Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Monika Olejnik SPROWOKOWANA w "Kropce and i"! Odpyskowała politykowi na pytanie o Piotra Kraśkę...

216
Podziel się:

Od poniedziałku media żyją sprawą Piotra Kraśki, który od 6 lat prowadził samochód bez prawa jazdy. Nieoczekiwanie do komentarza w sprawie dziennikarza została sprowokowana Monika Olejnik, która gościła u siebie wiceszefa MSZ Piotra Wawrzyka.

Monika Olejnik SPROWOKOWANA w "Kropce and i"! Odpyskowała politykowi na pytanie o Piotra Kraśkę...
Monika Olejnik zabiera głos w sprawie Piotra Kraśki (AKPA)

W poniedziałek rano ogólnopolskie media informowały, że Piotr Kraśko od ponad 6 lat prowadził pojazdy mechaniczne bez posiadania ważnego prawa jazdy. Jak informował "Super Express", dziennikarz miał "wpaść" podczas rutynowej kontroli w kwietniu, a we wrześniu zasądzono wobec niego 7,5 tysiąca złotych grzywny.

Wkrótce do sprawy odniósł się też sam Piotr Kraśko, który przyznał w rozmowie ze wspomnianym dziennikiem, że sytuacja faktycznie miała miejsce. Mimo okazanej skruchy i tego, że nie spowodował bezpośredniego zagrożenia życia czy zdrowia innych kierowców, prawicowe media od kilku dni porównują go do Donalda Tuska, Piotra Najsztuba czy... Dariusza Krupy.

Wydaje się raczej oczywiste, że zamieszanie wokół Piotra Kraśki postawiło jego znanych znajomych w kłopotliwym położeniu. Choć część z nich stanęła za nim murem, to nie wszyscy chcieli komentować sprawę. Krytycy dziennikarza jednak nie odpuszczają, czego dowodem jest na przykład burzliwa dyskusja Moniki Olejnik z wiceszefem MSZ Piotrem Wawrzykiem (tym razem już bez spodni na fotelu) w "Kropce nad i".

Zobacz także: Sprawa Piotra Kraśki. Komentarz z Policji

Monika Olejnik poprosiła go, aby odniósł się do sprawy Łukasza Mejzy, która wyraźnie uwiera z kolei prawą stronę sceny politycznej. Dziennikarka zapytała polityka, czy jego zdaniem powinien zostać zdymisjonowany, na co Wawrzyk zareagował dość nerwowo.

A czy pani kolega redakcyjny powinien mówić o praworządności w serwisach informacyjnych pani stacji, podczas gdy od sześciu lat łamał prawo? - rzucił w odpowiedzi.

Tym samym wywołał Olejnik do odpowiedzi, która postanowiła zrobić unik i odniosła się do sprawy dość delikatnie. Podkreśliła też, że są to nieco inne sprawy, więc porównanie było raczej nietrafione.

Ja prowadzę "Kropkę nad i", a nie Piotr Kraśko. Mogę panu podać telefon do niego. Pozwoli pan, że pan Piotr Kraśko nie rządzi Polską, tylko pan premier Morawiecki. A w rządzie premiera Morawieckiego jest pan Mejza, który oszukiwał rodziny, oferując im pomoc, mówiąc, że pomoże w uleczeniu dzieci śmiertelnie chorych. Widzi pan różnicę, czy nie? - odpyskowała mu dziennikarka.

