować innych za literówki!!!
Lola
2 lata temu
Czemu on zawsze robi z siebie bohatera?
Dlaczego?
2 lata temu
Tylu celebrytów przeszło koronę ale nikt się nie pochwalił że oddał OSOCZE rzadnej fotorelacji!!! Dziwne!!!
Gość
2 lata temu
Najpierw lans na Sylwię, później rozstanie, żenujacy live, fotka ze zniczem a teraz na koronawirusa. Ma chłopak rozmach w robieniu siary
popraw!
2 lata temu
"jako ozdrowieniec zamiesza oddać osocze" - byłoby lepiej, gdyby zamieRZał! zamieRZa!!! I jeszcze p.udel śmie krytykować innych za literówki!!!
Najnowsze komentarze (85)
Polko
2 lata temu
Skoro oddaje się osocze i pomaga to lepiej przejść koronę to po ci miliardy na szczepionki?
Madame
2 lata temu
Idealny przyklad mezczyzny ktory traci urok jak tylko sie odezwie.Zero klasy.
Dyr
2 lata temu
To ja już nie rozumiem- on ciagle chodzi po imprezach od 2 miesięcy nie ma dwóch dni relacji żeby nie było jak spotka Się za znajomymi, a w tedy co tak wychudł był na imprezie z uczestnikami hotelu paradise - i co ? Zarażał świadomie ???? Wstyd!
nnnn
2 lata temu
widać hajs sie skonczyl z love island. trzeba sie sprzedac
Prawda
2 lata temu
Ciekawe w jaki sposób mógł się spotykać z Sylwią skoro miał koronę. Od pewnego czasu to co on mówi jest jakieś dziwne. Wiarygodność zerowa.
Dobregodnia
2 lata temu
Bidoczku, Ty już bardziej marny nie możesz być. Osiągnąłeś szczyt.
Andrzej
2 lata temu
A ten dzień zmarłych to w Polsce jest w lipcu bo on taki wyletniony.
Jola
2 lata temu
Jaki tenisista i kto o nim słyszał. I to co pisze o swiojej byłej Partnerce jest bardzo niki
Och
2 lata temu
Biedny
Kinia
2 lata temu
Aspirujacy celebryta
Gosc
2 lata temu
A co sie stalo z Villa Kolek
Syralikus
2 lata temu
Nie wzbudzasz mojej sympatii.
Olcia
2 lata temu
Bidulek😭😭
Majki
2 lata temu
jak to, to z koronawirusem jezdzil do Sylwii pod dom o 2 w nocy rozmawiac!?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie