Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Natalia Siwiec dowodzi, że PIEKŁO nie istnieje: "SĄ NA TO BADANIA"

253
Podziel się:

Natalia Siwiec wdała z fankami w dyskusję na temat przeznaczenia ludzkiej duszy oraz rzekomych badań, które miałyby potwierdzać, że piekło i diabeł nie istnieją. Wiedzieliście, że taka z niej ekspertka w tej dziedzinie?

Natalia Siwiec dowodzi, że PIEKŁO nie istnieje: "SĄ NA TO BADANIA"
Natalia Siwiec dowodzi, że piekła nie ma (fot. Instagram)
bEUKvHfV

Natalia Siwiec od wielu już miesięcy wykazuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych żywym zainteresowaniem szeroko pojętą ezoteryką i duchowością człowieka. Poglądy celebrytki dalekie są od ortodoksyjnych wierzeń i zdają się ewoluować przy zetknięciu z każdą kolejną poświęconą tej tematyce książką. Natalka bardzo mocno wierzy na przykład w siłę intencji. Stwierdziła nawet niedawno, że sukces swoich fotek z Euro 2012 (początek medialnej kariery Natalii - przyp. red.) zawdzięcza tajemnej "mocy przyciągania".

Naturalnie publiczne wystawianie się z tak niecodziennymi poglądami zaprasza do dyskusji dość nietypowych odbiorców, którym niewiele trzeba, aby zacząć nawracać wszystkich wokół na "jedynie słuszną" ścieżkę myślenia. Natalia Siwiec przekonała się o tym niedawno, gdy aferę w komentarzach na jej instagramowym profilu wywołał, jak domyślamy się, t-shirt z aniołkiem, który chciała zapewne kupić córce.

bEUKvHfX
Zobacz także: Natalia Siwiec pouczona przez córkę

Natalia, nie dawajcie tej koszulki swojemu dziecku! Angel outside, devil inside! Diabeł istnieje naprawdę i chce waszych dusz! Tylko Pan Jezus zbawia! Niebo i piekło istnieje naprawdę... Widziałam piekło i jest przerażające - zaprotestowała stanowczo jedna z obserwatorek Natalii.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Natalka, stawiając się w pozycji osoby lepiej poinformowanej, stwierdziła, że to smutne, że ludzie nadal wierzą w takie archaizmy jak piekło. Znowu wszystko zostało sprowadzone do kwestii "mocy przyciągania".

bEUKvHgd

Mam zupełnie odrębne zdanie. Jeśli w nie wierzysz, na pewno je sobie wykreujesz! To dosyć smutne, jak ludzie są przerażeni piekłem, bo w nie uwierzyli... Piekło przeżywają ludzie tu na Ziemi. Piekło może przeżywać tylko forma fizyczna, bo tylko ona ma możliwość odczuwania - zaczęła "edukować" strwożone fanki oświecona pani Siwiec.

Nie udało jej się jednak zakończyć instagramowych dywagacji. Jedna z internautek zauważyła, że dopóki nie zdobędziemy jednoznacznych dowodów na brak istnienia piekła i diabła, nie powinniśmy wydawać tak pochopnych wyroków.

Smutne to jest to, że wypowiadasz się na takie tematy w sposób radykalny. Jak na razie jest to temat niezbadany, możesz sobie domniemywać, rezonować z nim, albo nie, ale mówienie o tym w sposób pewny to głupota.

bEUKvHge

Tu Natalia nas zaskoczyła. Stwierdziła, że istnieją ponoć dowody, które "potwierdzają wiele tez". Zgadujemy, że chodzi tutaj o dowody na nieistnienie piekła.

Bardzo dużo już na ten temat wiemy i są już badania, które potwierdzają wiele tez. (...) Co w tym śmiesznego?

Po czyjej stronie jesteście? Piekłosceptycznej Natalii, czy instagramowiczki, która piekło "widziała"? My nadal nie możemy się zdecydować...

bEUKvHgf
bEUKvHgg
bEUKvHgy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(253)
Nfjf
4 miesiące temu
Ogladalam przed chwila pytanie na sniadanie i kaczorowska z mezem w ogrodzie...boze co za wiocha! Po co oni sa co 2 dni w śniadaniowce?? I to opowoadanie o pieknie maciezynstwa zmodulowanym glosikiem. A najbardziej lubie jej ,,pelne milosci,, sztuczne spojrzenia w strone jej faceta. Litosci!
Ola
4 miesiące temu
Nie ma piekła, nie ma nieba, ważne za to jest to że jest Instagram ;)
Noel
4 miesiące temu
Niech każdy wierzy w co chce nawet jeśli nam się wydaje to skrajnie głupie. Miłego dnia!
bEUKvHgz
Aga
4 miesiące temu
Extra ma badania ... szacunek Buhaaaaaa
opinia
4 miesiące temu
Udowodniona jest pewna skuteczność szczepień, ale jestem przeciw zmuszaniu ludzi do świadczeń medycznych, a właśnie tym są szczepienia. I nie mam tu na myśli żadnego covida, ale wszystkich szczepień w tym na gruźlicę, odrę i inne. W większości krajów Europy i świata nie ma żadnych szczepień obowiązkowych pod karą grzywny jak w Polsce. Sam system szczepień obowiązkowych mógłby nawet istnieć, ale nie może być odgórnych kar nakładanych przez państwo. Trzeba patrzeć na inne europejskie kraje. PiS tego nie potrafi, ale może Tusk będzie mądrzejszy. To coś kierujące lewicą jest jeszcze bardziej radykalne niż PiS w kwestii szczepień. Przykładowo ludzie na zachodzie Europy nie są oszpecani szczepionką przeciwko gruźlicy, a w Polsce są od kilkudziesięciu lat.
Najnowsze komentarze (253)
Aga 33
4 miesiące temu
Piekło niestety istnieje, bo przed nim ostrzegał nas Pan Jezus. Syn Boży, który stworzył wszystko.
Laolao
4 miesiące temu
Powinna iść na mszę św. w pierwszy poniedziałek września do kościoła na ul. Szwedzką w Warszawie. Odbywają się tam modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Wtedy przekonałaby się jak jest naprawdę.
...
4 miesiące temu
Tylko sęk w tym ,że o tym wszystkim nie mówią główne media tylko statystyki z zagranicznych stron zawierające badania.
...
4 miesiące temu
Nie wiem po co takie refleksje nt. piekła czy nieba skoro ludzie i tak się masowo śmiertelnie wyludniają i ani religia czy żadna Biblia nie jest do tego koniecznie potrzebna. Czy ludzie serio tego nie widzą, że na to wpływ ma też pośpiech, nieuwaga, eskalacja czy propaganda i ludobójstwo(o chorobach i klęskach żywiołowych czy chorobach przez niewydolność organizmu nie wspominam, bo to nieuniknione tak czy siak)??? W Polsce jest największy wskaźnik właśnie takiego wyludnienia na świecie jest podobnie, myślicie,że dlaczego czasy teraz mamy takie, a nie inne? A dlaczego to właśnie zawsze Panstwo polskie oferuje pomoc imigracyjną innym nacjom w dobie kryzysu? Hmm?
Niki
4 miesiące temu
Naprawdę nie słyszeliście jeszcze o prawie przyciągania? 😄😄😄 niewiarygodne haha
RomCyg
4 miesiące temu
Urocza Natalko! Powinnaś zabezpieczyć się, żebyś po zejściu z tego padołu na tamtym świecie nie była niemiło rozczarowana.
Saint Michael
4 miesiące temu
Największym Osiągnięciem Szatana jest fakt, że ludzie zanegowali istnienie jego oraz piekła!!!!! Hulaj duszo, Piekła Nie Ma!!!
ABCD
4 miesiące temu
Pytania w stronę Natalii są często gęsto zadawane specjalnie , bo praktycznie co by nie powiedziała to i tak g#@$obuurza się wytworzy, bo społeczenstwo niby uchodzi za różnych indywidualistów , a na tego typu odpowiedzi tak czy siak jest oburzenie czy ślepy poklask; głównie jest parcie na to pierwsze.
bEUKvHgr
Takatoja
4 miesiące temu
Ja nie wiem po co te ciągłe bitwy katolików o to czy piekło jest czy nie ma. Może czas skończyć pouczać innych, wciskać Biblię, tylko spojrzeć na siebie. Zacząć żyć tak by dawać przykład innym, nie gadając tylko robiąc. Jak na razie z obserwacji widzę dużo starszych Pań chodzących do Kościoła codziennie, ale tylko po to by się pokazać i poobgadywać sąsiadki czy inne osoby, większość z tych kobiet jest tak zajęta patrzeniem na ludzi czy somsiad znowu nie przyszedł na mszę że za pewnie nie pamięta nawet o czym ona była. Większość katolików oklamuje samych siebie że nim są, mniejszość idzie za słowami Jezusa by być dobrym człowiekiem, miłować bliźniego. Niestety 98% katolików w Polsce bliźniemu to by oczy wydubała i poszła dalej się modlić. Nie wiem czy wiecie Ale jest w Biblii pomijany cytat o tym jak ludzie obłudni krzyczący że są wielkimi chrzescijanami A nic po za tym do życia nie wnoszą też zostaną ukarani. A tak po za tym też to piekło jest na Ziemi. Wystarczy spojrzeć Wojny.....piekielne rzezie na nich, potworne cierpienie ludzi jak i zwierząt, handel dziećmi, wyzysk seksualny.....itp. Piekło jest na ziemi i tylko na ziemi. Dusza ma ciało po to by czuć. Dusza bez ciała nie czuje nic. Po za tym raz zapytałam osobę wierzącą, co by zrobiła gdy by wybuchła wojna, musi siedzieć w lesie. Co robi i gdzie się modli? A ona do mnie że szukała by krzyża. .....serio????albo że Boga nie ma wszędzie on jest tylko na mszy. Serio???? Oj płytka wasza wiara....płytką wiara tego typu ludzi....Bóg jest wszędzie, Bóg jest w nas A nie w budynku. " katolicy"
124
4 miesiące temu
Wiedząc co wyrabiała w zatoce sz...... , nie dziwię się, że wybiera tezę bez piekła .....
Racjonalny
4 miesiące temu
Nie ma ni nieba ni piekła wszystko od ludzi zależy jak się prowadzą i w jakim stopniu komplikują czy ułatwiają sobie życie czy się to komuś podoba czy nie, czy dla kogoś to jest wygodne czy nie. Wszystko co robimy to są konsekwencje tego jak świat funkcjonuje i można zrzucać siebie odpowiedzialność bo przecież we wszystkich działaniach są "szczere intencje", a to g#@$o prawda. Dosłownie za wszystko odpowiedzialny jest człowiek i TYLKO CZŁOWIEK .
Tyle.
4 miesiące temu
Żyjemy na ziemi, a na ziemi nie ma ani nieba ani piekła, tylko wszystko zależy od tego jak się prowadzimy i w jakim stopniu ułatwiamy i komplikujemy sobie nawzajem życie i tyle.
ABCD
4 miesiące temu
Wymuszone są już te refleksyjne pytania. Ludzie żyjemy na ziemi to się skupmy na tym co jest na ziemi i zajmujmy się sprawami dla Nas ważnymi i przyziemnymi, a nie takimi, nad którymi możemy sobie gdybać i gdybać , bo co to zmieni w Naszym życiu? Przez takie coś ma się wywalone na wszystko co się wokół nas dzieję, bo w porównaniu do tego to są bzdury, a ludzie jedyne co robią to dostosowują się do narzucanych narracji i propagandy zwłaszcza tej poprawnie politycznie.
No.
4 miesiące temu
A czy to ważne z tym piekłem? Ludzie zwłaszcza w Polsce i tak w dużej mierze żyją w takim zamotaniu, że wszystko im umyka to po co te refleksje o piekle?Społeczeństwo do końca nie wie w jakich wartościach żyje i chce żyć i jest takie rozchwianie jak cholera a co chwile przewijają się jakieś pytania i rozmyślenia, o których i tak wieeeelu momentalnie zapomina. Strata cczasu i energii, a Natalię pozdrawiam :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKvHhk
bEUKvHhl
bEUKvHhm
bEUKvHhn
bEUKvHho
bEUKvHgT