Sprytnie wybrnęła?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(216)
la viva
12 miesięcy temu
to towarzystwo wzajemnej adoracji z tvn ma podwójne standardy moralności i tolerancji, stosuje je tylko do swoich
gość
12 miesięcy temu
swoją droga myślałam ze Krasko jest mądrzejszy .....na co on liczył ?....trzeba być niepełnosprawnym umysłowo żeby będąc na świeczniku jeździć bez prawa jazdy....to była tylko kwestia czasu kiedy rządzący to wykorzystają .....zdziwiłabym się gdyby tego nie zrobili bo przecież TVN to ich ulubiona stacja .....oj panie Krasko czym pan myślał
tak to wygląd...
12 miesięcy temu
Gwiazdy TVN: ojciec Andrzeja Morozowskiego z TVN24, Mieczysław Mordechaj Mozes Morozowski (wcześniej nazywał się Jodek Mordka) był działaczem młodzieżówki Komunistycznej Partii Polski. Po wybuchu IIWŚ tchórzliwie uciekł z Polski i przebywał w ZSRR – po jej zakończeniu trafił do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego (UB), następnie do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Ojciec Tomasza Lisa był prominentnym działaczem PZPR oraz dyrektorem Stacji Hodowli Zwierząt. Obecny redaktor naczelny "Newsweeka" w latach 80-ych odbywał praktyki studenckie w komunistycznej NRD, na Uniwersytecie im. Karola Marksa w Lipsku. Tadeusz Olejnik, ojciec Moniki Olejnik, był majorem SB. Działał w Biurze "B" MSW PRL. Co ciekawe, w tym samym biurze pracowała matka sędziego Tulei (był Tuleja - obecnie Tuleya, ładniej!), który jest teraz wynoszony pod niebiosa przez nietykalną Kastę. Tomasz Sianecki to syn Bolesława Sianeckiego, oficera w komórce Służby Bezpieczeństwa, która prześladowała duchowieństwo i wierzących. Zgłosił się do pracy w SB w Mińsku Mazowieckim w roku 1964, a po czasie za osiągnięcia i zaangażowanie został przeniesiony do pracy w Warszawie. Pomijając kilkuletnią przerwę, służył w bezpiece do 1990 r. Ojciec Kingi Rusin to współpracownik służb PRL, aktywista ORMO i PZPR, ważny pracownik Radiokomitetu. Piotr Kraśko – wnuk największego w PRL antysemity Wincentego Kraśko, sekretarza KC PZPR, odpowiedzialnego za hańbę Marca’68. Ojciec pana Piotrusia to Tadeusz Kraśko, który najbardziej lubił kobiety i wódkę. Drugą żoną pana Tadzia, kapusia SB, była Nina Terentiew, która Piotrusia wylansowała. I tak dalej… i tak dalej. Witamy w TVN!
Marcel
12 miesięcy temu
Zaden pracownik stacji Tvn , nie potępił Kraśko. Jak to możliwe???? Gość 6 lat jezdzil bez uprawnień!!!!!! Wstyd. Wpadł i się wydało. Hańba Tvn
ona
12 miesięcy temu
rączka rączkę myje, podwójne standardy moralności i tolerancji
Najnowsze komentarze (216)
emerytka
miesiąc temu
Pani Monika, nie jest moją bajką, jednak gratuluję ciętej riposty. Cholera, hipokryci.
Dobre
12 miesięcy temu
Sepleniący prezenter? Coś takiego to tylko w tvn
jawohl
12 miesięcy temu
POLEN UBER ALLES!!!!!!!
Polecam
12 miesięcy temu
No i niech olewają telewidzów, forsują nachalnie dualizm moralny. Dla fanów tego gatunku.
Ikony
12 miesięcy temu
Upadłe gwiazdy - srazdy, mają to do siebie, że jak spadają z piedestału to z wielkim hukiem
Hahaha
12 miesięcy temu
Upiorne oblicza tvn-u, normalnie w tylewizji
Gość
12 miesięcy temu
Za te same wykroczenie czepiali się innych na antenie tej stacji, ale swojego Kraśki już nie, ciekawe
...
12 miesięcy temu
Stokrotka rosła polna, a nad nią szumiał Wielki Brat
Gość
12 miesięcy temu
Niewiarygodna kobieta, tylko kłócić się potrafi i dzielić naród. Kolesiostwo tam mają pierwsza klasa. Nam wolno, ale wam nie. Uważa się za lepszą od wszystkich
piotr mieczys...
12 miesięcy temu
szesc lat bez mandatu czyli super kierowca - zatrzymane prawko mial bezterminowe powinni mu oddac w zebach jako wzor dobrego kierowcy !
kochać kraj
12 miesięcy temu
Dziś broni lex tvn wczoaj kraśko ....no cóż za tytuły ?! absurdalne i te czarne strony......co to ma być w Polsce? ! Ma być POLSKA i nasze prawo i nasz interes narodowy......... w innych krajach to obowiązuje ...a u nas niektórzy z tego powodu chodzą z tymi tekturami po ulicach ....to czego bronią........... no pytam czego....... u nas redaktorzy mogą mówić , zapraszać kogo chcą nikt im w tym nie przeszkadza...ale trzeba jątrzyć gdzie się da ....tvn to to samo co ta niby" praworządność" słowo klucz do wszystkiego..........CORAZ WIĘCEJ POLAKÓW ROZUMIE TE GŁUPOTY i , pracuje dla dobra wspólnego ! Bo to ma sens. A nie jakieś interesiki tych czy innych opcji.....! niektórzy redaktorki powininni pojąć ,że żyjemy w wolnym , pełnym swobód kraju i niech te swoje wykrzywianie gęby i popisywanie się na siłę ze swoją niby elokwencją..............!!!!!!!!!!!!!!!
NARODOWIEC
12 miesięcy temu
RESORTOWE DZIECI, mimon to WESOLYCH SWIAT BOZEGONARODZENIA, NAWET JESLI NIE OBCHODZICIE
Madza
12 miesięcy temu
Dobrze mu powiedziała, dobrze z tego wybrnela
Ble
12 miesięcy temu
Oni tam ostra kasę zarabiają. Nie lubię już TVN niestety
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie